Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tud valaki segíteni? Az msn hangulatjeleit keresem a gépen fórum

Tud valaki segíteni? Az msn hangulatjeleit keresem a gépen (tudásbázis kérdés)


21. 07c4794583 (válaszként erre: 20. - Elfelejtett jelszó)
2009. nov. 21. 20:14
zsír! :D
2009. nov. 21. 18:55
Megtaláltam!!
19. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 18. - 07c4794583)
2009. nov. 21. 18:49
Msnes felhasználónevemmel írjam be? Sajnos a keresés nem hozott eredményt, pedig bejelöltem a rejtett mappákat is. Tc-ben is úgy kerestem a megadott útvonalat.
2009. nov. 21. 18:09

a Messenger egy rejtett mappa, próbáld meg kézzel beírni a címsávba, természetesen pontosan írt felhasználónévvel.

csinálhatsz egy keresést is a CustomEmoticons mappára, de ne felejtsd el a keresési beállításokban engedélyezni a rejtett, illetve a rendszerfájlokat. különben nem találja meg.

2009. nov. 21. 18:00
Köszönöm szépen. Ez az elérési út sajnos nálam nem egészen így néz ki, egy messenger mappára nagy nehezen ráakadtam de az üres volt. Keresgélek tovább, mégegyszer köszi!
16. 07c4794583 (válaszként erre: 14. - Elfelejtett jelszó)
2009. nov. 19. 20:12

A kapott szmájlikat elég speciális helyen tárolja a program.

Menj ide: C:\Documents and Settings\xxxxxxx\Local Settings\Application Data\Microsoft\Messenger


az xxxxxxxx a te felhasználóneved,


itt fogod látni a felhasználóneved, lépj be abba a mappába, azon belül az ObjectStore mappába, és azon belül a CustomEmoticons mappába.


Amit ott látsz, ebben a formában még használhatatlan, jelöld ki az összeset, jobbgomb, másolás, és másold át egy tök másik mappába, amit erre a célra kinéztél.


Immár az új mappában ha bármelyik file-t átnevezed .gif kiterjesztésre, máris látod a szmájlit :)


Például:

JYRQ9k+tmwb7tw41kVPLRPeqBMo=.dt2

helyett

JYRQ9k+tmwb7tw41kVPLRPeqBMo=.gif

vagy akár kapásból értelmes névvel:

bologatomalacka.gif


ennyi. :)

15. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 11. - Vasolya)
2009. nov. 19. 19:14
Nekem csak akkor nem engedte ugyanazon a néven, amikor a helyükön voltak az msnben. Biztos nincsenek meg? A "gyáriak" vannak felül azok alatt szoktak lenni a szerzettek.
14. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 10. - 07c4794583)
2009. nov. 19. 19:10

Igen ez nekem is eszembejutott csak azt nem tudtam, hogy kitejresztésre igy keresünk. :) Köszi.

Én is külön mappába gyűjtöm őket, kivéve amit a partnereimtől kapok. Azokat nem lehet kimenteni valahogy msnből egy mappába?

2009. nov. 19. 18:59

Egyébként ez az ablak 3 része van osztva:


- A menün rögzített hangulatjelek (40/40)

- Egyéni hangulatjelek

- Alapértelmezett hangulatjelek


a tieid valahol az első kettőben kéne legyenek

2009. nov. 19. 18:57

A párbeszédablakban a smiley-knál arra kell kattintani, hogy "Az összes megjelenítése".

Utána lehet görgetni az ablakban, egy csomót a csúszkával, ott lesznek azok...


a hibaüzenet vagy arra vonatkozik, mert már vagy a képet, vagy a betűkombinációt felhasználtad, itt lesz ebben a listában, csak szép türelmesen át kell nézni.

2009. nov. 19. 18:50
Engem is érdekelne,mert én meg sokáig nem tudtam meg erősíteni a az imail címem ,és addig probálkoztam míg sikerült egy másik jelszó cserével.Viszont az eddigi egyéni msn jeleim eltűntek,és újra már nem engedi ugyanazokat avval a szövegel,hogy már hozzá van rendelve tehát valahol meg van de hol???Valaki tud segíteni???
10. 07c4794583 (válaszként erre: 9. - Elfelejtett jelszó)
2009. nov. 19. 16:22

Nekem például van a Dokumentumok, Képek mappán belül egy Animgif nevű mappa, amit ebből a célból hoztam létre, és szándékosan ide mentek minden ilyen képet.

Ha sajna kupi van a gépen, akkor a Keresés, *.gif segítségével lehet összevadászni a szmájlikat, majd némi takarítás keretében egy dedikált mappába elhelyezni őket. Sőt, erről mappáról akár mentést készíteni pendrive-ra, cd-re, másik gépre, dzsásztinkéz. :)

9. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 8. - 07c4794583)
2009. nov. 19. 16:10

Igen így van, régebben az msn újratelepítése után is elvesztek most azonban szerencsére nem. De az ilyen esetek elkerülése végett lementeném a gép háttértárolójából a már meglevőket. Ha tudnám hol vannak... létezik a neten egy leírás, de az én gépemen egyszerüen nincs olyan mappa. A rejtett mappák láthatóságának bekapcsolása után sem.

Esetleg ha rákeresnék a gif kiterjesztésű fájlokra, akkor megcsíphetném őket.

8. 07c4794583 (válaszként erre: 6. - 07c4794583)
2009. nov. 19. 15:04
bocsi, az elveszést a 2. típusú szmájli esetében úgy értem, hogy az msn "felejtette el" őket, a gépen attól még ott voltak, csak újra hozzá kellett adogatni őket egyenként a már leírt (Létrehozás) módon.
7. 07c4794583 (válaszként erre: 5. - Elfelejtett jelszó)
2009. nov. 19. 14:48
Hát meg nem mindegy, hogy az msn-t telepíteted-e csak újra, vagy az egész windows-t :)
6. 07c4794583 (válaszként erre: 5. - Elfelejtett jelszó)
2009. nov. 19. 14:47

a hagyományos jelek benne vannak a programban.

azok ezek:


[link]


ha ezen felül is használtál szmájlikat, az kétféleképp lehet:


- valamilyen plusz msn-hez való csomag volt telepítve, pl "MSN Custom Emoticons" vagy bármi ilyen nevű, akkor ezt a csomagot is újra kell telepíteni;

- saját úgynevezett animált gifekből alkotott szmájli. Ezek az animált gifek valójában teljesen különálló kis képek, amik valahol a gép háttértárolóján vannak tárolva.

Amikor egy beszélgetésablakban vagy, és be akarsz szúrni egy ilyet, akkor "az összes megjelenítése", majd "Létrehozás"-ra való kattintás után elő tudod keresni ezt a képet, és saját betűkódot adni neki.

Innentől ha azt a kódot gépeled, akkor megjelenik a saját szmájli.


Namost hivatalosan a microsoft álláspontja szerint ezeknek a szmájliknak nem kellene elveszni frissítéskor. Volt egy verzió, amiről ha 8.1-re frissítettél, mégis elvesztek. Az MS beismerte és állítólag már ki is javították...


Természetesen a formatálás tök másik történet, hiszen akkor a háttértárolót teljesen legyalulod, nemcsak ezek a képek vesznek el, hanem minden más is, és marad a mentésből való visszamásolás (már ha volt mentés).

2009. nov. 19. 09:18

Akkor amig újra nem telepítem biztonságban vannak? Mert korábban minden újratelepítésnél eltűntek, igaz az egész gép formatálva lett.

Köszönöm szépen!

4. 2c51470c9a (válaszként erre: 2. - Elfelejtett jelszó)
2009. nov. 7. 13:04

A frissítés nem törli a smiley-kat,nyugodtan frissíts!

És csak azokat a jeleket tudod megtalálni,amik sajátok,azaz Te tetted bele. A "gyári" jelek a programban vannak.

3. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 2. - Elfelejtett jelszó)
2009. nov. 6. 20:17
ez jó kérdés. A barátnőm egy éve keresi, és nem találja :)
2009. nov. 6. 17:31

A programba nem tudok belépni, mert frissítést kér azzal viszont elveszítném az összes már meglevő hangulatjelemet. Megnézné valaki, h ogy nála hova menti a gép ezeket a smiley-kat?? Hol keressem?

Köszönöm

2009. nov. 6. 17:28
Tud valaki segíteni? Az msn hangulatjeleit keresem a gépen

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook