Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tud valaki ajánlani nekem Hatvan, Aszód környékén olyan úszodát, ahol szakember felügyelete mellett megtanulna a leánykám úszni? fórum

Tud valaki ajánlani nekem Hatvan, Aszód környékén olyan úszodát, ahol szakember felügyelete mellett megtanulna a leánykám úszni? (tudásbázis kérdés)


11. zéti (válaszként erre: 10. - Medike01)
2011. márc. 1. 13:01
Nincs mit! :)
10. medike01 (válaszként erre: 9. - Zéti)
2011. márc. 1. 12:04
Te egy tündér vagy:-) Nagyon köszönöm.
9. zéti (válaszként erre: 8. - Medike01)
2011. márc. 1. 11:34

Gabi tanár az 5.-ös iskolában, Csaba pedig ugyanitt az igazgató. [link]

Az 5-ös iskola mögött van az uszoda.

8. medike01 (válaszként erre: 7. - Zéti)
2011. márc. 1. 09:48

Szia!

Nagyon köszönöm a segítséget. Igyekszem felkeresni őket. Ők pedagógusok egyébként? Nem nagyon találtam semmit róluk a neten. Tudom, paranoiásnak tűnök, de szeretek utánanézni azoknak, akikre rábíznám a gyerekemet:-)

7. zéti (válaszként erre: 6. - Medike01)
2011. febr. 28. 19:58
Az uszodában vannak az órák és nem csak hatvaniak járhatnak. A Lator az egy egyesület. Náluk 12.000Ft! egy hónap, ezért heti 7-szer viheted a gyereket, ha akarod, de ha csak egyszer mész egy hónapban akkor is 12.000Ft. Ők csak úszni már tudó gyereket vesznek fel. A másiknál közvetlen az óra előtt fizetsz, tehát csak a tényleges órákat kell fizetned. A Lator szerintem azoknak való akik szeretnének versenyeken indulni. Az ottani tanár nekem nem igazán szimpatikus, de ettől függetlenül van sok gyerek nála. Ahová átkerült a lányom, a tehetséges gyerekeket szintén viszik versenyekre, csak nem olyan sok helyre, mint a Latorosokat.
6. medike01 (válaszként erre: 5. - Zéti)
2011. febr. 28. 19:35

Köszönöm! Őket nem is találtam meg sehol a neten, csak a Lator SE-t, gondolom, ők meg a nagyobbakkal foglalkoznak csak.

Az uszodában tartják a foglalkozásokat? Olyan kikötés sincs, hogy csak hatvani gyerekek mehetnek?

5. zéti (válaszként erre: 4. - Medike01)
2011. febr. 28. 15:23
Gólya Gabi+a férje (Balog?) Csaba+a lányuk Noémi. Ők hárman vannak a gyerekekkel a medencében és egymás közt elosztják őket. Nem kell hozzájuk bejelentkezni, a 4 időpont közül akkor viszed amikor neked megfelel, és nem kell mindig ugyanabban az időpontban hordani. Mi is hozzájuk jártunk, csak már kinőtte őket a lányom és átkerült a rendes úszó csoportba. Ő 6 éves.
4. medike01 (válaszként erre: 3. - Zéti)
2011. febr. 28. 14:06
5 éves lesz áprilisban. AZt is meg tudod nekem esetleg mondani, hogy ki tartja? Bármikor lehet hozzájuk csatlakozni? Egyáltalán nem tud úszni a csaj, teljesen előről kellene kezdeni.
3. zéti (válaszként erre: 2. - Medike01)
2011. febr. 28. 13:27
Hány éves a lányod? Hatvanban kedden és csütörtökön 4-5 és 5-6 között vannak kicsiknek foglalkozások tanmedencében. Oda kb. 3 éves kortól járnak gyerekek és 1200Ft-ba kerül egy óra.
2011. febr. 28. 13:14

Sziasztok!

Tud valaki ajánlani nekem Hatvan, Aszód környékén olyan úszodát, ahol szakember felügyelete mellett megtanulna a leánykám úszni? Illetve ahová játhatna heti 1-2 alkalommal, nem feltétlenül "edzésre", hanem csak úgy, sportolás céljából?

Előre is nagyon köszönöm, ha valakinek van ötlete, tapasztalata.

2011. febr. 28. 13:11
Úszásoktatás hol?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook