Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kit tud hatásos zsírégető tablettát? fórum

Kit tud hatásos zsírégető tablettát? (beszélgetős fórum)


1 2
2017. jún. 12. 15:44

Tablettát csak az vesz be, aki lusta tenni annak érdekében, hogy lefogyjon.

Pár aprónak tűnő változtatás az étrendben és már van hatása. Pl a húshoz nem eszel krumplit, rizst, sok folyadékot iszol(amit nem nehéz ebben a melegben), több zöldséget, gyümölcsöt eszel, este 6 után pedig semmit, elhagyot a kenyeret, pékárut és nem is sanyargattad magad!! Heti 2-3x tornázol, 1 órája talán mindenkinek van, vagy min 30perce, és nem szedsz be ki tudja miből készülő tablettákat... Nem kell minden hülyeségnek bedőlni, életmódváltás!!

45. BDyna
2017. máj. 21. 12:16
Revex 16 átadó,mert szédülök tőle.(kb:40drb)
2017. máj. 2. 17:10
Sziasztok! Olvastam, hogy többen az adipexet hadználtátok és segített. Tudnátok segíteni, hogx jol lehet az eredetit beszerezni mert olvastam h sok az utánzat ami persze nem is hat semmit 😕 Budapest vagy netes rendelés lenne a legjobb. Előre is köszönöm! 😊
43. vigh.monika29 (válaszként erre: 18. - Csutkababa)
2016. dec. 17. 22:48

Szia.

Mi volt az a bogyó? A szülésem óta rajtam van a felesleg. Sajna minden nap enyém a gyerek. Nem tudok mellette mozogni. Szükségem van a tabletta nevére. Hajnalba fekszek korán kelek. Kimerűllt vok ingerűllt és csalódott. Sajnos már önbizalmam is akukába. Jó lenne egy kis segítség.

2011. szept. 6. 14:20
HCA :) Nekem bevállt! :)
2010. okt. 25. 12:29
Köszönöm a tanácsot a gyógytornákon túl vagyok , de a piláteszt megnézem köszönöm mégegyszer
40. a0c1361e44 (válaszként erre: 39. - Vanda07)
2010. okt. 24. 11:11

Akkor neked gyógytornázni kell. Gondolom a műtét után is ajánlották. Aztán utána lehet kiegésziteni mással. Persze nem futásra gondoltam, hanem fekvős gyakorlatokra. Erre nagyon jó a pilátesz torna.

Én több porckorongsérvvel tudom ezt csinálni...

2010. okt. 24. 09:51
Sziasztok én írtam hogy nem tudok eü okok miatt tornázni eggyik térdem már protkós a másikat nemsokára kapom gyesen vagyok, egyedül, nem tudom kire bízni a kicsit, amíg az esetleges úszásra elmehetnék, Mert ugye csak hátúszást végezhetek de abból sem annyit ami a zsírégetéshez elég lenne.
2010. okt. 22. 20:39
Sokan irják hogy a dm-ben van valami ananász kapszula, ti szedtétek??
2010. okt. 22. 18:49

Én kipróbáltam több bogyót, de egyik sem ér semmit!

Lindaxa, reductil, regenon, lugositó. Sőt én hiztam tőlük, mert ahelyett, hogy anyagcserét gyorsitana, inkább az ellenkezőjét csinálta.

A három gyógyszer az éhségközpontra hat. Tehát nem vagyunk éhesek. A lugositó pedig semmit nem csinált.

Én azért próbáltam ki, mert lusta vagyok mostanában:), de ezek semmit nem érnek. Kiváncsi lennék, hogy aki lefogyott tőlük olyan sokat, hogy csinálta.

Valaki azt irta, hogy bizonyos egészségügyi problémák miatt nem lehet mozogni. Ilyen nincs! Mindenki mozoghat. Meg kell találni a megfelelő mozgás formát.

Szerintem a napi ötszöri étkezés sem jó. Ha ennyiszer kellene ennem minden nap, akkor belehalnék. Szerintem az sem igaz, hogy lelassul az anyagcsere, ha kevés alkalommal eszünk naponta, és ettől nem fogyunk. Hiszen ha igy lenne, akkor az etióp éhezők kövérek lennének.


Tehát: mozgás!!!!!

2010. okt. 22. 18:38
Ja, most jól besz-tál, mert közben rákerestem a dr. naturára, de csak egy méregtelenítő készítményt találtam, viszont vannak az oldalon lefotózott melléktermékek (sz-r) Úristen, hihetetlen hogy ilyenek jönnek ki az emberből. gyengébb idegzetűek ne nézzék, és sem eszem már hétvégén semmit, az is tuti
2010. okt. 22. 18:36
Ja bocsi összekevertem: Herbál zsírégető a neve.
2010. okt. 22. 18:30

Köszi utána nézek akkor ennek, és kipróbálom.

köszi mégegysze

33. ariadna (válaszként erre: 31. - Csandi07)
2010. okt. 22. 18:28

Igen, mindannyian egyediek vagyunk, valakinek ez jön be valakinek az. Szerintem természetes zsírégetőt vegyél, annak nincsenek rossz mellékhatásai. Ott van mondjuk a Dr. Natura, azt nagyon dícsérik. Kaptam is tőlük egy levelet, ahol mindent leírnak a zsírégetőkről.


Arról még soha nem hallottam, hogy a mell mretét befolyásolja. De ha fogysz onnan is fogsz fogyni, ez szinte biztos.

2010. okt. 22. 18:22

Meg ami megfordult a fejemben, bár lehet hogy infantilis a kérdés, de a mellméretet mennyire befolyásolják ezek a készítmények??

írjatok!!!!!!!!!!!!!!!

2010. okt. 22. 18:21
Azt már kipróbáltam, de nem jött be. Egyébként sincs bajom az emésztésemmel. Igazából nem hajtott meg, viszont elég diszkomfortos voltam egész nap tőle, pedig csak napi 1-t szedtem. 165 cm vagyok és 62 kg. két 4 kg-os gyermeket szültem, a hasamon van a legtöbb zsír. Naponta 30-60 percet tornázom a RR dvd-ire, de szeretnék már formásabb lenni. Soha nem próbáltam még zsírégetőket, kicsit félek vaktában belevágni, mert sokszor olvasom, hogy elég sok mellékhatással kell számolni. Ezért indítottam itt a témát. Kezdő vagyok...
2010. okt. 22. 18:14
Szerintem a zöldtea kapszula nagyon jó! Ráadásul megkönnyíti a mindennapi wc-re menést! Csak nem kell belőle annyit bevenni mint amennyit írnak, mert hasmenésed lesz!
2010. okt. 22. 18:09
Szeretnék minél több tapasztalatot olvasni a zsírégető tablttákról. Ha szedtetek mit és hogyan és mennyiért??
2010. okt. 13. 18:13
Ja! Érdemes megnézni Audikovsky az elhízás irányelvei oldalt, ott le van írva minden a sibutramin-rol ami a reductilba volt.
27. vanda07 (válaszként erre: 26. - 57aa4ea1e8)
2010. okt. 13. 17:41
Szia szerencsére enekem 1 deka sem jött vissza ,de a még 3 ismerősöm szedte abból kettőnek se a 3.nak meg 1 kg az evéssel nekem soha nem volt problémám, ha arról volt szó akkor 3 napig sem ettem de ezek a gyógyszerek mellett odafigyeltem hogy egyek, tehát többet ettem mint azelött.
26. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 25. - Vanda07)
2010. okt. 13. 09:08
A reductil nem a zsirt bontja, hanem a központi idegrendszerre hat, és az éhségközpontot kapcsolja ki, nem mellesleg elég durva gyógyszer. Ja, és ha abbahagyod a szedését, simán visszajönnek a kilók, úgyhogy baromira nem csodaszer.
2010. okt. 13. 08:55
Szia-sztok! Nem akarok nagyon okos lenni de nem mindenki teheti meg, hogy tornázzon(én sem eü okok miatt) De 25 kg maradt rajtam szülés után, amit semmilyen diétával nem tudtam leadni3 éve probálkoztam kitartóan egy deka sem ment le jött az orvos álltal reductil, sikeres volt -10 de beszüntették. és most a Pai you guo nevü szerrel kiló csak öt, de a ruhaméret 3 szám 2 doboztól ez a szer is mint a red. a meglévő zsírt lebontja. Nekem bevált és még sok más embernek is, tehát létezik csodaszer.Bocsi a regényért.
24. inkábbíjász (válaszként erre: 23. - Maszatt)
2010. okt. 11. 21:18

Igen.

De bevallom, volt olyan is, hogy este pizza XD

Na nem minden nap, de néha be-becsúszik.


És persze sok mozgás. Az a titok nyitja szerintem.

23. maszatt (válaszként erre: 20. - Inkábbíjász)
2010. okt. 11. 21:04
te is a 6 után semmit elötte bármit fogyit űzted?
22. maszatt (válaszként erre: 19. - Xy1987)
2010. okt. 11. 21:00
gratulálok...ezt a módszert sokan alkalmazták...hihetetlen hogy hatásos....
2010. okt. 11. 19:53
nem szoptatok.tudom hogy nincs csoda gyogyszer én nem is azt várom hogy attol lefogyjak csak hogy könnyebb legyen vagyis kicsit gyorsabb.régen is így fogytam csak már nem tudom mi volt az.
20. inkábbíjász (válaszként erre: 19. - Xy1987)
2010. okt. 11. 18:53

Dettó én is így fogytam, 4-5 hónap alatt 20 kilót. Azóta lelassult, de jelenleg -27 kilónál járok.

Kocogás, este lehetőleg semmi kaja.

Én kocogáshoz viszont szedek L-karnitint, az megdobta a fogyit, de önmagában az sem csodabogyó, de tényleg segít!


Nehéz az embernek rászánnia magát, de megéri!!! Nem csak a fogyás miatt, hanem többlet energiát ad, nagyonn önbecsülést.

19. xy1987
2010. okt. 11. 18:25
Sziasztok. Én 165cm és 55 kg vagyok mára. Fél éve kezdtem a futást, eleinte hetente kétszer, háromszor, majd heti ötször. Én fél év alatt fogytam 18 kilót csak a futással. Hozzá kell tennem, hogy nem fogyókúráztam, ettem mindent amit megkívántam. Csokit, bonbont, fagyit stb. . . annyi, hogy fél éve nem eszek 6 óra után. Viszont a finom falatokat a mai napig nem vonom meg magamtól. Anyukám úgy fogyott fél év után 10 kilót, hogy 6 óra után nem evett semmit. Ráadásul ő nem is sportolt semmit. Szerintem ez a 2 dolog elég hozzá, vagyis számomra elég volt. Heti ötször futás legalább fél órában és nem enni 6 óra után!! Nekem bevált! Azóta sokkal jobban érzem magam, nem kell ide norbi update stb. . . , nem kell ezt túlragozni! Az is igaz, hogy 2 hónapot kellett várnom, mire megindult a fogyás, de megérte! Csak türelem és kitartás! Gondoltam leírom az én módszerem hátha segít valakinek! Azt is elfelejtettem leírni, hogy minden nap kávéval kezdem a napot, a gyors anyagcsere érdekében! Nekem bevált! A mai napig futok, és tartom magam a 6 óra után semmit elvhez! Viszont előtte bármit! Sok szerencsét mindenkinek! Remélem tudtam segíteni!
2010. okt. 11. 16:46

en 30 kilot fogytam, de ha akarod elkuldom majd neked emilben azt a cikket, amit rolam irt a kiskegyed:)

ha nem hiszed el...

es mellesleg, amig en is hittem, hogy van csodabogyo, csak hiztam,es hiztam, jo-jo-ztam...

de te tudod, a dontes a te kezedben van,amugy meg valmakikbol meg kell eljen, a sok gyar, akik a csodabogyokat gyartsak, az olyan embereknek, akik alldozat nelkul akarnak lefogyni, varazsutesre, bogyoval...


no,most majd en is kapok a fejemre:))

2010. okt. 11. 16:41

kedves forum indito..

tavol alljon tolem,hogy m,egbantsalak, de mikor eszmel mar fel a vilag, hogy csodabogyok nem leteznek???


nincs semilyen bogyo, amitol lefogynal!!!!


eletmod valltas, es akkor minden rendben lesz.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook