Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babavárás alatt kényelmesen, egészségesen fórum

Babavárás alatt kényelmesen, egészségesen (beszélgetős fórum)


2. Alexa77 (válaszként erre: 1. - Molyka)
2010. márc. 2. 20:32

Szia! Ha hanyatt kényelmes, úgy aludj! Semmi gondod nem lesz belőle és ha a baba se rugdos veszettül, akkor valószínűleg neki is kényelmes. Amúgy meg nem kell aggódni, egészséges babának semmi baja nem lesz, akárhogy is alszol. Én a második babámat várom, 20 hetes vagyok, bizony még simán előfordul,hogy hasra fordulok. A lányommal is így csináltam, nem lett semmi gondja belőle, most másfél éves ördögfióka.

Az egészségen sem kell túlaggódni. Persze ne ilyenkor menj beteget látogatni, de nem lesz gondja a babának egy kis náthától. Nekem a párom háromszor is volt beteg a télen (láz, torokfájás, nátha, köhögés, stb.) de én semmit nem kaptam el. :-))

A kutya nálunk a lakásban van, rendszeresen kapja a féreghajtót, oltásokat, stb., ezzel se volt soha baj. Születésétől engedtem a lányomnak, hogy kutyázzon, illetve a kutyának, hogy babázzon, Rékám még sose volt beteg, pedig folyton a kutyán lóg. Még járni is úgy tanult, hogy a kutya fülébe kapaszkodott. :-))

nem kell túlaggódni semmit, a várandósság nem betegség, csak "más állapot", minden rendben lesz, ne izgulj.

2010. márc. 2. 20:22

Alvás: Sokan mondták nekem, hogy majd megtudom milyen az, amikor nem hagy a baba aludni éjszaka. Ezt a részétélvezem, viszont azt nem, hogy sehogy se "merek" aludni. Hanyatt lenne a legkényelmesebb, de azt nem javasolják. Oldalt fekve rossz élményem van, másik oldalon pedig veszettül rugdos a baba.


Egészség: sokat aggódom, igazából felmerültek mindenféle nyavaják a babavárásom alatt, amiről addig hallani se hallottam. A kutyák férgesek lettek, 2x voltam náthás, most pedig férjem hozott haza valami hirtelen hányás-hasmenés-láz történetet. Emiatt külön aggódom, nem kéne...


Ti hogy vagytok ezekkel a dolgokkal? 29 hetes kismama vagyok :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook