Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tippek hízásra fórum

Tippek hízásra (beszélgetős fórum)


1 2
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Timycat)
2023. márc. 17. 17:32

akkor te még mindig jobb helyzetben vagy, mint én. Bárcsak tudnék enni amennyit akarok de nem tudok, mert megőrülök az energiától, ha beviszem.

Már én is próbálok súlyzókkal edzeni de ettől függetlenül hízni is szeretnék, mert rettentő vékony vagyok. És mit kellett enned az edzés alatt?

5. timycat (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 17. 17:17

Egy palack ilyen löttyöt vagy 1,5 órát szopogattam mire lement, undi.


Tömegnövelő edzés, súlyzós edzés + étrend. Régen jártam személyi edzőhöz pár hónap alatt csoda eredményeket értem el.


Nekem a B vitamin sem vált be, mert étvágyam alapból van, nem kell azt növelni. Bármennyit eszek nem hízok.


Lassan 2 éve kényszerpihenőn vagyok, minden izom lement, hiába nem mozgok, egész nap ennem kell hogy ne fogyjak még jobban le.

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Timycat)
2023. márc. 17. 17:09

húú akkor az nem lesz jó nekem. Amúgy is útálom az édes italokat és ha ezt magamba kell erőszakolnom + még jó eséllyel hízni sem fogok tőle, jobb, ha ki sem próbálom.


Szerintem nem próbáltam még a tömegnövelő edzést. Az milyen?

3. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 17. 16:55

Próbáltam a Fresenius italt, édes, sűrű, egyedül a kávésat tudtam meginni, de hízni nem sikerült tőle.


Tömegnövelő edzést próbáltad már?

2023. márc. 17. 16:47
Szóval további javaslatokat is várnék, ha tud valaki valamit ajánlani. A "nem mozgás" az nem opció, mivel felrobbanok az energiától és nem tudok egyhelyben ülni, ha túleszem magam (de még akkor is, ha tele eszem magam).
2023. márc. 17. 16:45

Sziasztok!


Próbálta valaki a Fresenius italokat? Édesek? Sűrűek? Energiát is adnak vagy csak hÍzlalnak -ha hízlalnak egyáltalán, ezzel kapcsolatban várnám a tapasztalatokat-.

HÍzni szeretnék és ez az egyik étrendkiegészítő, amit a neten javasoltak egy fórumon.

E mellett a b vitamin komplexet is ajánlották. Észre vette valaki, hogy hízott volna tőle?

A túlevés nem opció mert attól csak + energiám lesz és feszültséget okoz, ha nem vezetem le. Olyasmi kellene ami nem egészségtelen de hízlal és nem igazán ad energiát - ha van egyáltalán ilyen 😕 ).

Köszi!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook