Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudja valaki hol lehet Szavo penészgátlót venni? fórum

Tudja valaki hol lehet Szavo penészgátlót venni? (tudásbázis kérdés)


1 2
15. 843f6cdad8 (válaszként erre: 14. - Danama)
2009. márc. 4. 10:49

a kereskedöknek nincs még visszajelzés a termékröl igy ök nem vesznek addig mig nem tudják tényleg olyan jo mint ahagy mondják mert rajtuk maradhat a termék

meg szerintem elkezdödik a hamisitása és nem tudni melyik igazi melyik nem

amit a tescoba bevisznek árut annak a fele hamis mégis árulják

sajnos felhigult nagyon a piac igy mindenki szkeptikus az uj termékakre

elolvastam ki gyártja és 1 cseh cég vásároltafel a magyar ultracéget és az hozta be az országba

csodálkozom hogy eddig a nagyhatalmak hogy hogy nem találtákki ezt

szerintem ez is valami 3napos csodaszer

mindenhol lehet hasonlot kapni de azt mondták mindég kiujjul a penész

sajnos ahol höhidak vannak és rossz a szigetelés vagy müanyag ablakok vannak ott az ilyen mindég jelen lessz 30percenként 5percre huzatot kell csinálni akkor valami változás fent áll de ugye az ember dolgozik nincs otthon igy csak max este tud szellöztetni mondjuk én itthon melozok

egyépként nyáron ez nincs,viszont este párás a levegö igy még nyáron is bekéne csukni éjszakéra az ablakokat akik kertesbe laknak vagy hegyen vagy vizparton mert ott pára van

ez ellen nem lehet védekezni csak megfelelö szellöztetés,höhidak megszüntetése,jo szigetelés

pl. nállam nincs mosás a házba,van mosodám és szabadba fözök ha az idö engedi

sajnos én is megteszek mindent hogy kivédjem ezeket

azét probálkozni mindég lehet:)

14. danama (válaszként erre: 13. - 843f6cdad8)
2009. márc. 4. 07:11

én több festékboltot bejártam eredménytelenül, a Tescoba még mindig nem jutottam el.

Pedig szerintem elég jól reklámozzák, ha a kereskedőknek lenne egy csepp eszük vennének és rá is tehetnének elég sokat, hiszen nincsen még viszonyítási árak.

2009. márc. 3. 19:56
ma voltam a praktikerbe és érdeklödtem a Szavo termék után,azt sem tudták miröl beszélek:)igaz nem azért mentem de hamár ott jártam megkérdeztem
12. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 4. - Fortuna79)
2009. márc. 3. 11:31
Pesze,hogy lehet!!
11. danama
2009. márc. 2. 11:27
me elmegyek a Tescoba hátha van
10. vikasz
2009. márc. 2. 10:37

Mi a Pr@ktikerben vettünk egy folyadékot, az eladó szerint tartósan eltávolítja a penészt.

3 hete használtam, eddig oké.

2009. márc. 2. 10:09
Ez a dolog engem is napok óta izgat. Ma meg fogom keresni. Tesco és 100 ft-os.
2009. márc. 2. 09:42
persz nagyon jo a termék igy elsö hallásra a tv-böl de azt halottam hogy folyamatossan használnikell mert a penész ujra és ujra vissza jön,én nem probáltam mert nem kell de azért szivessen hallanék arrol,hogy milyen hatása van
2009. márc. 2. 09:35
Köszi, biztos kipróbálom!
2009. márc. 2. 09:33
Tescoban most akciós egy ezresért!
2009. márc. 2. 09:33
Juj, ezt nekem is ki kellene próbálnom, a bejárati ajtó melleti falon mindig visszapenészedik, és ez szörnyű. Már kipróbáltunk minden féle festéket, de ezt a savot is kipróbálnám. Mennyibe került?
2009. márc. 2. 09:23

Szerintetek lehet a szobában a falra is permetezni?

Sajnos az albérletben felül hőhíd van és penészedik a fal.Eddig domestos kendővel szedtük le. Attol félek, hogy a permet rászáll a bútorokra és van egy 2.5 éves kisfiam, aki mondent összetapicskol. Ja és egybe van a konyha és a szoba.

3. danama (válaszként erre: 2. - 3cf80f2b78)
2009. márc. 2. 09:17

tényleg, tök jó.

Dabason nem tudom hol van 100-as bolt, de majd utána nézek, köszi :-)

2009. márc. 2. 09:15

Szia!

Anyukám éppen pénteken vett a 100-ft-osban!Nézd meg,hátha!Ja,és tényleg jó,mert a penész eltünt!!

2009. márc. 2. 09:14

Már kerestem a Rossmannban , Auchanban és a Dm-ben.

De ott nem volt.

Most hirdetik ezt a Szavo terméket a tv-ben.

Valaki kipróbálta már?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook