Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tipikus férfi? fórum

Tipikus férfi? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Tipikus férfi?

1 2 3 4
119. Kiraman
2012. okt. 26. 17:14
Nem szükséges minden nap. Pont ez a lényeg, hogy ne mindig, de ne is soha. :)
2012. okt. 2. 13:09
Ha minden nap elmondaná a falnak mennél ,az én nejem is nekiment. 22 év
117. Kiraman (válaszként erre: 113. - 3239020c04)
2012. szept. 27. 18:48

Nem tűntem el, és rengetegszer megkaptam a kérdésemre a választ! Valamennyire azért megkönnyebbül az ember, hogy nem csak az ő közelében élő férfi ilyen, hanem az is igazolja, aki akár 15 éve él együtt egy hasonló férfival. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy nem válaszolok minden kommentárra, ám, ha hozzám irányulna csakis a kérdés, természetesen válaszolok! Szó, mi szó: nem tűntem el!


A második kérdésedre csak annyit tudnék válaszolni, hogy a nőknek valóban több igénye van e téren, de szerintem a férfiak többsége pedig az ágyban kapcsolatos momentumokért "nyafognak" többet. De!, kettőn áll a vásár mindkét részről. Ha a pasi megadja ami a nőnek kell, nem lesznek e téren igényei, mint ami a topic témája, ám ez fordítva is igaz az ágyban történésekről.

Köszöntem!

116. 74f8c12b8e (válaszként erre: 113. - 3239020c04)
2012. szept. 12. 09:08

Dehogynem.Valószínűleg azért innen van megközelítve,mert sokkal több itt a nő,és sokmindent hánynak a ffinép szemére,ti ffiak meg sokszor belesodródtok itt abba,hogy megvéditek magatokat,vagy általában a ffinemet.

A ffiaknak is vannak igényeik:sok topik szól arról,hogy ez sajnos nem mindig talákozik a nők igényeivel.

115. talofa (válaszként erre: 113. - 3239020c04)
2012. szept. 12. 08:32
Természetesen a nőknek is vannak hibáik,még nekem is.:DDD
2012. szept. 12. 05:15
tipikus férfi. az én férjem is ilyen. ez van, hát ezt kell elfogadni és szeretni..
2012. szept. 11. 22:00

Az egyik kérdésem: akik a cikkeket megírják, mindig eltűnnek és soha nem vesznek részt a topikban, amely azért nyílt, hogy remek tanácsokat kapjanak?


A másik kérdésem, amelyet mindig felteszek: miért van az, hogy a nőknek igényeik vannak, a férfiaknak pedig hibáik? Nem lehetne egyszer fordítva megvizsgálni a kérdést?

112. babyyy
2012. szept. 11. 16:50
Az exem egy romantikus lelkületű pasi volt, többször mondta, hogy én vagyok az igazi, rózsát hozott, így szeretlek - úgy szeretlek, ilyen vallomás - olyan levél....aztán amikor meg cselekedni kellett volna, nem volt mellettem. A mostani párom nem romantikázik (egyszerűen nem olyan alkat)...de mindenben mellettem áll, támogat és szeret. Ha választani kell: inkább a második. Igaz, ha arra kérem, mondjon valami szépet, akkor addig jut hogy "olyan szép vagy kicsim" :D :D De sebaj....
111. Kiraman
2012. aug. 30. 22:32

Sour:

Nem ismerem azt a személyt akiről beszélsz, de mint az előttem hozzá szóló írta: emberfüggő. Látod, neki bejött a megbeszéltek után, de az én emberem pl. nem ilyen, max. két hétig :) Mondjuk már az is pozitív, ha megpróbálja :)

Minden nő szokott játszani élete során sértődöttet, viszont a mértéket figyelni kell, ne húzd el túl sokáig, mert akkor már elmúlnak a kedélyek és nehezebb megbeszélni. 1-2 hét után már sem harag nincs, hogy esetleg fortyogva beszéljétek meg, sem semmi más, szinte beleszokik az ember ebbe az állapotba, és ezt nem szabad hagyni. A mondataidból úgy veszem észre, makacs vagy kezdeményezni, de ha már tényleg napok óta tart a sértődömség, inkább kezdeményezz, jobban megéri, mint visszagondolni majd, hogy milyen sokat nem beszéltetek erről. És utólag jobb lesz azt visszanézni, hogy megbeszéltétek, és később nem lesz már fontos, ki is kezdeményezett.

Mivel a remény hal meg utoljára, így csak annyit tudok tanácsolni, ne add fel, és próbálkozz, hátha változik érted. Viszont "ultimátumot" is adhatsz neki, miszerint neked ezek a kedvességek igenis kellenek, ha nem is mindig, és ha érted nem képes ezeket megtenni szívből, akkor el kell gondolkoznod a jövőtökön. Talán észhez tér :)

Most mondhatjátok páran, hogy amit erőltetnek, az nem igazi...de ez nem erőltetés, hanem megbeszélés. Ami mindig kell egy kapcsolatban. Valljuk be, mi nők sem úgy várjuk már akár 4 év után haza a pasinkat, mint a randik elején :)

Szóval néha meg kell tolni a feneküket, hogy jó fele induljanak :)


Sour, számolj majd be, mire jutottál! Sok sikert! Kitartást és sok örömöt! :)

2012. aug. 30. 16:00

Az én véleményem szerint....4 éve vagyok a barátommal.nekünk is volt egy ilyen egy éves idöszakunk...de megbeszéltünk vagy én már nem tudom de helyrejött és 4 év után mondja h szeretlek simogat átölel hiányzom neki.


Sztem ez teljesen ember függö.Ne magatokat hibáztassátok.

Az a baj egy idő után kihül a kapcsolat.Uj felsőt uj ruhát kell venni elkell menni moziba vagy sétálni.kell a változatosság.Mint régen

109. sour (válaszként erre: 93. - 9f86e86d50)
2012. aug. 29. 11:04
Szia. :) Nem kergetlek..véletlenül láttam ezt a fórumot és beleolvastam. Márpedig azért érdekel, mivel épp nekem is van csekély kis érzelmi hiányom. Tényleg..a pasiknak mire van szükségük? Most elgondolkodtam, mert lehet nem kapok eleget úgy érzem semmiből/ párkapcsolat/ akkor lehet én sem teszek eleget? Nah, ez korrekt így, ennek ellenére mégis pocsék érzések hatalmában vagyok. Tenni nem tudok, mert sértődöttet "játszom". Próbáltam, kevés voltam..Adtam elismerő szavakat, tettem is..vajmi kevés reakció volt felém. Egyelőre jelét sem akarom adni annak, h én nyissak, és figyelmen kívül hagyom, hogy nyithatnék felé. Zsákutca féle, vagy sakk... még jó, h nem matt. Lehet nem sokat értesz ebből. :)
108. orsibigyu (válaszként erre: 107. - Lizocska82)
2012. aug. 25. 05:52
Egyetertek, az enyem epp a parnat oleli, mert potolnia kell mig szoptatok:-D.
2012. aug. 25. 04:42
Kicsit késő, vagy inkább korán van így csak a hozzászólások egy részét olvastam el, de szerintem később sem lesz sok változás. Nos én a férjemmel a harmadik randi óta élek együtt, ott aludt először másodszor pár hónap után ki is mondtuk,hogy végül is akkor együtt élünk. Mindennek már hét éve. Mégis a mai napig ég a tűz. Persze mint minden nőből belőlem is előjön néha a hisztis nő aki azt hiszi nem foglalkoznak vele, persze elég ritkán mert olyankor magamat sem birom elviselni. De itt az az alapvető gond szerintem ,hogy itt mindenki ajándékokról , elhalmozásról beszél..? Könyörgöm tényleg csak ez számít? Nekem nincs annál jobb mintha éjszaka úgy fordulok,hogy hozzáérek és már álmában is átölel. Igen szép rózsaszínnek hangzik, nálunk is voltak, vannak és biztos vagyok benne,hogy lesznek hullámvölgyek. De nekem egyszer egy okos ember azt mondta,hogy a jó kapcsolat alapja a barátság, mert a szerelem egy hullámzó dolog hol fent van és lángol, hol lent és csendes. De ha az alapja a barátság, akkor amikor a szerelem lent van éppen olyankor is a legjobb barátoddal vagy. Látszik ,hogy késő van így kicsit zagyván írtam remélem érthető lett.
106. orsibigyu (válaszként erre: 104. - Talofa)
2012. aug. 25. 04:25
Nem ratromfolni akarok, de az en ferjem nem nagyon tudja hol talalhato a lakasban a szennyestarto. Igenytelenseg? Az. Hiba. Igen. De szeretem, mert szeretem. Ennyi. Hiaba latom sokezer hibajat, hiaba nem bokolgat uton utfelen. Kitartok mellette, mert o kitart mellettem. Es szeretem.
105. 81012deb94 (válaszként erre: 104. - Talofa)
2012. aug. 24. 16:57
Nem is kell a tökéletes, az zavaró. Én beérném az elfogadhatóval.
104. talofa (válaszként erre: 103. - 81012deb94)
2012. aug. 24. 12:29

Igen messze,lekéstem róla....ohhh mért nem volt több eszem úgy 10 évvel ezelőtt:)))

Na nem dobálja,csak a szennyestartóra ejti.....nem is értem......mért nem lehet bele dobni?Na de senki nem tökéletes....belőlem is hiányzik a hiba!:DDD

103. 81012deb94 (válaszként erre: 102. - Talofa)
2012. aug. 24. 12:05

Azt elhiszem, de Hollywood messze van. ;)

Bakker, én sem vagyok a pedantéria mintaképe, pl mososgatás terén, de zoknit vagy alsót eldobálni szerintem csúcs-igénytelenség.

102. talofa (válaszként erre: 101. - 81012deb94)
2012. aug. 24. 12:03

Hát ez a baj,pedig bírnám!:))))

Zoknit???...Mindent!!!!:D

2012. aug. 24. 12:01

Két dolog amit megjegyeznék:

-az élet nem folyamatos rajongásból áll

-tényleg van olyan aki szanaszét dobálja a zoknikat a lakásban? Ezt még férfiként is nehéz elképzelnem. :)

100. am15
2012. aug. 24. 09:47

Sziasztok!

Az első dolog ami az eszembe jutott a témával kapcsolatosan az, hogy mit tenne ez a férfi akkor ha megismerkedne egy másik nővel. Valószínüleg nem lenne probléma ismért elővenni az udvarlós oldalt. Tehát amit gondolok az az hogy igen, fiatal a barátnőd és igen váltani kell. Sajnos valami elmúlt, valami megváltozott és eröltetni nem lehet. Vagy létezik magától az ölelés, a kimondott szó, vagy nem. Nem feltétlenül kell szakítani, ott hagyni, de a fizikai távolság mindenképpen hasznos lehet a kapcsolatban. Az idő sok mindenre választ ad.

2012. aug. 22. 20:35
Ja, és bocsi, hogy ilyen sokat írtam, de igyekeztem minden véleményre válaszolni, és reagálni. Többet nem írok ilyen hosszan, mert lehet én se olvasnám el, ha látnám mennyi :)))
2012. aug. 22. 20:33

Sziasztok!

Kezdem az elején: Én indítottam el ezt a témát, ha jól emlékszem max. két hete fut az egész, és lám, mennyi hozzá szólás, míg én 15 napot folyamatosan 12 óráztam? :O Hát ezt nem gondoltam volna.

Először hezitáltam, megírjam e ezt a témát, mert féltem, hogy csak az én barátnőm, vagy én vagyok ilyen helyzetben, és le lesz tolva a fejem, hogy milyen téma ez már?...erre fel hány kedves sorstárs írt? Nagyon sokan válaszoltatok, amit ezerszer megköszönök Nektek!


A válaszaitokra:

Nagyon sokan azt tanácsolták nekem, s barátnőmnek itt, hogy a kommunikáció a legfontosabb, hogy beszéljük meg. Higgyétek el, ezzel kezdett a barátnőm, nem egyszer, nem tízszer... és ahogy írtam is, ment a dolog 3 hétig, és utána minden ugyanaz volt. Egy két válaszoló erre azt írta, azért azt is értékelni kell, hogy megerőltette magát. Ehhez annyit fűznék, hogy a barátnőm abba a 3 hétbe nagyon boldog volt és megbecsült minden percet, madarat lehetett volna vele fogatni, de ő is és én is tudtuk, nem fog sokáig tartani. Szóval az a 3 hét is meg van becsülve és szép dolog. értékelendő, hogy tenne az igényeiért a pasi, csak nem tudja tovább megerőltetni magát :)

Miután belefáradt abba, hogy megbeszéljék, és ezzel nyaggassa (ami a pasi szerint, hiszti, és ezt más is emlegette, hogy egyből ezzel vagyunk letudva)kérlelje, eldöntötte megy ő, és ő öleli meg, ő puszilja meg, stb. De idővel ez is olyan mintha az ember szinte magát puszilgatná, vagy mintha ki kellene kunyerálja a másiktól.


Aztán azzal is teljesen egyet értek, amit sokan mások is írtak ide, hogy ez a férfi azzal mutatja ki a szeretetét, hogy segít neki, támogatja, ha beteg ápolja, ha sír vigasztalja, stb. De az is tény kedves férfi hozzá szólók, hogy nőből vagyunk: ha 20 éves, ha 30, ha 40, stb., igényeljük néha a romantikát fél év kapcsolat után is!!

Nem kell minden nap mondani hogy szeretlek, nem, dehogy.... de néha egy meglepetésszerű csók?

Ha most megkérdezném barátnőm, mikor csókolóztak utoljára, lehet azt mondaná az első pár hétbe...


Na de az is a hozzászólók igazsága, hogy kettőn áll a vásár: ne csak a nő várjon a férfitól olyan dolgokat, amit régen megtett a kapcsolat fenntartása érdekében, hanem a nő is... várja néha szexisen, vagy hasonló, ami feldobja a kapcsolatot, és azzal se lehet leordítani most a fejem, hogy pénzbe kerül a példám.


Azt hiszem ennyit akartam leírni.

Minden esetre, ne haragudjatok, de valahol megnyugodtam, hogy nem egy és nem két férfi van ilyen, sajnálom de ez engem megnyugtat és biztosabbá tette barátnőmet is, hogy igenis ki kell tartani mellette és mindhalálig reménykednie,(sajnos), hogy talán egyszer olyan lesz mint rég, mint az elején. Végül is reménykedni lehet.... :))

Az a hozzászólás, meg hogy ott kell hagyni a fenébe, ha nem változik, szerintem nem megoldás. Ennyitől nem hagynám el a párom,... inkább fájdalmasan beletörődnék, hogy engem nem fog más előtt ölelni, szeretgetni, de ettől független minden más tökéletes, és erre kell koncentrálni, mindig a pozitív dolgokra.


Volt egy hozzá szóló, aki azt írta, hogy a férfi a nő tükörképe: (sajnos nem jegyeztem meg a nevét) nos,.... az igazság néha fáj, és ez fájt a barátnőmnek, mikor én is megemlítettem ezt neki. Mert amikor megismerkedtek ő nem értékelte úgy az udvarlását, hanem alap dolognak vette, és csak élvezte de nem viszonozta. most meg sír utána.

Azt mondják ez a karma, és az háromszor csap vissza...szóval ha ez igaz, és ha hisz az ember benne, akkor van még idő, hogy "bűnhődjön".


Mi ebből a tanulság a nőknek?: mindegy mikor, 1 hét, 1 év, 10 év után, de ha a férfi kedveskedne, fogadjuk el, csakis rá koncentrálódjunk és duplán köszönjük meg...lássa a csodaszép mosolyunkat és becsüljük meg, mert látni, hogy nem lesz ez így mindig.

Annak a férfinak pedig csak gratulálni tudok, aki bevallotta itt a hozzászólásai során, hogy igen, el tudnak kényelmesedni egy kapcsolatban.:) De erről meg annyit, hogy nem hinném, hogy a nők minden nap ki csinosítják még mai napig magukat úgy, mint a randik elején. Tehát a nők is "lustulnak".


A barátnőmnek, és szerintem nekem is, jó fej mosás volt ez a sok hozzá szólás, és sok tanulság és élettapasztalat is segített előrébb minket.


Köszönöm szépen, hogy megosztottátok velem, velünk a Ti véleményeteket, remélem továbbra is olvashatom érdekes hozzászólásaitokat, és ezer bocs a késői válaszért, de hulla voltam ennyi meló után.


Szép napot minden kedves Hölgynek és kitartást, ha van miért és kiért!!! :)

97. one euro (válaszként erre: 93. - 9f86e86d50)
2012. aug. 19. 14:14
Persze aki szerelmes ,nem biztos ,hogy beteg és így nem mindenki szervdonor aki szerelmes:)))Mindenki szereti ha simogatják a hiúságát ,teljesen igazad van!Mit jelent,hogy CSAK létezik a kapcsolatban a nő?
96. 9f86e86d50 (válaszként erre: 53. - Té-eM)
2012. aug. 19. 07:44
Szerinted aki puhapöcs, az önimádó f.aszkalap?
95. 9f86e86d50 (válaszként erre: 46. - Lexibaba)
2012. aug. 19. 06:41
Remélhetőleg jó úton haladtok. Csak így tovább!:)
94. 9f86e86d50 (válaszként erre: 45. - Sirga)
2012. aug. 19. 06:38
Nyugodtan nevezheted önzésnek.
93. 9f86e86d50 (válaszként erre: 9. - Air)
2012. aug. 19. 05:47

A kétélű pengét nagyon mesterien forgathatja mindkét nem. Aki szerelmes az egyből legyen szervdonor? És joggal várható el? :) Értem én mire utalsz, de akkor vágjunk oda-vissza. Egy férfinak is jólesik a bátorítás, az elismerő szavak, és a kedveskedő társ. Ez a cikk csak a férfiról szól, bár inkább fórumíze van. Szóval nincsenek leírva tartalmi tettek a hölgy részéről. Vagy elég ha a hölgy csak létezik a kapcsolatban? :)

A szerelemmel való önfeláldozásról pedig: miért várja a nő, hogy a férfi nap mint nap simogassa a hiúságát, hiszen mint írva vagyon amaz támogatja mindenben. Abban sem vagyok biztos, hogy nincsenek elismerő szavak, lehet, hogy a belső értékek is ki vannak emelve. Azok szerintem sokkal fontosabbak mint a mulandó külső.

92. xistix (válaszként erre: 90. - Hencsi24)
2012. aug. 17. 14:40
De jó volna ha az enyém is az elejét nézné......a problémákat megoldjuk vagy fokozzuk....
91. orsibigyu (válaszként erre: 89. - 6350755685)
2012. aug. 16. 21:21

Nem mindegy, hogy teszed fel a kerdest. Miert iszol? Csak. Mert szomjas vagyok.

Tudod dragam sokat gondolkodtam azon, hogy mit rontottam el, miert vagy ilyen boldogtalan, hogy az ivasba menekulsz? Zsembes voltam? Nem mutattam ki jol az irantad erzett szeretetemet? Lehet ha elmondanad meg tudnek valtozni.

Kerdes kepes vagyok-e meghallgatni a valaszt? Mert tukorbe nezni neha nehez.

2012. aug. 16. 21:19
Én is elolvastam egy két beirást,én is inditottam egy forumot ahol ugyszint van egy probléma ami nem hagy nyugodni.Most ugy erzem,hogy mi nők sokat méregetünk,a múlthoz képest,más kapcsolatokhoz képest.Én is mindig abba kapaszkodom,hogy de az elején mi volt.Lehet,hogy már nincs akkora tűz,csak azt hiszem nem mindegy mi marad a tűz után.Harag,veszekedés stb,vagy ahogy a mi és a ti esetetekben is megmarad a támogatás,egyetértés stb.Szóval a lényeg hogy ha belegondolok,hogy ha azt kivánnám,hogy legyel olyan párom akivel ez is jó és kilépnék garantálom,hogy a vége az lenne kifognék egy ilyet de mondjuk függő focinéző lenne amitől ugyanugy frászt kapnék.Erre persze megkaptam,hogy átverem saját magam azzal ha azt mondom hogy problémák mindenhol vannak,meg hogy hagyjam ott a franca meg ilyenek.De nem azért kértem én sem segitséget,hogy ezt mondják hanem azért hogy segitsenek mert bőven több a jó a kapcsba mint a rossz,igy nekem kell mérlegelni mi az amit meg tudok/tudunk tenni és mi az amit nem.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook