Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítséget kérek, jó szakembert keresek Győr környékén /alkoholprobléma/ fórum

Segítséget kérek, jó szakembert keresek Győr környékén /alkoholprobléma/ (beszélgetős fórum)


2020. máj. 25. 08:58
Újra aktuális a dolog, Győr környékén tud valaki segíteni, hogy kihez , hova lehetne fordulni segítségért?
2009. okt. 30. 13:27

Nekem sajnos van tapasztalatom.Végigjártam mindent.

Rajtam egy bizonyos anthaetil nevű gyógyszer segített.Be kell feküdni 1 hétre a kórházba ahol elkezdik a gyógyszerrel feltölteni a szervezetet.5 nap után ráitatást végeznek.orvosi felügyelet mellett.Nekem egy doboz sört után,olyan élményem volt hogy az nem hétköznapi.halálfélelem,szívdobogás és egyéb kellemes dolgok.A lényeg hogy ha szedi ezt a gyógyszert nem mer és nem is akar majd inni.

5. 16d1dd6891 (válaszként erre: 2. - Eb5c1063c1)
2009. okt. 30. 13:06
pszichiátriára nem kell beutaló.
2009. szept. 13. 10:59

Ezt a sulyos problémát nehéz legyőzni és valakinek vagy az emberek jó részének segitségre lenne szüksége. Az a probléma,hogy hazánkban nincs olyan

klub, hogy névtelen alkoholisták, ahol ezeket komolyan veszik és kezelik. Nehéz és hosszu terápia

lehet, mert nehéz legyőzni a függőséget. Természetesen foglalkoztatás keretében is lehetne

eredményt elérni. Az akarattól is függ és az együttmüködésről is. Aki végképp le szeretne szokni róla erőfeszitéseket kell tennie. Valószinűleg hosszu időbe telik mire eléri a célját és józan fejjel gondolkodva megszabadul végleg az ivástól.

Kivánok annak az illetőnek sok sikert és kitartást. Üdv. Anyuci91

2009. szept. 10. 14:58

RÉV szolgálat, ajánlom, kifejezetten szenvedélybetegeken és családtagjaikon segítő alapítvány.


[link]

2009. szept. 10. 14:48
Keresse fel a helyi SZTK-ban a pszichiátriát,ott segítenek.Csak nem tudom kell-e beutaló,de majd mindent elmondanak.Sok sikert!
2009. szept. 10. 07:52
Alkoholfüggő ismerősőm szeretne meggyógyulni. Segitség nélkül nem megy. Akinek van tapasztalata kérem írjon.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook