Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Törölköző a nyakban-kánikulában fórum

Törölköző a nyakban-kánikulában (beszélgetős fórum)


1 2
2018. jan. 8. 01:57
.....nalunk bar meleg van,de meg soha senkitsem lattam itt torolkozovel a nyakaban!
2017. dec. 29. 22:06
Én most szívesen járkálnék törölközővel a nyakamban, mint száz réteg ruhában:DDD
2017. dec. 28. 10:00
Abszolút nem irritál és ha neki jó, könnyebben eltudja viselni a pokoli kánikulát, tegye.
2017. dec. 28. 09:00
.......az nem segit........
29. Guruljka (válaszként erre: 13. - E6e53c9032)
2017. aug. 10. 21:06

Vizes, és jól tud esni.

Én még csak itthon próbáltam ki, de nem látom akadályát, hogy akár egy, színben az öltözékemhez illő vizes törülközővel a nyakamban mászkáljak a városban.

Ha kiszárad, valahol csak meg lehet vizezni, akár a saját ásványvízzel, azt úgyis kell venni útközben, akár többet is.

2017. aug. 9. 22:02

Azért nem mindegy, kinek a nyakában és milyen törölköző van.

Múlt héten konkrétan majdnem rosszul lettem a látványtól, nem részletezem.

27. massalhangzo (válaszként erre: 1. - E6e53c9032)
2017. aug. 9. 21:31
miert irrital az ilyesmi? engem inkabb irrital a budos izzadtsagszag, ha megerzem. felolem mobil zuhannyal is jarkalhatnanak az emberek :D
26. gyöngy:) (válaszként erre: 25. - 04424e865e)
2017. aug. 9. 21:28
szerencsére nem:)
25. 04424e865e (válaszként erre: 5. - Gyöngy:))
2017. aug. 9. 21:25
Véletlenül nem egy palesztin bevándorló volt?
24. andi6020 (válaszként erre: 1. - E6e53c9032)
2017. aug. 9. 19:35

Igen.

Ha te is lehűtenéd magad, lehet nem lennél ilyen hisztis.

23. gigi>
2017. aug. 7. 16:24
Ebben az őrült melegben bizony, én is vizes törölközővel a nyakamban rohangálok napi 12 órát mikor dolgozom. S ha éjszakás vagyok,akkor is. Még soha senki nem szólt meg érte. Csak ajánlani tudom azoknak akik még nem próbálták.
2017. aug. 7. 15:12

Engem is jobban irritál a kirakott cucc, mint egy törölköző a nyakban. Ez a meleg nagyon durva. Rengeteget jár a mentő. Fiatal nő halt meg minap az utcán felénk. Lehet, beteg is volt, de a meleg se tett jót neki.

Én nem viseltem törcsit a nyakamba, de jó ötletnek tartom és javasolni fogom anyukámnak és én is fogok hőségben hordani.

21. 1c2bf7d42c (válaszként erre: 13. - E6e53c9032)
2017. aug. 7. 14:22
Nem vagyok testes :D
20. túrógombócka (válaszként erre: 1. - E6e53c9032)
2017. aug. 7. 13:33
végre egy jó ötlet, ha visszajön a 40 fok, én is vizes törölközővel fogok közlekedni :)
19. butterfly87 (válaszként erre: 1. - E6e53c9032)
2017. aug. 7. 13:09
Csak téged.
2017. aug. 7. 13:06
nekem például textilpelenka van a nyakamban de ha boltba vagy máshová megyek legyezőt viszek ,de mindíg elhatározom legközelebb viszem a pelust is magammal mert az legalább az izzadságot is felszívja,nincs ezen semmi szégyelni való ,azon van ha valaki rosszul van rá se fütyülnek hogy elájult és fekszik a földön ,pont a múlt héten volt 20 percig feküdt egy idősebb nő mire egy fiatalember mentőt hívott,ez a baj nem a törölköző a nyakban
17. one euro (válaszként erre: 13. - E6e53c9032)
2017. aug. 7. 12:20
El sem tudom képzelni miért zavar:))speckó törülköző Vannak! [link]
16. spann (válaszként erre: 6. - Bözsi néni)
2017. aug. 7. 12:15

Jaaaa, nedves! Az más.

Akkor az tényleg hűt valamelyest.

Én vizet szoktam magamra permetezni, van jól porlasztó kis flakonom.

2017. aug. 7. 08:22
Én így szállok fel a buszra munka után és a munkahelyen is a nyakamban van+ spriccelőssel is hűsítem magam. :)
2017. aug. 7. 08:14

Az sokkal gusztusosabb, ha a tömegközlekedésben, meztelen testrészekkel izzadnak az üléseken?


Nem értem miért zavaró a törölköző látványa? Egyébként nem találkozol vele?

Nem a bugyiját, gatyáját teszi közszemlére, másokkal ellentétben, csak egy törölközőt.

2017. aug. 7. 07:56
Köszönöm a válaszokat,nem tudtam hogy ez nedves törölköző és hogy egészségügyi okai vannak.Általában testes idősebb nőket láttam így,és azt hittem szimplán a csorgó izzadtság ellen van.
2017. aug. 7. 07:55

Szerintem sokkal jobb törölközővel a nyakban járkálni az utcán mint, hogy az izzadságtól, melegtől rosszul legyen valaki.

Én is a táskámba hordok kis törölközőt, de ha úgy érezném, simán a nyakamba kanyarítanám, mert miért ne?

Hogy valakit zavar? Ez egy kicsit sem érdekel:D

11. dobi53
2017. aug. 6. 23:07
Nem a nyakamba, hanem a táskámba hordom a vizes törölközőt, mert az jobb, mint a száraz. Legalábbis nálam. A száraz kidörzsölte a nyakamat, a vizessel meg le tudtam hűteni a fejemet. Sajnos, mindig úgy járok, hogy akármit csináltam, az egész arcomról folyt rólam a víz.
2017. aug. 6. 22:40

Nem vagyunk szokva ehhez a kánikulához, hiába legalább tíz éve ez van, úgyhogy szerintem mindenki védje magát a hőguta és a rosszullét ellen úgy, ahogy tudja. Persze a jó ízlésnek is jelen kell lennie, de a vizes törölköző szerintem nem sérti azt. Sokkal inkább a már emlegetett mély dekoltázs meg alig felöltözés. Ami ráadásul nem is praktikus. Egy alig látható rövidnadrág vagy miniszoknya nem is véd annyira, mint egy legalább térdig érő vagy még hosszabb könnyű szoknya, ami takar a nap elől és még legyezi is az ember lábát. A kipakolt keblekről nem is beszélve, egy könnyű, laza, de azért testet takaró ujjatlan vagy rövidujjú felső sokkal többet ér ilyenkor.


Egyébként én is úgy tudom, hogy ilyenkor a nyakat, a fül tövét és a csuklót érdemes hűsíteni, mert ott futnak olyan erek, amik aztán tovább hűtik az egész testet. És arcot mosni is jó időnként, meg sem kell törölni. És inni, főleg tiszta vizet, minél többet. Közben egy kis sós kekszet is rágcsálni, mert a só tartja bent a vizet a szervezetben. Persze ne sokat, mert a só és a meleg együtt felvihetik a vérnyomást, de valamennyire szükség van, pláne, hogy az izzadással veszítünk is sokat.

2017. aug. 6. 22:32
Nem izzadságot törlünk le vele. Azt megtehetjük egy papírzsepivel is. Hűtjük a felhevült testünket, védjük a bőrünket, stb.
2017. aug. 6. 22:30
Amíg otthon éltem minden nyáron egy kis vizes törölközővel közlekedtem. Minek szenvedjek 45 fokban? Csak, hogy jobban nézzek ki? Nem vagyok koszos, büdös, igénytelen, meztelen és még sorolhatnánk. Egyszerűen csak ezerszer könnyebb elviselni a meleget így. Sőt..tavaly, amikor a kislányommal voltam otthon, akkor a babakocsiban is volt neki egy vizes textilpelenka, mert különben ordított volna a meleg miatt.
7. globus (válaszként erre: 1. - E6e53c9032)
2017. aug. 6. 22:29
Engem semmilyen szokás nem irritál, teljesen nyugodt vagyok. Kivéve a mosakodás hiánya.
6. Bözsi néni (válaszként erre: 1. - E6e53c9032)
2017. aug. 6. 22:21

Nedves törölközővel hűtik magukat, nehogy rosszul legyenek.


Nekem meg az nem tetszik, hogy sokan a csöcsüket rakják ki, olyan mély a dekoltázs, és a zsúfolt járművön tolják a képembe. Nem vagyok kíváncsi senki csöcsére!

5. gyöngy:) (válaszként erre: 2. - Spann)
2017. aug. 6. 22:14
Én ma pont egy ilyen bácsi mellett ültem a buszon, rá volt dobva a fejére.
2017. aug. 6. 22:14

Lehet, engem is igy lathattal a varosban az utcan igy kozlekedni.

Nekem jo, semmi mas nem erdekel, hogy ez masnak tetszik vagy sem.

Egyebkent huti a nyaki ereket.

Orvos ajanlotta.

Neem meg az nem tetszik, amikor szinte felmeztelenul mennek az utcan es egetik a boruket.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook