Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Több generáció egy háztartásba fórum

Több generáció egy háztartásba (beszélgetős fórum)


2009. dec. 13. 18:40
Anyám 2napja közölte,hogy jobb lenne,ha elköltöznénk(de persze ő "nem akar zavarni").Tök jól esett.Azóta úgy vagyok,nem állok fére,harcolok azért,ami az enyém is.Persze így sosem leszek nyugodt és boldog.Még a házrészem sem akarják kifizetni,hogy legyen induló tőkém.
2009. dec. 13. 17:51

Szerintem legjobb külön. Így biztosabb a békesség.

Szülői felügyelet alatt nem lehet igazán felnőni és saját lábra állni.

2009. dec. 13. 16:54
Nekem pokol az életem a szülői házban. Sajnos nincs pénzünk költözni :(
2009. dec. 13. 16:36
Ezt ismerem.Költözés az egyetlen gyógyír.
2009. dec. 3. 07:41
Szia!Én is voltam ilyen helyzetben,életem legrosszabb időszaka volt,majdnem ráment a házasságom!Ha egy mód van rá mielőbb költözzetek el!Nagyon együttérzek Veled!
2009. dec. 2. 20:22
Nálunk prímán működik és ezért nem is akarunk változtatni rajta ☺
2009. dec. 2. 19:14

Nagyon sokáig voltam "gyerek" 37 évesen hagytam el a családommal a szülői házat.

Volt nagyon sok előnye de a kis xarságok miatti viták kiborítók.

2009. dec. 2. 17:31
Soha nem szabad összeköltözni, 1o évig éltem igy.... SOHA TÖBBÉ!!!!
2009. dec. 2. 17:31
Nekünk működik. :) igaz, Anyum annak ellenére, hogy babát várok még néha erről elfeledkezik és próbál "neveni", de kb évente egyszer jön rá ez az állapot. Én örülök, hogy itt tudtunk maradni amig nincs saját lakás.
2009. dec. 2. 17:28
Ugyanígy vagyok ezzel, átmenetileg jó ötletnek tűnik, de hosszútávon mindenkit megőrjít. Pláne, ha három generációról van szó.
2009. dec. 2. 17:26

Nektek mi a tapasztalatotok?

Életem legrosszabb ötlete volt,hogy maradjuk a szülői házba!Most meg már nincs pénzünk költözni:(.Katasztrófa!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook