Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Történetünk fórum

Történetünk (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Történetünk

2010. jún. 21. 08:30

Aranyos és tanulságos a cikk.

Gratulálok.

Jó egészséget, sok boldogságot!

2009. dec. 18. 00:46

Kedves Barátosném! :)

Mikor annak idején elmondtad, mire készülsz, megijedtem, és irigyeltelek is egyszerre. Aggódtam, hogy hova csöppensz, irigyeltelek a bátorságodért, egy ilyen kalandba való belevágásért. Én nem mertem volna. Ma már tudom, jól döntöttél. A pasi akiért elmentél jó társad, jó apukája gyerekeidnek, téged meg szeret. A csajok szépek, Te meg szuper anyukájuk vagy. Úgyhogy kívánok neked a jövőre további boldogságot, a csajokhoz sok energiát, és örömet.

2009. dec. 6. 17:21
Nagyon szép történet! Sok boldogságot kívánok!
14. Zezi
2009. dec. 3. 19:08
Örülök, hogy ilyen sok embernek tetszett a cikk :) Volt értelme megírnom.... :)) Köszönöm mindenkinek szép szavakat.
2009. dec. 3. 15:23
Akár én is írhattam volna:) Mi is a neten ismerkedtünk meg, ennek már 10 éve, és van 2 kislányunk, a nagyobb 8 és fél éves, a kisebb 7 és fél hónapos. Sok boldogságot Nektek!
2009. dec. 3. 09:46
Sziaaaa. Elöször is gratula az ikrekhez. VAn bennünk 2 közös dolog így ismeretlenül is.Nekem is vannak ikreim, bár 12 évesek már .A mostani férjemet én is a neten ismertem meg,töle pedig 1 Lassan 6 honapos kislányom van.Helyesek a lányaid.
11. p1982
2009. dec. 2. 09:59
Amikor olvastam a történetet, úgy éreztem, mintha a sajátomat olvasnám. A különbség csak annyi, hogy mi a Viva (akkor még Z+) társkeresőjén jöttünk össze. Azóta nekünk is megszülettek az ikreink. Most 7 hónaposak. Sok boldogságot nektek!!!
10. Zezi (válaszként erre: 8. - Demeeri)
2009. nov. 30. 19:11
Köszönöm :) Sok sikert kívánok és kitartást!!
2009. nov. 30. 17:13
Nagyon szép történet! Gratulálok az egymásra találáshoz, és a két gyönyörű lányhoz! :-)
2009. nov. 30. 16:51

Örülök,hogy elolvastam a történetet.Ez nekem olyen,mint egy jel.Nekem is azt mondják,nem lehet természetes úton gyerekem,lombik lesz.Ikreket szeretnénk.

Megtaláltam az igazi szerelmet,32 évesen.Ö az én másik felem.Nélküle félember vagyok.Remélem hamarosan össze költözhetünk.Bár olyan bátor lennék,mint te akkor,mikor hozzá költöztél.Jól tetted.Nekem is ezt kellene tennem.Lehet,már én is az ikreket hordanám a szívem alatt.

2009. nov. 30. 15:01
Gratulálok a bátorságodhoz és a két gyönyörűséghez! Sok boldogságot Nektek!
2009. nov. 30. 11:57
Nagyon szép a történetetek. :) Gratulálok az egymásra találásért is, valóban nagy szerencse kell ám hozzá! És méginkább gratulálok ahhoz a két gyönyörűséghez, akik ennek a szerelemnek a gyümölcsei. Azt kívánom, maradjatok mindig ilyen boldogok és egészségesek!
5. Zezi
2009. nov. 30. 10:36
Köszönöm.Aranyosak vagytok :)
2009. nov. 30. 10:24
Sok boldogságot kívánok! Nagyon aranyosak a kislányok!
2009. nov. 30. 10:15
Szerencsés vagy, hogy ilyen csodálatos ajándékot kaptál a sorstól. Sok boldogságot kívánok!
2009. nov. 30. 10:10
Nagyon szép történet!:) Sok boldogságot!
1. Zezi
2009. nov. 30. 10:03
Párommal, gyermekeim édesapjával az interneten ismerkedtünk meg. Pár hónapos beszélgetés után úgy döntöttünk találkozunk. A találkozásunk után nem egész egy évvel megszülettek az ikrek: Anikó és Kitti. Bár nem hiszek az internetes szerelemben, életem legjobb döntését hoztam.

Ugrás a teljes írásra: Történetünk

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook