Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Titkos kapcsolatban lehet számonkérés? fórum

Titkos kapcsolatban lehet számonkérés? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
42. liliom10 (válaszként erre: 41. - PöttyösPanka)
2022. szept. 21. 12:38
Olvastam ! ( Sőt, a férjemmel is elolvastattam.) Mindenkinek ajánlom a könyvet !
2022. szept. 21. 12:34

Más a szeretetnyelvetek. Olvassátok el mindketten ezt a könyvet. Lehet, hogy sokkal kisebb a gond, mint hinnéd, és egy minimális odafigyeléssel újra boldog lehet a házasságotok.


[link]

40. dad1f54482 (válaszként erre: 39. - Miss Sárika)
2022. szept. 21. 12:33
A másik feleség nem érdekes. Nagyon megértőek a fórumozók is, persze csak amíg nem az ő férjük kalandozik :D
39. Miss Sárika (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 21. 12:27

A hét legjobb vicce lenne a számonkérés. 😂


...de azt már most elkönyvelheted, hogy az életben semmilyen cselekedet nem marad büntetlenül.

Minden egyes pillanat egy jövőbeli történés alapjául szolgál. Amit ma teszel, megmarad, és holnap visszatér.

..s ahogyan az ábra is mutatja már idejekorán visszanyalt a fagyi.

Tégy belátásod szerint.

Bár kíváncsi lennék arra is, hogy a megcsalt asszony miként vélekedne, ha megtudná?

38. dad1f54482 (válaszként erre: 37. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 21. 12:25
A legjobbakat kívánom nektek! Szerintem nem éri meg átverni a férjed. Főleg nem egy több vasat is tűzben tartó szerető miatt.
2022. szept. 21. 12:19

Nem a tulajdonom egyikük sem, hogy irányítsam vagy korlátozzam őket.

A házasságunkért viszont már annyit próbálkoztam küzdeni és nem mondom azt, hogy nem kapom vissza, inkább hogy nem abban a formában, amire igényem lenne.

Nekem nem válasz a szeretetigényemre, hogy kicseréltük a konyhabútort. Ő meg valószínűleg így tudja kifejezni a saját érzéseit.

36. liliom10 (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 21. 12:17

Úgy érzem, nem teszel meg mindent, hogy a férjed megértse a problémádat. Inkább szeretőt kerestél, és talán lesz még másik is.

Hosszú még az élet, ha boldogtalan vagy, el is lehet válni. Én sosem voltam szerető ( nem is jutott eszembe, más az értékrendem, nem lettem volna képes ezt tenni a férjemmel, nem tudtam volna a szemébe nézni, két férfivel lefeküdni, hol a férjemmel, hol a szeretőmmel,stb.)

Csak próbálom magam beleképzelni a helyzetedbe. Fordított esetben mit szólnál, ha a férjed is szeretőt tartana, netán még annak a nőnek is lenne másik szeretője a férjeden kívül ?

" Amit nem kívánsz magadnak, azt ne tedd mással !"

35. Szerető (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 21. 12:16
Teljesen megértelek. Akár csak nálunk.
34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Tádámmm)
2022. szept. 21. 12:14
Ezt is próbáltam kideríteni, hogy vajon a férjemnek ez így megfelel-e, hogy életünk végéig ilyen szürkén éljen, vagy csak rest változtatni bármit is. Végülis nem mindenkinek életmódja a pörgés. Természetesen csak hümmög, ha kérdezem, 'hagyjál már megint ezzel', 'mi bajod van már megint' és ezzel el van intézve részéről.
33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - 5d8fd6c5cb)
2022. szept. 21. 12:10
A face to face megoldásra gondoltam én is. Vele lehet mélyebb gondolatokról beszélni, és talán megérti, mi bánt ezzel kapcsolatban.
32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - Liliom10)
2022. szept. 21. 12:06

40es korosztály vagyunk, gyerek kirepülőben, féligmeddig már nem itthon lakik.

Úgy érzem, az ilyen csendes elmondás a férjem részére csak üres fecsegés, mert nem érti a mély értelmét. Ő csak annyit vesz le belőle, hogy elégedetlen vagyok és nem érti az okát.

31. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 21. 11:48

Kedves Fi.

elolvastalak és le a kalappal a fogalmazásod előtt.

Tiszta, érthető szavak, gondolatok.

Dicséret érte.


Én a szemtől szemben való rákérdezést választanám.

A face to face a lehető legegyenesebb út szerintem.

Ezt pasiként mondom.

30. tádámmm (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 21. 11:46

Az élet nevű játék bonyolultabb, mint hisszük.

Kívánom, hogy jó döntéseket hozz.

Mindkét kapcsolatban.


A férjeddel meg beszélgess el. Talán ő sem ok nélkül 'menekül' a munkájába.

A másik kapcsolatban pedig Te legyél a legfontosabb magadnak. Ha már gyanakszol, annak is oka van.

29. liliom10 (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 21. 11:36

Csendesen is megmondhatod, hogy nem az számít, mit gondol arról a férjed, hogy mit kellene érezned, hanem az, hogy ténylegesen mit érzel !!! És ha nem azt érzed, amit ő szeretne, attól még ez van Nálad ! Ha így nem tudja felfogni, átérezni, és nem hajlandó változtatni, akkor gondolkodtatnám el egy sokkhatással !

Milyen korosztály vagytok ? Gyereketek nincs ? Nem is lesz ?

28. izzy22 (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 21. 11:17
Szerintem már meg is hoztad ;-)
27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Liliom10)
2022. szept. 21. 11:12
Értem, hogy mit szerettél volna mondani. Sajnos ehhez nekem is ki kell mozdulnom a komfortkámból, mert alapból csendesek vagyunk, nem jellemző nálunk a kirohanás, kiabálás, veszekedés. De lehet, hogy valóban pont ez kellene ahhoz, hogy felrázódjon kicsit az állóvíz.
26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Izzy22)
2022. szept. 21. 11:10
A döntést ebben az esetben nem bíznám rá. Meghozom én ha szükséges.
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - Tádámmm)
2022. szept. 21. 11:09

A második mondatod betalált. És egyben magyarázatot ad arra is, miért zavar a szeretőis sorban is a másodhegedűsség. Hisz akkor már ott sem én vagyok a fontos. Báris én így feltételezem, nem vagyok szakember, hogy kívülállóként tudjam elemezni a helyzetet.

Azt is eltaláltad, hogy a 'közös harc'. Hosszú évek áldozatos munkájával lett meg az a 'minden' amit ő említ, nem kaptuk, nem örököltük, nem támogatott senki. A 4 kezünkkel teremtettük meg, és ez is szorosan össze tud fűzni két embert. Viszont amint szűnik ez a harc, csak nézünk egymásra néha, mint két idegen. Ő belemerül a munkájába, amit kitűnően végez. Én munkából hazaesve ellátom a háztartást, gondozom a kertet. Szóval egy tökéletes kis rendezett mókuskerékben éldegélünk, ahol nincs helye kilengésnek, váratlannak, történésnek.

Én közben festegetek, ruhákat varrok vagy alakítok. A lelkem kitörni vágyik az egyhangúságból, a férjem meg teljesen elégedett. Hogy vajon valóban az e, vagy csak nem szivesen mozdul ki a szűkös komfortzónájából? Nem mondja.

24. izzy22 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 21. 11:07

Szia!


Nagyon hasonló élethelyzetben vagyok, csak az én partnerem - egyelőre - nincs elköteleződve :-))


Szerintem rákérdezhetsz nála a dologra és ha bebizonyosodik, hogy igaz, megmondhatod neki, hogy ez neked így nem pálya - viszont ne állítsd válaszút elé, ezt neki kell eldöntenie, hogy érted mire hajlandó... Benne van a pakliban, hogy neked fájdalmas döntést hoz, de számonkérni szerintem nem kérhetsz számon rajta semmit.

23. liliom10 (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 21. 11:04
Olvasd el még 1X a 17-es hozzászólásomat ! Amit most írtál, azt nem veszi elég komolyan a férjed, látszik a válaszából . Ha sokkot kap attól, ami várható, ha nem lesz változás, csak akkor gondolkodik el !
22. tádámmm (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 21. 10:55

A 'minden' néha iszonyú kevés.

Mert éppen csak a legfontosabb nincs. Az érzés, hogy kellek, fontos vagyok, számítok vkinek.


Amikor megvan minden, és végetér a 'közös harc' (amit a 'mindenért' vállvetve tettünk) akkor jövúnk rá, hogy nem erre vágytunk.

21. tádámmm (válaszként erre: 18. - Bichi)
2022. szept. 21. 10:51

Tudod, van, amikor elmossák a hétköznapok, észre sem veszed..

Talán ilyenkor derül ki egy párról, hogy mégsem illenek össze.

Mert a szeretetnek nem kellene elmúlnia, az intimitásnak sem. Aztán egyszer csak ott állsz, és rádöbbensz, hogy csak lakótársad van, akinek az agyára mész, és aki a Te agyadra megy.

Mondjuk a szeretőt így sem tartom jó megoldásnak, megalázó a másik félnek. Akkor inkább átbeszélés, konszenzuskeresés, és válás, ha másképp nem megy.

És egy dolog miatt: szeretet nélkül befásul az ember, anélkül élni nem szabad, nem érdemes.

Persze, semmi garancia nincs arra, hogy vki más fog szeretni.. de azt meg nem szabad, hogy olyannal éljünk, aki nyilvánvalóan nem szeret. Önmagunkat értékeljük le egy ilyen házasságban, kapcsolatban.

20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Bichi)
2022. szept. 21. 10:22

Arra értelmezhetjük, hogy jobb a hangulatom, könnyebben átsiklok a nehézségek felett vagy elnézem a férjem érdektelenségét.

De bizony volt olyan is, hogy én kezdeményeztem otthon a hálószobában, ami igen ritka eset a házasságunk alatt.

19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Liliom10)
2022. szept. 21. 10:20

Ezt én is mondtam neki, hogy ha nem tisztazzuk le a dolgokat, jobb biztosan nem lesz a helyzet, csak rosszabb.

Azt mondja nem érti mi bajom van, hisz mindenem megvan.

18. Bichi (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 21. 10:08
Amit most írsz, az ellentétben van az első hozzászólásoddal, hogy jó hatással van a házasságodra, mert az felpezsdült. Mondjuk kizártnak tartom, hogy bármi, amit titokban kell tartani, és amiről a férjem előtt sunnyognom kell, az jó hatással lenne bármire, de persze ez a te dolgod. Amúgy miért vagy akkor "együtt" a férjeddel? A férjem 30 éve mutatja ki nap, mint nap, hogy szeret, ezt nem kell, hogy a hétköznapi hajtás elmossa.
17. liliom10 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 21. 09:30

Ha tudná, hogy ez milyen fontos dolog Neked, ha nem engednéd, hogy ott hagyjon, hanem muszáj erről beszélnetek, akkor elmondhatnád neki, mi hiányzik a kapcsolatotokból. Ha ezután sem érdekli, kerek perec megmondanám, hogy akkor szeretőt fogok tartani ! Na, vajon arra mit reagálna ??? Azt nem hiszem,hogy akarná !

Régen nálunk is volt, hogy vita közben kiment a férjem, de én utána mentem, és muszáj volt meghallgatnia ! Hamar leszokott arról, hogy ami nekem probléma, azt ne hallgassa meg ! A struccpolitika semmit nem old meg !

16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Kacsahercegno)
2022. szept. 21. 09:17
Ebben az irányban is gondolkoztam, saját szemszögből nézve a dolgokra. Nem biztos, hogy tudnám folytatni így.
2022. szept. 21. 09:16
Lehet.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Liliom10)
2022. szept. 21. 09:16
Igen, azt hiszem megszakítanám a kapcsolatot. És nagyon szeretnék visszatalálni a férjemhez, de sajnos erre még mindig nem találtam meg a módot. Ő jól elvan a kényelmes kis műhelyében, söröznek a haverokkal, este hozzámbújva alszik el, de napközben semmi gyengédség, semmi kifejezése a szeretetnek. Régen ez megvolt közöttünk, aztán a hétköznapi hajtás valahogy lemorzsolta. Ha beszélni szeretnék vele erről, csak morog vagy otthagy.
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Bozsu55)
2022. szept. 21. 09:13
Abszolút igazad van.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook