Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Titkos kapcsolatban lehet számonkérés? fórum

Titkos kapcsolatban lehet számonkérés? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Dad1f54482)
2022. szept. 21. 09:12

Senkit nem akarok elszámoltatni, nem az SS bizottság vagyok.

Ha nem lennének kétségeim, nem tettem volna fel a kérdést.

De a válaszok megerősítettek abban amit tudatalatt éreztem.

11. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 21. 09:10

Volt itt hoxán egy nagyszájú szertő hölgy, aki mindenkinek osztogattat a tanácsokat, hogy mit hogy csináljon és ő milyen frankó nő, aztán nagyot koppant amikor a szeretője leváltotta egy másikra. Aki kakiban matat az vállalja, hogy szaros lesz a keze.

Semmit nem kérhetsz számon rajta.

2022. szept. 21. 09:10

Nem merült fel bennem, hogy másokhoz képest mennyi jogom van. Csak hogy ebben a konkrét esetben mennyi van.

A kérdés pedig pontosan azért merült fel bennem, mert valahol érzem, hogy nincs indok a számonkérésre.

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Napsugár8)
2022. szept. 21. 09:08
Igen. Ezen gondolkozom éppen.
8. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 21. 09:04
Ha zavar, hogy sorszámot kapsz, akkor választhatsz: vagy megszoksz, vagy megszöksz. Semmi elvárásod nem lehet vele szemben.
2022. szept. 21. 09:02
Hihetetlen. Képzelem a férjét hogy számonkérné, ha még a szeretőjét is elszámoltatná. Van bőr a képén rendesen.
6. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 21. 08:59
Az esetleges másik szerető is a privát élete.Tehát hagyd a kérdés feltevését.
2022. szept. 21. 08:56
Ebben a helyzetben akkor sem lehetne egyetlen szavad sem, ha a férjedről derülne ki, hogy neki is van (vannak) más. A szeretődet meg pláne nincs jogod számonkérni. Ha zavar a dolog, csak lépj ki belőle. Mellesleg érdekes, hogy felmerül benned, hogy több jogod van, mint a feleségének, akinek -ellentétben veled- meg is fogadta a hűséget.
4. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 21. 08:49

Ha Téged zavar a " másik nő", akkor szerintem vannak érzelmeid is a szeretőd felé, vagy csak a hiúságodat bántja, hogy nemcsak egyetlen szeretője vagy ennek a férfinek.

Azt kell mérlegelned, hogy szakítanátok-e, ha rákérdezel, és olyan választ kapsz, ami után szakítotok, és ez jobban fájna, mint a bizonytalanság . Ha ezen filózol sokat, az is rossz, szenvedsz. Inkább a férjedhez kellene visszatalálnod 100 %-ig !

2022. szept. 21. 08:45
Ha csökkent a "teljesítménye", akkor kérd számon, egyébként ne. Neked nem mindegy, hogy hány szeretőt tart? Te megkapod ettől a kapcsolattól amire vágysz, mással ne foglalkozz, csak saját magaddal cseszel ki.
2. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 21. 08:41
Nincs jogod számon kérni. Semmi közöd hogy kivel mit csinál.
2022. szept. 21. 08:34

Van egy diszkrét kapcsolatom. Mindketten házasságban élünk, csak néha összefutunk. Felfrissít, megszépít a kaland, és jó hatással lett a házasságomra is mert azóta vidámabb, cserfesebb vagyok, a házaséletünk is elevenebb. Szóval teljesen jól működne a dolog, de.

Gyanítom, hogy nem vagyok egyedül ebben a pozícióban a diszkrét partneremnél. Volt már régebben is(még mielőtt én belementem a történetbe), hogy ez a másik nő futott utána, de mostanában megint feltűnt a képben.

Direkte nem szeretnék nála rákérdezni, mert tiszteletben tartjuk egymás privát életét, nem beszélünk a házastársainkról, az otthoni dolgokról, nem kérünk számon semmit a másiktól. Egyszerű fizikai kapcsolat az egész, plusz minden másról nagyon jokat tudunk beszélgetni.

Mégis most böki a csőrömet ez a másik nő, mert úgy érzem, ha ő is képben van, akkor én inkább kivonulnék ebből a brazil sorozatból. Ilyenben nincs ihletem részt venni. Ha én vagyok az egyetlen-már a helyzet értelmében egyetlen-az úgy rendben van. Nekem is ő az "egyetlen" és nem azért jöttem vele össze, mert viszketett és kellett bárki, hanem mert nagyon vonzódom hozzá. De nem azért kell, mert ez a hobbim vagy hogy épp legyen valaki. És nem érzem korrektnek, hogy közben ő meg tartson másik hatot mellettem. Már csak egészségügyi szempontból is pl.

Nem tudom, szeretőknek van-e joguk bármire is? Van e jogom elvárni?

Vagy kérdezzek rá szemtől szemben és állítsam választás elé? Engem kicsit összetörne, ha elveszíteném, nagyon kedvelem, szeretek vele lenni még ha csak beszélgetünk, évődünk is. Azt nem tudom, őt mennyire zavarná. Tudom: benne van a pakliban, tudtam mikor belementem.

Vagy a férfiaknak tulajdonképp valóban mindegy, csak "luk" legyen? És egyik olyan nekik mint a másik? És mi nők meg nem tudjuk ezt érzelem nélkül megélni?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook