Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Trükkök, amelyek segítették a fogyásomat... fórum

Trükkök, amelyek segítették a fogyásomat... (beszélgetős fórum)


2009. jan. 9. 13:36
Cigi és kávé:-))
14. ALLICS
2009. jan. 9. 13:32

Citromos víz,zöld tea-sok folyadék

Kis mennyiségek naponta 4-5x

Este 6 után semmi csak folyadék

Sok zöldség,gyümölcs,fehér husi

SPORT

13. 4c35511f0b (válaszként erre: 12. - Csipkerózsika)
2009. jan. 7. 15:05
Amitől (még)éhesebb lesz:)))
2009. jan. 6. 02:08
Éhség esetén először inni, ha még mindig éhes vagy, akkor RÁGÓGUMI!
11. angyal63 (válaszként erre: 8. - Szotyika1984)
2009. jan. 5. 22:11
A mozgás kell, de nem a fogyáshoz, hanem a tonifikáláshoz. Tapasztalatból mondom.
10. angyal63 (válaszként erre: 6. - Pinkdreams)
2009. jan. 5. 22:09
Nekem a 90 napos diéta. Nem véletlenül, mert délelőtt, csak gyümölcs, ebéd 12.30-kor és vacsora 17 óra, max. 17.30. Ráadásul "elég kevés". Azért az idézőjel, mert attól függ kinek mi a kevés. (Nálam pl. ma délben lepényhal volt az ebéd és vacsora 1 mozzarella paradicsommal, mindez kenyér nélkül). :-DDD
2009. jan. 5. 22:06
Hú, ezek tényleg nagyon jó dolgok... Szerintem sok érdekes tapasztalat fog összegyűlni. Várom izgatottan tovább.
2009. jan. 5. 22:06
Sok mindent kipróbáltam már, de eddig a mozgás vált be a legjobban, ami tartós is (szerencsére). Meg persze odafigyelek arra, h miket eszem. De sztem ez nagyon egyeni mindenkinek.
2009. jan. 5. 22:03

nekem mindig akkor volt hatásos a fogyi, ha minden reggel azzal kezdtem, hogy ráálltam a mérlegre. A cél az volt, hogy mindig kevesebb legyen mint előző reggel. ez persze csak digitális mérlegen lehetséges.:) így gyorsan lehet fogyni. viszont most teljesen véletlenül novemberben elkezdtem odafigyrlni hogy mit eszek és este inkább csak gyümölcsöt, zöldséget ettem, és életemben először nem göscsösen akartam fogyni. kb 4 naponta álltam mérlegre és egy hónap alatt lement 4 kiló úgy hogy aztán az ünnepek alatt sikerült betermelnem egy-pár sütit, csokit és egyéb fincsiséget azzal az önnyugtatással hogy januárban újra indul gőzerővel a fogyi. csodák csodájára 0,2 kilót híztam, ezt mondhatjuk semminek! úgyhogy maradok a hosszabb távon hatásosabb módszeremnél és így simán lemegy majd az 6 kiló plusz.

ja még hallottam olyat hogy érdemes citromos vízzel indítani a reggelt, serkenti az anyagcserét, és fel is frissít. és gyakran alkalmazom. na meg a a reggeli mézes zöld tea is gyakori.

2009. jan. 5. 22:00
4 után nem eszem semmit. Nekem ez vált be a legjobban.
5. angyal63 (válaszként erre: 1. - Iminimi)
2009. jan. 5. 21:59
Én is azt gondoltam, hogy a te trükkjeidet írod ide, de úgy látom ezeket inkább csak várod... :(((
2009. jan. 5. 21:56
Amikor eszedbe jut, igyál egy pohát vízet + ha éhes vagy, evés elött is igyál egy nagy pohár vízet...
2009. jan. 5. 21:55
Nekem talán a zöld tea :)
2009. jan. 5. 21:54
Azt hittem, neked van ötleted :-(((
2009. jan. 5. 21:53
Szeretném, ha írnátok azokról a dolgokról, amiket úgy éreztek, jelentősen megnövelték a fogyókúrátok sikerét. Vagy: netán önmagukban segítették az ideális súlyotok elérését.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook