Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tudja valaki, hogyan lehet internet-en keresztül banki utalást intézni? Regisztrálni kell vagy személyesen bemenni a bankfiókba? fórum

Tudja valaki, hogyan lehet internet-en keresztül banki utalást intézni? Regisztrálni kell vagy személyesen bemenni a bankfiókba? (beszélgetős fórum)

2008. dec. 11. 06:37

Én szeretem.

Először a bankban kell elintézni, aztán már otthonról mindent intézhetsz.

A legjobb, hogy látom mikor vettek le valamit, még mielőtt a zárás utáni papírt megkapom.

Úgymond naprakész vagyok a saját banki ügyleteimet illetően.

2008. dec. 11. 02:18
...Sziasztok!Mostanában már a "normális"bankoknál van olyan lehetőség,h internet felület.Én pl Erste-s vagyok,és klikkbank a csomagom.Egyszerűen intézhető internetes felületen mindenféle utalás,és bármikor ingyen lekérdezhető-megnézhető-az aktuális egyenleged,a pénzmozgás,stb..Szóval,ha nyitsz egy olyan bankszámlát,amihez tartozik egy ilyen szolgáltatás,akkor minden működni fog.Ehhez persze személyesen kell bemenned az általad kiválasztott fiókba.(Bár az is lehet,h nem kell új számlanyitás,feltéve,ha a jelenlegi bankodnál van ilyen lehetőség-amit persze szintén személyesen kell intézni.)
12. koa
2008. okt. 21. 12:33
Sziasztok. nekem is a Raiffeisen banknál van számlám, abban szeretném a segítségeteket kérni hogy tudok átutalni erről a számláról egy másik számlára, ez az interneten lehetséges? előre is köszi
2008. szept. 12. 20:38
Mi kaptunk egy kis kártyát a bankban,és azon van egy kód amivel be tudunk lépni a neten a bankszámlánkra.Úgyhogy itthonról is tudjuk kezelni!!!
2008. szept. 12. 20:37

Egyszerűbb itthonról intézni, mint busszal bemenni a városba, babával, babakocsival ami 20 kg legalább.

Találtam egy internet-es oldalt, a www.teszvesz.hu , új és használt gyerekholmikat lehet vásárolni, ill. eladni ( meg mindent ami eladható ) és átutalással bonyolítanám le az üzletet.

2008. szept. 12. 15:57
És nálunk úgy van, ha papíron utalok akkor 250 Ft, ha elektronikusan akkor ingyenes. Nem mindegy.
2008. szept. 12. 15:56
én is cssatlakozok petkához....tök egyszerü használni is
2008. szept. 12. 15:56
Nagyon szívesen!
6. petka (válaszként erre: 3. - 9cb35398ff)
2008. szept. 12. 15:55
Én Raiffeisenes vagyok. Nagyon könnyű aktiválni, és azonnal működik is.
2008. szept. 12. 15:55
Köszönöm a válaszokat!
2008. szept. 12. 15:51
Ahogy Petka írta.
3. 9cb35398ff (válaszként erre: 2. - Petka)
2008. szept. 12. 15:48
És már aznap tudtál utalni mikor megkaptad az azonosítót?
2008. szept. 12. 15:45
Nekem a bankom adott egy azonosító számot, ezzel tudtam regisztrálni az oldalukon, és azóta tudok netbankolni. Mindenképpen először a bankba kell menni.
2008. szept. 12. 15:43
Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook