Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Miyen hatásos zsírégetőt/anyagcseregyorsítót tudtok ajánlani? fórum

Miyen hatásos zsírégetőt/anyagcseregyorsítót tudtok ajánlani? (beszélgetős fórum)


16. sims2
2010. aug. 24. 13:34
Sziasztok! Én nemrég kedtem el használni egy tapaszt, amivel egy ismerősöm 3 hónap alatt 14 kg-t fogyott. És nem jöttek vissza a kg-ok...Nos én teltségérzetet érzek, nem vagyok éhes és emellett energizál. Remélem jó lesz! Üdv: Jutka
15. broxi (válaszként erre: 14. - Nyuce)
2010. aug. 24. 13:11
Az biztos, hogy minden szervezet másképpen reagál ezekre a termékekre, van, akinek használ, van, akinek nem. Nincs általános recept, így csak akkor tudhatod meg, ha kipróbálod azt, ami megtetszik vagy meggyőzött.
14. nyuce (válaszként erre: 12. - Broxi)
2010. aug. 24. 12:24
Neten olvastam ezekről a termogenikus táplálékkiegészítőkről. Jól hangzik, amiket írnak, de tényleg igazak-e, ez a kérdés.
13. nyuce (válaszként erre: 10. - 7717d911a9)
2010. aug. 24. 12:20
Még nem vagyok kövér. :) A testtömeg indexem alapján jó a súlyom. Csak szeretnék alakítani a testemen, ezért edzenék, hogy ne legyek fáradékony, hogy fittebb legyek, egészségesebb. Szóval nem az elkeseredett elhízottak táborához tartozom és szeretnék tenni azért, hogy ne is tartozzak ide. Szóval a lelki egyensúllyal nincs nagy problémám. :)
12. broxi
2010. aug. 24. 10:44
Én a Bios Life Slimet használom. Ez egy fogyókúrás, vagyis inkább zsírégető italpor, amit 3 dl folyadékkal (tej, víz, gyümölcslé) kell összekeverni és főétkezések előtt 10-15 perccel meginni. Elvileg úgy működik, hogy a táplálékkal bevitt zsírnak csak max 1/3-át engedi felszívódni, ill. a fogyasztás mellett hatékonyabban tudjuk égetni a bevitt zsírt. Pontosan nem tudom, de működik, az biztos. Három hónapon keresztül ittam ebéd és vacsora előtt, sőt, volt, amikor már vacsorára nem is ettem semmit, elég volt a turmix. Heti 3 alkalommal mozogtam mellette és a 3 hónap alatt 6 cm-rel lett kisebb a csípőm. Kilóban ez nem sokat jelentett, kb 1-1,5 kg-t, de mivel a zsír sokkal könnyebb az izomnál, nem is az a lényeg, hogy mit mutat a mérleg, hanem, hogy mit mutat a centi! Kb 2 hónapja már nem iszom és semmi nem jött vissza. Az étkezésemen egyáltalán nem változtattam, a sportolni viszont előtte is jártam és azóta is járok.
11. honeywald (válaszként erre: 1. - Nyuce)
2010. aug. 24. 02:42
szerintem ilyen nincs. citromos víz. az finom is. infraszauna. imádom. próbáltam őket, beváltak.
2010. aug. 23. 23:09

"A kövér emberek nagy családja azonban rendelkezik egy közös vonással, amelyet leolvashatunk róluk, ha alaposan tanulmányozzuk életüket. Lelki stabilitásukat nem elsősorban önértékelésük javításával igyekeznek kialakítani, hanem egy védőpajzs kifejlesztésével.


Minden erejükkel azt a védőréteget erősítik, mely körülöttük helyezkedik el. Gondolatvilágukban fellelhető önmaguk lekicsinylése, elutasítása, alkalmatlannak való érzése. Más szóval a gyengeségre és védettségre való alkalmasság az elesettség szerepére való képesség átélése és megvalósítása. Mindent, ami önvédelmükkel összefügg, egy külső fizikai pajzsra bíznak. Áthelyezik a felelősséget a pajzsukra és ezzel elveszítik hatalmukat életük és egészségük irányítása felett. Láthatunk azonban nagyon is életerős, stabilnak tűnő sikeres kövér embereket. Ez a látszat ne tévesszen meg bennünket. A mélyben mindig meghúzódik egy olyan fájdalom, melyet a védő zsírréteg igyekszik elleplezni."


/Kineziológiai esettanulmány/

9. nyuce (válaszként erre: 8. - E974230abd)
2010. aug. 23. 22:54
Amivel nem jön vissza? Pl:ezek a thermo akármik? Ezeket ismeritek?
2010. aug. 23. 22:38

Én tudnék,de szerintem felejtsd el ...

Minek olyan szereket használni amiknek a használata után pluszkilókkal visszajön az egész?

7. 7717d911a9 (válaszként erre: 5. - Nyuce)
2010. aug. 23. 22:36
A kézzelfoghatóval nem biztos hogy sokat érsz...
2010. aug. 23. 22:21

A legújabb őrület most az édesgyökér kapszula.Nem próbáltam,de egy ismerősöm szedi néhány hete,fogyott is,de hogy a kapszulától-e azt nem tudom.

Nekem étvágycsökkentő kellene,napközben nincs problémám,de este nagyon éhes tudok lenni.

5. nyuce (válaszként erre: 4. - 7717d911a9)
2010. aug. 23. 22:11
Valami kézzelfoghatóbbat esetleg? :)
4. 7717d911a9 (válaszként erre: 1. - Nyuce)
2010. aug. 23. 22:07
belső lelki erő
2010. aug. 23. 22:05

Na erre én is kíváncsi lennék :)

Amugy az Alle vagy hogy hívják, az is valami ilyesmire szolgál.

2. kissa18 (válaszként erre: 1. - Nyuce)
2010. aug. 23. 22:04
Na, ez engem is érdekelne...
2010. aug. 23. 22:01
Milyen legális, bárhol kapható szereket tudtok ajánlani, ami fokozza az anyagcserét és zsírégtető is egyben? Próbáltatok már ilyet? Természetesen edzés mellett szeretném ezeket kipróbálni

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook