Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Totális szociális kapcsolat nélküliség fórum

Totális szociális kapcsolat nélküliség (beszélgetős fórum)


1 2
2023. jan. 2. 17:15
Sok családnál vannak ellentétek és széthúzás.
2023. jan. 2. 17:00
Bár én is azt látnám, hogy egyre többen a család felé húznak, de sajnos én azt látom inkább, hogy én vagyok a helikopter, akinek van családja és még tartják is a kapcsolatot....
2023. jan. 2. 16:56

Sziasztok

Elsősorban érdekelne van nekem még hasonló helyzetben emberek ugyanakkor.

Mint a cím is utal rá a minap azon gondolkodtam ha én most tartanék esküvőt egyetlen egy embert sem tudnék meghívni rá olyat, akire azt tudom mondani jóindulattal minimum, hogy közeli ismerősöm vagy barátom és szívesen meghívom. Barátom konkrétan egy sincs de tényleg nulla, testvérem nincs, rokon unokatestvér van...de inkabb mar idegennek mondanám...viszonyok megromlottak nem tartjuk a kapcsolatot. Munkahelyen totális felszínes kapcsolatok vannak. A kör bezárult 36 vagyok. Nem tartom magam átlagosan vett szociális embernek. (aki könnyen köt barátságot és általánosságban véve szeret idegen emberek társaságában lenni).


Bár szerintem, igaz még azt nem éltem meg, de ahogy látom sok családnál ugyanez a helyzet (annyi hogy legalább nekik már Van család nem egyedül vannak) kikopnak a barátok maradnak a felszínes kinti kapcsolatok és mindenki a család felé húz.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook