Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A határhoz aránylag közelebb mik a legjobb, legszebb elérhető árú tengerpartok? fórum

A határhoz aránylag közelebb mik a legjobb, legszebb elérhető árú tengerpartok? (tudásbázis kérdés)


2017. jún. 9. 18:14
És kocsival ezek a horvát partok megközelíthetőek? Illetve autós utazásnál mikor érdemes menni? Gondolom hajnalban?
2017. jún. 7. 11:40

Velencéből kézenfekvő ez a két üdülőfalu :)

Ha már így feljött tényleg a görög a legszuperebb, de egyébként Horvátországban is lehet találni nagyon jó helyeket pl a Rab szigeten Loparnak van homokos lassan mélyülő része, még ez sincs olyan messze.

2017. jún. 6. 19:35
Budapestről. Velencében voltunk nemrég barátnőmnél kint, aki ott tanul. Csak a tengerparti fürdés hiányzik, mert abban még nem volt részem. :)
4. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Tomi9046)
2017. jún. 6. 18:46

ugye attól függ, melyik határhoz :) Nem mindegy, hogy Miskolcról indulsz, Győrből vagy Nagykanizsáról...


Kifejezetten szeretem én is Lignanot, Bibionét, amit már írtak itt. Horvátországot én is a sziklás part miatt nem kedvelem. Bulgária messzebb van, de viszonylag olcsóbb, és szállodában tudsz lakni félpanzióval töredékéből.


Görögország még messzebb van, de nekem az ottani tenger jött be a legjobban.

2017. jún. 6. 18:37
Ha először mentek akkor szerintem érdemes Olaszországig utazni, mert kicsit kiábrándító lehet a horvát betonos-kavicsos part első fürdésre :) Lignano és Bibione kifejezetten ilyen strandolós hely, nincs is vészesen messze, el lehet ugrani Velencébe, szerintem ott az árak sincsenek elszállva és nagyon hosszú homokos part van :)
2017. jún. 6. 18:23
barmelyik - a penztarcad a hatara
2017. jún. 6. 18:08
Illetve hova érdemes menni, ha először akarunk fürdeni tengerben? Horvát, olasz, szlovén partok? Kinek mi jött be, hol voltatok eddig? Köszi! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook