Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tud valaki olyan (pincér) cipőt ami tovább bírja mint fél év? Hol? Mennyiért? fórum

Tud valaki olyan (pincér) cipőt ami tovább bírja mint fél év? Hol? Mennyiért? (tudásbázis kérdés)

2010. ápr. 5. 20:04

Sajnos nem gondolom, h van ilyen cipő, ami egy pincér lábán fél évnél tovább bírja. Gondolj bele, hetente 5 napot lehúz benne, mennyit is napi 12 órát?

Egyébként én meg szakács voltam, nekem bakancs kellett fél évente, és bizony nálunk is a pincérek fél évente cserélgették a cipőiket.

2010. ápr. 5. 19:49
Van egy picér ismerősöm, aki valhol az Erzsébet körúton szokta venni a cipőit,egy kis noname cipőüzletből, persze az is csak 1 évet bír, de hát ez már csak egy ilyen szakma :)
5. 372f7e7275 (válaszként erre: 4. - Nikcsike)
2008. nov. 7. 21:36
munkaruházatisnak birnia kellene,én visszavinném.....az nem alkalmi hanem munka-cipő...mindegy hogy pincér vagy ács vagy mittudomén,munkára tervezték...szerintem....
4. nikcsike (válaszként erre: 3. - C42a13b98c)
2008. nov. 7. 21:32
mi már vásároltunk a deichmannban de nem jött be. Mikor kiderült hogy pincér a párocskám akkor kedves mosollyal továbbküldtek minket mondván hogy úgysem fogadják el a panaszunkat, mert az alkalmi cipőket nem pincéreknek találták ki, aztán mondta vegyünk munkaruházati boltban. Mi vettünk ott is és az sem bírta tovább. Ott mondták hogy kifejezetten pincér cipő nem létezik
2008. nov. 7. 21:21
Én talán a Deichmannban próbálnám meg...illetve a garanciát próbálnám érvényesíteni, azért a 10ezres cipőt, ha fél év alatt tönkremegy és nem cserélik ki, akkor ajánlanám figyelmébe a fogyasztóvédőknek is...;-)
2008. nov. 7. 21:16
Párom pincér és kb minden félévben veszünk neki egy cipőt ami 10000ft fölött van (mármint árban :)). Aztán mivel munkaeszköz gyorsan kopik. valakinek nincs valami jó ötlete??
2008. nov. 7. 21:14
Tud valaki olyan (pincér) cipőt ami tovább bírja mint fél év? Hol? Mennyiért?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook