Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tud valaki ajánlani olyan "diétát" ami babavárás előtt, vagy közben csinálhatok, és természetesen egészséges is? fórum

Tud valaki ajánlani olyan "diétát" ami babavárás előtt, vagy közben csinálhatok, és természetesen egészséges is? (tudásbázis kérdés)


2010. okt. 30. 19:33
Sziasztok!Én is babát tervezek.Most kezdtem el két hete edzeni,és norbizni.Régen is ezzel fogytam,meg is tartottam,csak most leraktam a cigit 8 hónapja és feljött sajnos 10 kg.Diétázom,de nem akarom megvárni a babával a -10 kg-t.Ha esetleg teherbeesem,akkor is folytathatom az update szerinti étkezést?Max az édességekkel vigyázok.De jó lenne keveset hízni,ha már sokkal kezdi az ember a terhességet.Vélemény?Köszi!
2010. okt. 1. 15:50

Ne diétázz, ha csak nem szükséges!

Javaslom én is azt, amit nikcsike benvik ill. qui76 ajánlott.

Figyelj a testedre!

Úgyis elárulja, hogy mire van szükséged.

11. benvik
2009. máj. 7. 14:17
Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, kerüld a sok cukrot, inkább teljes kiörlésű lisztet használj. Ez végülis nem diéta, csak egészséges életmód:-) Próbálj meg mellette sokat mozogni. Többször egyél naponta, soha nem várd meg, hogy éhes legyél.
2009. máj. 7. 13:04

köszi lányok! szerintem megpróbálom ezt a sokszor kevesebb dolgot. meg azért oda kell figyelnem!

pusz nektek

2009. máj. 6. 12:29
babavárás közben nem diétázhatsz!csak étkezz egészségesen,tartsd be a sokszor keveset elvét és nem fogsz hízni.
2009. máj. 6. 12:19
A Norbi update-tel azért csak óvatosan, mert elég sok mesterséges édesítőszert ad az édességekhez, ami nem feltétlenül egészséges.De egyébként a program maga valóban nem rossz.
2009. máj. 6. 12:14

Van olyan diéta,hogy 3 órás lényege,hogy 3 óránként kell enni és nem leszel éhes és megvan szabva,hogy mit mikor kell enni.Keresőbe ird be: 3 órás diéta.Én a terhesség alatt nem diétáznék.

Lányom most 1 éves és én most diétázom.

6. a9752c112e (válaszként erre: 4. - Nikcsike)
2009. máj. 6. 10:42
Én sem használok update termékeket,vagy csak ritkán.Szinte minden helyettesíthető.Mert pl.a liszt nagyon drága,ha rosszabb az anyagi helyzetem,inkább zabkorpás sütit eszem.Az nagyon egészséges.
5. maszatt (válaszként erre: 4. - Nikcsike)
2009. máj. 2. 23:09

Szia!

Nem feltétlenül csak azokkal a termékekkel lehet Norbi módszerét követni!Olvasgass a fórumokon.

Sok sikert!

2009. máj. 2. 22:20

köszi-köszi!

Az update programmal nekem az a problémám,hogy kis faluban lakom és az update cuccok beszerzése nem egyszerü, meg nem is olyan olcsó. Pedig megvettem több Norbi könyvet is.

2009. máj. 2. 22:02

Szia!Norbi Update.Találsz is itt ilyen fórumot.A pontos címe:Norbi update programja"

Ennél jobbal sosem találkoztam,hatékonyabbal sem.Nagyon édesszájú vagyok,de ez a diéta,pontossabban életmód rendszer erre is megoldást kínál.Jó egésszéget neked és a babának!

2009. máj. 2. 22:01

Én arra lennék kiváncsi hogy van e olyan diéta, életmódváltás, vagy bármi amit csinálhatok babavárás előtt vagy közben. Ugyanis rövidesen szertnénk újra babát. Nagyon félek attól hogy sok-sok kiló fog felszaladni a várandóságom alatt. Bár első terhességemnél 14 kilót híztam, de ebből csak 6-7 kilót sikerült leadni. Szóval nem hiányzik még több.

Szóval ha van valakinek valamilyen ötlete szivesen várom.

2009. máj. 2. 21:59
Tud valaki ajánlani olyan "diétát" ami babavárás előtt, vagy közben csinálhatok, és természetesen egészséges is?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook