Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kedvenc szaloncukrod? fórum

Kedvenc szaloncukrod? (beszélgetős fórum)

1 2
57. semleges (válaszként erre: 54. - Pteri)
tegnap 05:32
Na akkor én is veszek, megkóstolom:)
56. NomNom (válaszként erre: 55. - NomNom)
tegnapelőtt 20:52
Megkerestem, rizspehely:)
55. NomNom
tegnapelőtt 20:50
Talán volt valami joghurtos Milka, (puffasztott gabonagolyókkal)?
54. pteri (válaszként erre: 2. - Semleges)
tegnapelőtt 20:45
Na, az én férjem is kikönyörögte az erős pistásat. Azt mondja finom, de a haragostól ő is csuklott. Én a nézésétől is rosszul voltam. Nem tudtam rászánni magam. Túl drága, hogy kihányjam.
nov. 22. 19:25
5-10 évvel ezelőtt még csak - csak megettem pár darab sz.cukrot,de most már nem kedvelem.Ha mégis választanom kell a fiaim az étcsokis vadász sz.cukrot és a gumicukros sz.cukrot vásárolom.
52. Epresturmix (válaszként erre: 38. - *Zolcsika*)
nov. 22. 19:19
Milka most dobozos van. Pár szemes. Nem minden ízben kapható, de legalább 2000 forint. 🤢
51. PaulA66 (válaszként erre: 48. - Banános Zselé)
nov. 22. 19:06

Tetszés szerinti.

Itt a receptje:

[link]

nov. 22. 19:05
En regen a meggyest szerettem nagyon. De nem ezt a konyakos fajtat. Meggyes volt a tolteleke, tokfincsi volt. Kar hogy mar nincs.
nov. 22. 18:54
marcipános
48. Banános Zselé (válaszként erre: 47. - PaulA66)
nov. 22. 18:54
az milyen ízű?
nov. 22. 07:40
A hagyományos.
46. Lau_Ra
nov. 22. 07:23
zselés
45. Luijza
nov. 22. 07:18
Kókuszos
nov. 22. 07:17
zselés
43. mikkmókus (válaszként erre: 42. - Horakulum)
nov. 21. 21:51
Igen, így van. Szóval a csoki minősége is a béka segge, töltelékről már nem is ejtek szót 😌
42. horakulum (válaszként erre: 41. - Mikkmókus)
nov. 21. 08:52
Az az érzés sztem nem a kakaovajtol van, mert az úgy olvad el a szádban mint a vaj vagy a tejszín. Az a zsíros tapadós az a növényi zsír, amit a töltelékbe és sokszor a csokihoz is adnák. Ha nem símán et- vagy tejcsokibevonat van írva, akkor az bizony nem tisztán csokoládé bevonat. De a töltelék is tele vele...
nov. 21. 01:17

A jó öreg és finom konzum szaloncukrot nagyon szerettem, azóta sem ettem még csak hasonlót sem... Pedig "csak" 30 vagyok.

A vadász szaloncukor nem rossz, annak még íze is van

Próbáltam már Milkát, Tibit, Szamost, stb, nekem valahogy maga a csoki is ízetlen, kakaóvajas(?), ami feltapad a szájpadlásomra és alig lehet lenyelni..

40. *Zolcsika* (válaszként erre: 25. - Bless the child)
nov. 21. 01:05

Én nem tudom! A Tibit sose szerettem!

(Talán azért is, mert hetero vagyok!)

A Bocit szerettem, de azt meg elszúrták!

39. *Zolcsika* (válaszként erre: 36. - Vikyci)
nov. 21. 01:01
Én nagyot néztem a Pistásnál, de ez tudod honnan jött? A chili csokiból (ha belegondolsz)! Ha nem hányod ki, akkor szerintem tök ötletes!
nov. 21. 00:59
Gyerekkorom óta a "zsákszámra" szaloncukrot vettük. Talán nem sokat változott, főként a zselés és a karamellás. Pár éve beújítottam a Milkára. Nem olcsó, de most már egyik se, mert dekára adják! Viszont jobb az íze! Ez is olyan, mint a bor. Minek vegyünk koccintóst, ha olcsó de sz*r?
nov. 20. 22:46
Konzum,ezüst papiros
36. Vikyci (válaszként erre: 2. - Semleges)
nov. 20. 22:43
Nekem bejött. Kellemesen bizsergetős, nem csíp vészesen. Van benne 2 szem haragospistás, na az csíp. Férjem is küzdött vele, pedig ő eszik csípőset, én egy falat után csuklani kezdtem.
nov. 20. 20:31
zselés
34. katus3 (válaszként erre: 33. - Katus3)
nov. 20. 20:20
Jajj bocsánat, megugrott az ujjam. 😱🥴
33. katus3 (válaszként erre: 32. - Birebora)
nov. 20. 20:19
A Milkának van ilyen ízű táblás csokija, lehet érrrdemes lenne azt kipróbálni viszonyítás képpen, ha még nem ettetek.
nov. 20. 20:08
A sós karamellás engem is, nyáron a fagyi ízlett.
31. pteri
nov. 20. 20:04

Engem most a sós-karamellás izgat, de boltokban nem találok. Kislányomnak a bodzás zselés a kedvence, azt se kaptam még idén.

A narancsos krémes is finom. De az abszolút mindenki kedvence a rumos-kakaós.

nov. 20. 19:48
Szamos málnazselés, karamellás, szamos marcipános.
nov. 20. 18:32
az étcsokoládés Vadász
28. Bless the child (válaszként erre: 26. - Lávli*)
nov. 20. 17:31
1 2

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook