Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tud valaki nekem olyan hajbalzsamot ajánlani, amit nem kell leöblíteni? (csak a vizes hajra rá kell kenni, kifésüljük, szárítjuk a hajat) fórum

Tud valaki nekem olyan hajbalzsamot ajánlani, amit nem kell leöblíteni? (csak a vizes hajra rá kell kenni, kifésüljük, szárítjuk a hajat) (tudásbázis kérdés)


2011. júl. 13. 07:15
Szerintem vegyél hajvég ápolót, nekem nem jöttek be a nem kimosandó balzsamok, zsíros lett tőle a hajam.
2011. júl. 12. 23:14
Nekem elseve balzsamom van,igy nagyon konnyen lehet kifesulni a hajam,es megsem nehezul el tole.
2011. júl. 12. 20:17

Köszönöm szépen!:D

Nem is gondoltam volna, hogy ennyi lehetőség közül választhatok majd...:DDDD

2011. júl. 12. 16:26
Nekem a sauma kókuszos balzsama jött be, adagolós és nem kell leöblíteni. A fújósok is jók de nekem száraz maradt a hajam.
2011. júl. 12. 15:30
Én a Gliss Kurt használom ... nekem bevállt!! Azt tudom neked ajánlani ... sokféle hajtípusra van ... könnyű kifésülni a hajat és nem kell kimosni sem!! Mellesleg lehet kapni DM, Rossmann, Müller, Tesco, Spar-ba is ... de a legolcsóbb fodrászkellékesbe!! :))
6. Habospite (válaszként erre: 5. - Hkati2)
2011. júl. 12. 15:29
Igen, és az a jó, hogy több hajtípusra kapható az is.
5. hkati2 (válaszként erre: 1. - 864c5534c9)
2011. júl. 12. 15:27
A gliss....-ban van olyan a mi szóró fejes és nem kell kiöblíteni.Én egyébként is kedvelem ezt a márkát.Külön előnye, hogy száraz hajra is használható, ilyenkor strand idényben ez nagyon jó.
2011. júl. 12. 15:27
[link] - olyasmi mint ez, csak ez festett hajra van
2011. júl. 12. 15:26
Nekem van egy pantene öblítést nem igénylő balzsamom. Szerintem a pantene-nek van több ilyen terméke is, szerintem ezek jók (én az Intesive Repaire változatot használom, fekete, tekerős kupakja van)
2011. júl. 12. 15:20

És...nem Avonos, vagy Orif.-es...

Hanem üzletben vásárolható (DM, Rossmann, Müller, Tesco, Spar....)

2011. júl. 12. 15:19
Tud vki nekem olyan hajbalzsamot ajánlani, amit nem kell leöblíteni? (csak a vizes hajra rá kell kenni, kifésüljük, szárítjuk a hajat)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook