Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudja valaki mi ennek a sportszernek a neve? Cipő talpára egy lap rugó szerű fém van szerelve, mintha két félkör kenne egymás felé fordítva? fórum

Tudja valaki mi ennek a sportszernek a neve? Cipő talpára egy lap rugó szerű fém van szerelve, mintha két félkör kenne egymás felé fordítva? (beszélgetős fórum)


12. 6c5f346e46 (válaszként erre: 11. - 409f3dc117)
2011. febr. 18. 10:37

igen..ez magyar ország..:((


köszönöm szépen a választ..:)))

11. 409f3dc117 (válaszként erre: 10. - 6c5f346e46)
2011. febr. 17. 21:39

megnéztem, hát látszatra nagyon hajaz az eredetire. De tudod, hogy van ez, az NBT cipő nem ugyanaz, mint az MBT.

Nem tudom..., mikor ilyen egészség termékeket árulnak, én abban nagyon óvatos vagyok, mert nem szeretném, hogy többet ártson, mint amit használ.



Mondhatnám, hogy otthoni használatra nyugodtan vedd meg,mert simán kibírja az az "üzemórát" amit Te használod. De mi van ha nem?? Mi van ha egy nagy car és néhány hét múlva jön a derék és hátfájás, meg az ízületi gondok.


Passz :))

Én sem tudnék befektetni egy ilyen cipőre, de nekem eddig szerencsém volt, mert volt időm eljárni, nagyon szerettem. most sajna pont nem tudok menni, majd talán májustól, júniustól megint. De nagyon hiányzik. Eszméletlen felszabadultságot adott, és egy-egy óra alkalmával 700-800 kcal-át simán el lehet égetni.


Sajnos Magyarországon irreálisan drága minden, ami egészséges, ami hasznos, ami az emberek komfortérzetét táplálná. :((

10. 6c5f346e46 (válaszként erre: 9. - 6c5f346e46)
2011. febr. 17. 20:44
nézd meg a linket,szerinted?
9. 6c5f346e46 (válaszként erre: 8. - 409f3dc117)
2011. febr. 17. 20:38

kösziiiiiiii..lemondtam már róla..:(((

edző terembe nincs időm járni..:((akkor marad az ingyen ugrabugra itthon..:))


köszi

2011. febr. 17. 20:33

Sajnos ilyen drágák :((


viszont csak tanácsként mondom, hogy nem érdemes "után gyártott" "utánzatot" venni ezekből, mert ez egy olyan sport, ami alapjában véve az ízületeket rettenetes módon megterheli. Veszélyes a szalagokra, könnyen történik baleset, ha nem megfelelő minőségű cipőt választ az ember.


Speciális csúszásgátló talppal kell, hogy rendelkezzen, és az sem mindegy, hogy a T-rugó milyen minőségű benne (amit amúgy cserélni kell) ha az ember nem figyel rá és használat közben pattan el, nagy esés lehet a következménye. Az igazi cipőkön pont ezek elkerülésére van SRS (biztonsági kioldó rendszer)


De aki beleszeret az tutti nem szabadul a fogságából :))))

Ez személyes tapasztalat!!


Szerintem ha eljársz egy terembe, jobban jársz a 300 Ft-os kölcsönzési díjjal (ott legalább folyamat ellenőrzik a cipőt).

2011. febr. 17. 20:18

10 000ért találtam,újat,nem Kangoo,de jól néz ki..de nekem ez is drága..úgyhogy csak csorgatom tovább a nyálam:(

majd pár év múlva,ha kicsit divatja múltabb lesz,akkor olcsóbb lesz...


[link]

nézzétek meg...

6. 409f3dc117 (válaszként erre: 5. - 6c5f346e46)
2011. febr. 17. 20:01

60.000 Ft egy kangoo cipő.

Szerintem előbb érdemes kipróbálnod, hogy egyáltalán tetszik-e neked ez a sport.

Aztán a cipőt ugyanúgy karban kell tartani "szervizelni"


Ha kölcsönzöl 300-400 Ft egy óra, és a legtöbb teremben, ahol van ilyen edzés lehet kölcsönözni.

2011. febr. 17. 19:58

köszi..:)

meg nézem mennyibe kerül,de gondolom,hogy jó drága..

de talán használtba ki lehet fogni...:)

2011. febr. 17. 19:56
Igen ez a neve, de elég drága. Viszont vannak edzőtermek ahol kölcsönözhető.
2011. febr. 17. 19:54
kangoo jumps forever :D
2011. febr. 17. 19:52
kangoo:)
2011. febr. 17. 19:52

tudja valaki mi ennek a sportszernek a neve?úgy tudom ez a legújabb őrület..

amikor a cipő talpára egy lap rugó szerű fém vagy nem tudom mi van szerelve..úgy néz ki,mintha két félkör kenne egymás felé fordítva..

máshogy nem tudom leírni..nagyokat ugranak benne..kipróbálnám...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook