Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Trimeszter terhes vitamin vélemények fórum

Trimeszter terhes vitamin vélemények (beszélgetős fórum)


6. Ágio8405 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 8. 10:48
Ja, dehogy kell kidobni. Ha esetleg mondjuk hányingered pont ettől van ne szedd be (pl elevittöl sokan hánynak). De ártani semmiképp nem tud nyugi.
2022. júl. 8. 07:47
Ajándékba kaptam és nem gondolnám,hogy negatív vélemények miatt a kukába kellene dobnom. Szimplán kíváncsiság.
4. Ágio8405 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 8. 07:35
Akkor miért nem olyat szedsz amiről jobbat írnak?
2022. júl. 7. 20:55
Őszintén szólva, én is úgy gondolom, hogy egy vitamin készítménynek nem igazán lehet mellékhatása. Ráadásul nekem azt mondták, mindegy melyiket szedem, csak turbózzam kicsit a vérképemet, ami nem túl acélos.. Viszont erről a vitaminról rengeteg negatív véleményt olvastam és kíváncsi lennék, ennek mi lehet az oka. Mivel összetételében nem igazán tér el a többitől.
2022. júl. 7. 15:00
Pontosan milyen tapasztalatra vagy kiváncsi? A legtöbb vitamin között nincs nagy különbség. Egyikben kicsit több ez másikban meg az, de nem számottevő mennyiségben. Ami lényeg hogyha van pajzsmirigy probléma és az orvos nem ajánlja a plusz jód bevitelt, akkor jód menteset kell választani.
2022. júl. 7. 13:30

Sziasztok!

Aki esetleg szedi, szedte az említett vitamint mondja el a véleményét legyen szíves. Nagy segítség lenne, mert nem találtam friss véleményeket róla, a régebbiek pedig elég negatívak.

Köszönöm annak, aki leírja mit tapasztalt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook