Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Cypromix tabletta hatása a hízásra? fórum

Cypromix tabletta hatása a hízásra? (tudásbázis kérdés)


2009. szept. 7. 08:36
Sziasztok Nektek mikor jön meg a vérzésetek, hányadik napon a gyógyszermentes szünetben?
20. e1e9ab571d (válaszként erre: 19. - Feribabuja)
2009. aug. 30. 12:13
Köszi az infót, remélem én sem fogok:)
2009. aug. 29. 19:56
Háát már 3 hónapja szedem de még hízni nem híztam tőle!
2009. aug. 29. 11:28
Sziasztok, nekem is szednem kell Cypromixet sajnos, én is rettegek a hízástól, 2 hete szedem, és híztam is 2 kg-t, de lehet hogy a sok kajától, és alig mozgástól van. Ha nem fogyok mozgással, és kajával, akkor abbahagyom.
2009. júl. 6. 11:36
Háát köszi, aranyos vagy :) Háát el kell, hogy mondjam, hogy ezek a képek kb 1 éve készültek. Azóta 60 kg vok!
16. Marmar (válaszként erre: 15. - Feribabuja)
2009. júl. 6. 11:17

Khm...Megneztem a kepeidet, gyonyoru alakod van, nem hiszem, hogy aggodnod kellene. A bringazast azert ne hagyd abba, jot tesz a szervezetednek. En is szobabiciklizek, napi 10-11 kilometer 25 perc- fel ora alatt.

Egy kilo meg nem sok. Nem lehet, hogy nem voltal WC-n? Vagy most a melegben sok folyadekot iszol. Este soha ne merd a sulyod, mert az 1-2 kiloval tobb, mint reggel. Es akkor beparazol. Ha meg nagyon koplalsz, az sem jo, mert a szervezeted raktarozni fog mindent, meg azt a keveset is, amit beviszel. Azt mondjak okosok, otszor keveset. Na, ne vicceljunk mar, ilyen alakkal nem kell parazni, de tudom azert felsz, hogy esetleg meghizol. Egyik baratnom letette ezt a vackot ket honap utan, es leolvadtak rola a kilok. Sportol o is. Ha nagyon durvanak latod a hizast, kerj masik bogyot, de mas is ugyanugy hizlalhat.

2009. júl. 6. 10:39

Háát lehet az lesz :S

Ma lesz 5 napja h szedem a cypromixet még így semmit nem vettem észre. Annyi h 1 kg-al több vok de az lehet a testsúly ingadózásig is nem? Szal ugy döntöttem ha ez alatt feljön min 3 kg akkor abbahagyom. Pedig rendszeresen edzek mellette meg bringázni is járok :S

És csak igy tom tartani a súlyom pedig alig eszek.

És mindez egy doki miatt aki rox gyógyszert irt fel.

14. Marmar (válaszként erre: 12. - Feribabuja)
2009. júl. 6. 09:25
Na, hat ez meg a masik. Honnan tudja az ember, kinek van igaza? Azert eleg komoly dologrol van szo, es megsem egysegesek a tanacsok. Lehet, valami baj van az orvoskepzessel??? En voltam magandokinal is, endokrinologusnal. Irt fel nekem vizhajtot, mert az jo lesz a magas tesztoszteronomra. Elolvastam a tajekoztatot, es kidobtam a gyogyszert egy az egybe. Ra volt irva, szorosodest okoz!!! (nemhogy elmulasztja!). Netes orvos is mondta, ne szedjem be. Belegondolva, vizhajtot magas tesztoszteronra??? Nevetseges. Szerintem keress valami jonevu maganrendelest a kornyekeden. Lehet, nem olcso, de megis komoly dologrol van szo.
2009. júl. 5. 07:38
Én is ezt szedem, és nekem nincs vele bajom, sőt elmulaszotta a pattanásaimat! :-)))
12. feribabuja (válaszként erre: 11. - Marmar)
2009. júl. 4. 14:27
Háát én rendes SZTK-s dokinál voltam. csak az a fura egyépként, hogy megkérdeztem több orvos szakértőt is a neten és mindegyik teljesen mást mondott. Na ilyenkor kinek higyen az ember!? :S
11. Marmar (válaszként erre: 10. - Feribabuja)
2009. júl. 3. 16:32
Tipikus...Nemhogy felderitenek, mitol marad ki a mensid, inkabb megoldjak a bogyoval. Persze, ha szeded, akkor nana, hogy megjon, meg rendszeres lesz. De az nem igazi verzes. Ha nem rendszeres, akkor valami oka van. Nekem sem volt az, majd meg is haltam a fajdalomtol, annyira fajt. Megoldas lett a fogamzasgatlo, amit amikor abbahagytam, fel evre kimaradt. Clostylbegittel meghoztak, aztan megint a nyakamba varrtak a bogyot, mondvan, ha nem akarok meg gyereket, szedjem, majd raerunk gondolkodni, megjon e meg valaha, ha leteszem vegleg. Nagyon jo...Most meg osszeomlott a hormonhaztartasom, a diane ellenere. FElhaborito ez a hozzaallas. Egye bogyot, megoldas lesz atmenetileg. Privat orvosnal voltal?
2009. júl. 2. 18:32
Hát én sem szeretnék már szedni semmi ilyet, de az előző dokim rox gyógyszert irt fel és állítólag azért hízok meg a mensesem is kimaradozik hónapokra. Most azt mondta a doki hogy ez helyre állítja azért kell! De már azt sem tok mit higgyek! :S
9. 5e48d37001 (válaszként erre: 8. - Marmar)
2009. júl. 2. 15:31

Teljesen igazad van,méreg ez mind.Főleg ez a 3 szer,amikben ez a tesztoszteront blokkoló anyag van.

Én sem fogamzásgátlás miatt szedem,amiatt soha nem is szedtem bogyót.Hormonproblémára írták fel,mint végső megoldást:-(

2009. júl. 2. 15:28
Hogy legyen meg valami, amiert aggodhatsz, es hogy lebeszeljelek a bogyorol: MAJFOLT. Nekem var van ot az arcomon. Nem lehet elmulasztani semmivel. Kozmetikai kezelesek hosszu sora talan majd segit
2009. júl. 2. 15:25
Mierva= Minerva
2009. júl. 2. 15:25

A diane, a cypromix és a Mierva hatóanyaga ugyanaz és ugyanannyi

Hatóanyag mindháromnál:

0,035 mg etinilösztradiol, 2,00 mg ciproteron-acetát drazsénként.

5. 5e48d37001 (válaszként erre: 3. - Feribabuja)
2009. júl. 2. 15:21

Szia ,Én diane-zok.Sajnos:-(

4 hónapja szedem,az első héten híztam 2 kilót.Nagyon elkeseredtem,megfogadtam,hogy nem fog rajtam kifigni ez a szer.Március óta tornázok Rubint Réka dvd-ire.Már 4 kilónál tartok mínuszban,de ha nem tornáznák akkor tuti,hogy híznék tőle.Úgy tudom a diane ugyanaz ,mint a Cypromix,csak a nevük más.

4. Marmar (válaszként erre: 3. - Feribabuja)
2009. júl. 2. 15:01
Azt mondom, ha nem szukseges (hormonalis okok) ne szedj bogyot. Ha csak vedekezesre kell, inkabb gumit hasznaljatok. De a hormonokkal tobbet artasz, mint hasznalsz. Bar en se kezdtem volna...Mindenkinel mas, mindenkit mas hizlal. En fogytam a dianetol, mas hizott.
2009. júl. 2. 14:40
Azt nem tudom, hogy az-e , bár olvastam róla, hogy ugyanaz mindkettőnek az összetevői. Én az előző fog. gátlótól kezdtem el meghízni és most attól félek h ettől is hízni fogok! :S Ma kell elkezdenem szedni!
2009. júl. 2. 12:06
Ez az uj diane 35? En szedtem dianet. Nem volt vele gondom. Sot, fogytam is, figyeltem mit eszek.
2009. júl. 2. 12:00
Volt vkinek testsúlyproblémája a cypromix szedése alatt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook