Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Káros lehet a terhesség első trimeszterében a görényharapás, vagyis csak 1 pici fog"szúrás"? fórum

Káros lehet a terhesség első trimeszterében a görényharapás, vagyis csak 1 pici fog"szúrás"? (tudásbázis kérdés)


2009. jún. 26. 06:56
Ha nagyon bizonytalan vagy, beszélj a nőgyógyászoddal is. szerintem is,ha tisztán van tartva, minden oltása megvan nem lehet baj, főképp ha az eset után szakszerűen lefertőtlenítetted.
6. Kolibri (válaszként erre: 4. - Nykcy85)
2008. márc. 20. 10:18

Ha viszed az allatorvoshoz, mondd el neki ujra, hogy mi tortent, persze azt is, hogy terhes vagy. Nezze meg ilyen szempontbolo is a gorenyt. Mert igy az sem mindegy, kinel volt elotte es o hol, hogyan tartotta. A szuras vagy harapas ilyenkor teljesen mindegy, mert a lenyeg, hogy a vereddel, verkeringeseddel talalkozott a foga.

Szerintem azert ne stresszeld magad, nem nagyon hinnem, hogy egy jol tartott, tiszta, feltehetoleg fertozesektol mentes goreny harapasa karosabb, mint mondjuk ha belenyulsz egy rozsdas szogbe, ami teljesen hetkoznapi baleset lehet.

2008. márc. 20. 07:05
Igen. Kerüld az ilyen állatokat..
2008. márc. 19. 19:37
A mi görényünk,még elég pici jövőhéten visszük oltatni,tisztán van tartva és sztem nem beteg meg ilyenek!A jobb mutatóujjamat harapta meg,de nem is harapta csak mintha "megszúrt"volna,de egy kicsit vérzett...felhívtam az állatorvost és azt mondta ha egészségesnek néz ki tuti nem lesz semmi baj...Tiszta ideg vagyok....ilyenkor napokig ezen fog kattogni az agyam...tudok kombinálni bár nem lenne szabad...:-( NINCS SEMMI BAJ!!!
2008. márc. 19. 19:36

szerintem ez olyan kérdés,amit nem itt kellene meg beszélni!

inkább az orvost kéne kérdezni!

2008. márc. 19. 18:59
Ha a goreny tiszta, nem beteg, beoltott....., akkor szerintem nem. Hol harapott meg? Ugy ertem kinek a gorenye? (milyen viccesen hangzik a kerdes:))
2008. márc. 19. 18:26
Káros lehet a terhesség első trimeszterében a görényharapás, vagyis csak 1 pici fog"szúrás"?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook