Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ma ismét segítettem egy anyukának, aki egyedül neveli két... fórum

Ma ismét segítettem egy anyukának, aki egyedül neveli két... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

18. Gretaa (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 2. 10:48

Sajnos valóban sok az átverés és nem is csoda ha az ember elbizonytalanodik..

Vannak viszont akik tényleg rászorulnak mint ahogyan ebben az esetben is.

dec. 2. 07:53
Nagyon erős vagy ❤️ és azt kívánom, minden vágyad teljesüljön. ❤️
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Gretaa)
dec. 2. 07:52

Nagyon jó lenne ha megtalálná a párját.


Szívesen segítjük, tényleg nagyon felkaroljuk. Annak idején csak úgy tök véletlenül látott meg egyik segítőnk egy "hirdetést", ahol az anyuka segítséget kért. Persze ilyenkor megfordul az ember fejében hogy biztos átverés, ami sajnos nem ritka mostanság. De valahogy éreztük hogy ez most nem az, itt most segíteni kell.

15. birebora (válaszként erre: 14. - Manifesztrálj)
dec. 2. 06:29
Nehéz a mai fiataloknak. Vagy nem is tudom. Remélhetőleg nem mindegyiknek. TV, net, egy gombnyomással minden eléjük tárul. Ez a sok celeb műsor ahol azt látják, hogy munka nélkül lehet boldogulni. Persze, hogy megzavar némelyeket. Biztos meglesz majd a helyiérték, mert előbb utóbb mindenki belátja. Sokaknak nem elég ami van, amit csak akkor értékelnének ha elveszik.
14. manifesztrálj (válaszként erre: 13. - Birebora)
dec. 1. 17:29
Köszönöm 🥰egyszer talàn összejön,de most nekem is vannak gondok a gyerekkel-nem ugy gondolkodik ahogy én neki nem elég ami van :( de bizok benne hogy még vàltozik..neki biztos ezt az utat kell végigjàrnia hogy tanuljon..
13. birebora (válaszként erre: 10. - Manifesztrálj)
dec. 1. 16:13
Sok örömet és boldogságot kivánok neked no meg azt a kis házat.
12. Gretaa (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 1. 15:58

Ha tényleg rendes anyuka és mint ember is normális,akkor ha nem zárkózik el,biztosan megtalálja a párját.


Ti pedig szívesen segítitek és biztos nagyon hálás is érte.

11. lolita2112 (válaszként erre: 10. - Manifesztrálj)
dec. 1. 07:50
"oruljunk mindig annak amink van!"micsoda igazsag ez!
dec. 1. 07:46

Nagyon rendes tőled!

Én is két gyereket nevelek egyedül-az elején nagyon nehéz volt mert még bebyszittert is kellett fizetnem hogy dolgozni tudjak.

Munkàm mellett is vàllaltam munkàkat-és a csalàdok segítettek ruhàkkal 🙏

A sok munka meghozta gyümölcsét anyagilag felàlltam hiteleket kifizettem autot vettem van megtakaritott pénzem (igaz évekig nem nyaraltam-de a gyerekek igen az apukàjukkal és ennyi elég is volt)-most kis hàzat nézegetek-de sajna mire összekuporgat az ember annyit a gyerekek kiröpülnek(ha lepukkantat nézek nincs aki segitsen a felujjitàsban)szerettem volna ha lett volna udvar nekik meg a hàziàllatoknak..

És ahogy nőlnek is mindig kapok terheket az élettől-hol én vagyok beteg mert túlhajtom magam hol a gyerekek :(


Én is segitek màsoknak ruhàkkal,megmaradt vitaminokat adom tovàbb,lovasfelszerelést-sportfelszereléseket a kolleganők gyerekeinek,anyagilag segitek egy rokkantnyugdijast..azt vettem észre sokszor az segit màsokon akinek magànak is kevés van.


Amit bànok hogy én rontottam el mindent és a gyerekek csonka csalàdba nőttek fel ahol ugyan anyagilag nem nélkülöztek de mivel szó szerint éjjel nappal dolgoztam vagy kimerülten aludtam,kevés volt az eggyütt töltött idő 😢 és sokszor stresszes anyukàjuk volt..


Láttam gazdag csalàdoknàl ahol a gyerek felvàgta az ülőgarnituràt vagy összefirkàlta a beszélő játékbabàt-de anyuka nyugodt volt mert megvolt az anyagi biztonsàguk és vett màsikat..

Én meg évekig aggodtam még azon is ki ne rugjanak a mhelyemről-pedig ott is sokat bàntottak..

Mindig szembejön lépj ki a bàntalmazó mhelyről okossàgok-igen lépj ki de ha a gyerekeid elveszik mert nincs mhelyed vagy hiteleid vannak nem ugràlhatsz..


Van olyan kolleganőm akit eltart a gazdag pàrja és ossza nekem az észt minek fusizok a mhelyem mellett annyit éljek ismerkedjek-neki gyereke sincs nem tudja mi az felelösséggel lenni 2gyerekért fél fizetésből (gyerek nélkül él 2külföldi fizetésből)

Erössé tett az élet de betegit is :( megtanultam küzdeni soha fel nem adni!


Mindenkinek kitartàst aki hasonló cipőben jàr!Sajnos a neten mindig làtok sokkal sokkal rosszabb életeket :( örüljünk mindig annak amink van! Nálam a vonzàs törvénye sem működik mert sosem akartam gazdag lenni csak hogy annyim legyen amire szükségem van-és amit kértem az megtalàlni a màsik felem -de nincs nem talàlom és màr lehet ott tartok nem is igénylem lehet annyit voltam egyedül màr nem is tudnék alkalmazkodni màshoz..

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Gretaa)
dec. 1. 07:36

Igen, ketten könnyebben boldogulnának, de egyenlőre nincs senkije. Idővel talán lesz.


Nagyon szeretem őket, jó emberek. A gyerekeket olyan szépen neveli, tisztelettudók, jól tanulnak. Aranyos kis kölkök ❤️ Anyuka meg egy tünemény. ❤️

dec. 1. 06:30
Megértelek, engem is elszomorit. Én is szoktam segiteni.
7. Gretaa (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 30. 21:42

Jó olvasni,hogy vannak még ilyen segítő,rendes emberek.Igaz én nem rendszeresen,de segítettem már pár emberen.Nem pénzzel,hanem amire éppen szükségük volt.

Jó érzés volt látni az örömüket.


Az egyedülálló anyuka ha találna egy párt ,aki szereti,mindenben segíti,biztosan könnyebb volna.

6. Icuska538 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 30. 21:31
🙏🍀❤️
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Gretaa)
nov. 30. 21:25

Kb. kéthavonta vásárolok nekik. Nem csak én, vagyunk páran, akik a szárnyaink alá vettük őket.

Most tisztálkodó és tisztítószereket vittem nekik. Két kamasz fiút nevel egyedül az anyuka. Dolgozik, mindent megtesz hogy boldoguljanak de nagyon nehéz nekik. Pénzt nem fogad el. Viszont minden másnak nagyon örül/nek.

Most valahogy jobban megérintett, pedig már párszor voltam náluk, vittem nekik ezt, azt. De most nagyon elszomorított hogy nem jutnak egyről a kettőre.

De hiszem, hogy jóra fog fordulni az életük. ❤️

4. Gretaa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 30. 21:06

Rendes vagy!

Higyan segítettél?(Ha szabad ilyet kérdezni).

nov. 30. 21:04
Megértelek. Én is szenvedek ha szegény embert, gyereket látok, hallok róla. Nem dúskálok. De néha félreteszem magam és kevéssel de segitek.
2. Myra
nov. 30. 21:02
Kedves tőled.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook