Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudja-e valaki, hogy a Széchenyi Könyvtáron kívül csinálnak-e még valahol régi újságokat bekötve adott dátummal? fórum

Tudja-e valaki, hogy a Széchenyi Könyvtáron kívül csinálnak-e még valahol régi újságokat bekötve adott dátummal? (tudásbázis kérdés)


2014. júl. 30. 21:52
Igaz, hogy én tettem fel a kérdést, de hátha még valakit érdekel. Végül is a PTE Egyetemi Könyvtár és Tudásközpont-ban csináltattam, itt volt a legolcsóbb. Az ország összes nagy könyvtára leáll ilyenkor, ők még vállalták. Szép, igényes munka. Nagyon jó ajándék lesz :)
2014. júl. 11. 16:53

Én olyat szeretnék, amelyben archivált napilapokat kötnek. 50. születésnapra készülünk, ezért 1964. 08. 07-i újságokat szeretnénk beköttetni. Így anyagot vinni nem tudok. A Széchenyi Könyvtárban van ilyen lehetőség, megadom a születési dátumot és kapok egy több napilapból álló könyvet. Már régen kinéztem, most akartam megrendelni, mert egy hét alatt elkészül. Hát, vesztemre szabadságon vannak...

Köszönöm nektek a válaszokat.

A debreceni Egyetemi Könyvtár lesz a befutó szerintem, ha más forrás nem érkezik.

2014. júl. 11. 15:28

szerintem kb minden könyvtárban van könyvkötészet:)

vagy ha te viszed az anyagot (és nem onnan szerzed fénymásolással stb) akkor minden egyetem környékén van legalább öt könvykötő, azoknak ilyenkor uborkaszezon van, hamar megcsinálják gondolom ha viszel nekik valamit.

2014. júl. 11. 13:03
levéltár?
2014. júl. 11. 12:46
Nagyon köszönöm, máris nézem.
2014. júl. 11. 12:35
Debrecenben, az Egyetemi Könyvtárban, a régi Kossuth egyetemen, ami szintén országos könyvtár, van saját kötészetük és csodás dolgokat készítenek :)
2014. júl. 11. 12:32
meglepkek.hu mi náluk csináltattunk és szuper lett!!!
2014. júl. 11. 12:10
A Széchenyi Könyvtár szabadság miatt aug. 21-ig nem vesz fel rendelést. Amikor legutóbb fenn voltam az oldalukon, ez az info még nem volt fenn.
2014. júl. 11. 12:09
Tudja-e valaki, hogy a Széchenyi Könyvtáron kívül csinálnak-e még valahol régi újságokat bekötve adott dátummal?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook