Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Túl sok torna vastagit vagy hatásos? Mi az ideális zsirégető torna mennyiség egy héten? fórum

Túl sok torna vastagit vagy hatásos? Mi az ideális zsirégető torna mennyiség egy héten? (tudásbázis kérdés)

2011. okt. 27. 19:55

Iratkozzatok föl Ildikó edzésmester hírlevelére.

Nagyon sokat lehet tanulni ebben a témában.

Teljesen átértékeled, amit hittél az edzésről, fogyásról, alakformálásról! :)

[link]

2009. márc. 20. 06:12
Én úgy tudom, napi fél óra ideális, vagy heti 2-3x 1 óra.
11. moncsicsi83 (válaszként erre: 10. - Badonyimariaeva)
2008. okt. 18. 22:45
:) Hát igen, de valahogy megoldom néha... A hétvége a jó, mert akkor tornázhatok ezerrel. Hétköznapra meg marad a bringázás munkába meg vissza. Szóval elmondhatom, hogy nem telik el nap mozgás nélkül :)
10. badonyimariaeva (válaszként erre: 9. - Moncsicsi83)
2008. okt. 17. 14:23

Hú,pedig a vacsora is kell,de a torna is jó lenne!

Valóban neked így nagyon nehéz beiktatnod a tornát.

Sajnálom!

9. moncsicsi83 (válaszként erre: 8. - Badonyimariaeva)
2008. okt. 17. 07:28
:) Netezni én főzés közben szoktam beugrani. Fél 7-7 körül érek haza munkából, vacsora készítés, mosogatás miegymás. 8 körül talán a vacsival és másnapi ebéddel elkészülök, utána még jön a mosás, takarítás, ha épp muszáj, német tanulás, és a torna már hol van? :) Ha nincs vacsorakészítés akkor van torna. Máshogy nem tudom megoldani.
8. badonyimariaeva (válaszként erre: 7. - Moncsicsi83)
2008. okt. 16. 22:23

Nekem is nagyon zsúfolt a napom!

Én is dolgozok háztartást vezetek.

Igaz a gyerekeim felnőttek,őket már nem kell irányítani,tanulni velük.

Egy órával kevesebbet tudok netezni,vagy mással foglalkozni,de megéri!

7. moncsicsi83 (válaszként erre: 5. - Badonyimariaeva)
2008. okt. 16. 20:31
Jó neked, hogy minden nap tudsz tornázni. Én sajnos a munka és a kevés maradék szabadidő miatt (sajnos kevés időbe kell mindent belesűríteni) örülök, ha heti 2-3-szor bele tudom sűríteni a tornát! Szóval most irigykedem!
2008. okt. 16. 20:14
Én heti kétszer járok tornázni, hétfőn és csütörtökön 1-1 órára! Mindenemet átmozgatom és nagyon jó! Szerintem ennél több nem is kell!
2008. okt. 16. 20:11

Ezt mindenki maga érzi,hogy mennyit bír el a szervezete.

Én naponta megcsinálok egy videó,dvd-n levő aerobikot.

Eltelt egy hónap és semmi fogyás,de a testemen éreztem,hogy kezdenek formálódni.

Elmentem két hétre nyaralni,és ott megmértem magam,nem akartam elhinni,hogy 60 kg lettem.

Azóta is minden nap csinálom,ritkán van csak ha véletlen egyszer kimarad.

2008. okt. 16. 20:04
Én úgy tudom, hogy a torna első szakaszában vastagodsz, majd a második szakaszban kezdesz el zsírt égetni, vékonyodni. A heti 3 torna ajánlott, de ha hetente többször csinálod az sem gond, csak figyelj oda a szervezeted jeleire, az izületeidre. A napi többszöri torna lehet néha túlzás.. De ezt Neked kell érezned!
2008. okt. 16. 19:51

Sziasztok, ez engem is érdekelne.

Én, a Norbi új ducitréningjét csinálom, ami 3x20 perces, és ezt az 1 órát napi 2x csinálom meg. Lehet, hogy sok?

2008. okt. 16. 19:44
Nagyon nem mindegy, hogy milyen tornára gondolsz a kérdés közben...
1. rk86
2008. okt. 16. 19:42
Túl sok torna vastagit vagy hatásos? Mi az ideális zsirégető torna mennyiség egy héten?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook