Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tud valaki jó wok recepteket? fórum

Tud valaki jó wok recepteket? (tudásbázis kérdés)


17. supin
2009. aug. 16. 19:01

Szia! Ha vannak kis maradék kajáid.

Nos mi kis edénykékben berakjuk a fagyóba. Aztán ha gyors vacsi kell akkor elő ..

Rizs ,főtt tészta,főtt zökldség...

A huscsikokat vagy virslit vagy kolbászt kevés olajon átpírítom és jöhetnek a maradékok.

Rá a "wok" füszeer + tejszin. Ímádjuk. '5 perc alatt kész.

2009. aug. 16. 18:49
A lecsót, a sülthúst ( bármilyen apró kockára vágva ) cukkinivel, sőt ma a pörköltet is abba föztem.
15. Sziszko69 (válaszként erre: 14. - 7abb7adbf0)
2009. febr. 2. 18:19

Szia !


Amikor a kérdést fel akartam tenni, azonnal a keresőben kezdtem keresni. Lehet, hogy valamit rosszul csináltam, de nem adott ki semmi ilyen témát. Amikor beírtam új témaként, akkor sem kaptam törlési visszajelzést, ezért fel sem merült bennem ezek után, hogy már létezhet ilyen téma. Többször is és több témában végigcsináltam már ugyan ezt, és bármikor ismétlődő kérdést vetettem fel, azonnal jött a törlési üzenet, és a felajánlás, hogy hol keressem.


Amúgy köszönöm, de nem tartok igényt az általad felajánlott fórumcímekre. Ahogy írtam, nem vagyunk egyformák. Igyekszem távol tartani magam az olyan emberektől, akik azokon a fórumokon irkálnak, és meg is van az ilyenekről a véleményem. Inkább igyekszem segíteni másokon. Tudod nagyon sokan megpróbálhatnák ezt is, talán sokkal nagyobb örömet okozna nekik, mint az okoskodás, illetve a mások felé történő "undokságok" ahogy te írtad.

Amúgy ezzel a témával kapcsolatban nem szeretnék tovább foglalkozni. Ahogy írtam nem vagyunk egyformák. Egy egyszerű kérdést vetettem fel, amire a segítő emberektől megkaptam a választ, és meg is találtam az általuk megírt címeket, illetve recepteket.

14. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 13. - Sziszko69)
2009. febr. 1. 22:48

Bocsi. Az utóbbi 2 hétben 3 ilyen fórumkérdés vetődött fel. Ha nem vagy új, akkor tudod, hogy érdemes megnézned a keresőt. És ha undokságokat akarsz hallani, de igazit, akkor priviben küldök neked fórumcímeket. De attól még a szőr is feláll a nyakadon.

Ha érdekel, szóljál.


Szerintem, én nem voltam undok, csak felvilágosítottalak, mielőtt Hoxa törölte volna a Fórumodat. Ennyi.


:-)))

13. Sziszko69 (válaszként erre: 11. - 2104cc91e8)
2009. febr. 1. 21:24

Annyira nem vagyok új itt, ahogy írtad, csak úgy gondolom, hogy ha valaki kérdez valamit, amit szeretne megtudni, akkor ha nem tudok segíteni neki, akkor nem okoskodom. Illetve kedvesen, segítőkészen is meg lehet mondani, hogy "figyelj már volt ilyen oldal, nézd meg itt vagy ott" stb.

Szóval a "tálalás" része ami nekem nem tetszett.

De hát nem vagyunk egyformák.

12. Sziszko69 (válaszként erre: 10. - Megryan)
2009. febr. 1. 21:04

Köszönöm szépen a segítséget.

Meg is nézem most gyorsan.

2009. febr. 1. 21:04
Azt hiszem, hogy Sziszko eléggé új itt, ezért kicsit elnézőbbnek kellene lennünk :) :)
10. megryan (válaszként erre: 9. - Sziszko69)
2009. febr. 1. 21:02
A recept keresőnél ha kipipálod az összes négyzetet, és beírod a reci keresőbe hogy wok az is kidob kb. 50-et, abból is tudsz szemezgetni.
9. Sziszko69 (válaszként erre: 5. - 7abb7adbf0)
2009. febr. 1. 20:52

Mélységes elnézést szeretnék kérni, hogy ilyen "régi unalmas" témát vetettem fel ismét, és voltam olyan buta, hogy nem néztem meg, hogy ilyen téma már volt. Nem tudom, hogyan tudnám ezt jóvátenni.

Óriási hibát követtem el, hogy nem néztem körül, és nem vettem észre, hogy volt már ilyen téma.

Még egyszer elnézést mindenkitől akit untattam ezzel a témával!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Aki pedig ötletet adott, annak nagyon szépen köszönöm!

2009. febr. 1. 20:19

[link]

itt is sok hasznos tanács van.

2009. febr. 1. 20:10
A receptek között fut kínai rizses csirke néven a wokos recim.
2009. febr. 1. 19:53

[link]

Wokba sütés aranyszabályai.

a neten sok recept van

2009. febr. 1. 19:48

A múlt héten volt egy pont ilyen fórum vagy tudásbázis. Tényleg nem használjátok a keresőt? Ez baromi uncsi!


Ráadsásul ő is wook-t írt, tehát még folyománya is volt a dolognak a szavazásos fórumon. Tessen már kicsinyég figyelni!

2009. febr. 1. 19:34

[link]

nézz szét itt, vannak jók

3. Sziszko69 (válaszként erre: 2. - E71af41436)
2009. febr. 1. 19:09
Ezer bocsánat, hogy rosszul írtam.
2009. febr. 1. 19:04
WOK!!!!!
2009. febr. 1. 19:04
Wook-ba tud valaki jó recepteket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook