Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Törvényszerű-e, hogy pattanásos legyek méregtelenítés alatt? fórum

Törvényszerű-e, hogy pattanásos legyek méregtelenítés alatt? (beszélgetős fórum)


7. bared (válaszként erre: 2. - 04d410066e)
2010. jan. 3. 22:55
teákkal, rostokkal...
2010. jan. 3. 22:40
Én is úgy tudom,hogy több vizet kell inni,mert a pattanás a ki nem ürült méreganyag.
5. Dorka29 (válaszként erre: 4. - 3e0ba54fb8)
2010. jan. 3. 22:35

Tényleg, az iszonyú fejfájásról meg is feledkeztem (rég volt már tavasz:)


Meg az ingerültség, ami nálam elég durva, ezért az első napokat igyekszem otthonra időzíteni.


Nemcsak a szám, de a bőröm is büdösnek érzem ilyenkor.. Bár a párom szerinte nem érezni semmit, de ő dohányzik, lehet, azért nem érzi.:)

4. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 3. - Dorka29)
2010. jan. 3. 22:30
Nem, és ne is akard megúszni. Minél több a méreganyag, annál rémesebbek lesznek a tünetek. Mindig legyen nálad fogpaszta, fogkefe is :)) Igyál rengeteg vizet, nekem pl. a fejem szokott széthasadni, rajtam nemigen van pattanás, de óránként fogat kell mosnom, ha emberek között akarok lenni :D
2010. jan. 3. 22:29
Nálam is ugyanígy van, kíváncsi vagyok, megúszható-e.:)
2010. jan. 3. 22:28

Szerintem sehogyan... Méregtelenítés után szépen kitisztul a bőröd, ugye?

Hogyan méregtelenítesz?

2010. jan. 3. 22:25
Van valakinek ötlete arra, hogyan tudnám ezt elkerülni? A méregtelenítés jót szokott tenni, de kísérőtüneteit nagyon utálom...:-(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook