Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kifejezetten irritálnak a tipikus "mintaanyák"/"Ősanyák".... fórum

Kifejezetten irritálnak a tipikus "mintaanyák"/"Ősanyák".... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

23. Myra
2023. febr. 15. 18:27
Én idő mindenkinek jár, még a gyerekeknek is. Az anyukáknak meg pláne.
22. Channa* (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 14. 07:59
Miből gondolod, hogy kiakad bárki is?
2023. febr. 14. 07:45
Vajon miért érzed úgy, hogy az ő szemléletük támad téged, és még itt is, ahol senki sem próbált rávenni a hordozásra vagy bármire, szükségét érzed, hogy magyarázkodj, és alátámaszd a te módszered sikerességét? Sosem az az érdekes, hogy mások mit mondanak. Sokkal inkább fontos, hogy téged miért érint érzékenyen.
20. Főnix3 (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 13. 21:03
Konkrétabban?
19. Főnix3 (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 13. 21:02

Amikor ők minősítenek másokat, akkor te kényszert érzel lemenni az ő szintjükre? Nem lóghatsz ki a sorból?

Akik így viselkednek, nem sokat gondolkodnak,de te dönthetsz másként.

Netán nem lehet gyereke... . Valljuk be, ez keveseknek jut eszébe, de te mondhatod , hogy gondoljanak bele milyen lehet ez annak, akinek nem lehet. Ki fogja szarabbul érezni magát?

Egyébként mire gondolsz, mikor ezt írtad? Nekem ez nem tiszta..

"Vagy simán mikor másik anyukát oktat ki aki már lehet így is szenved valami mástól?!"

2023. febr. 13. 20:41

Én nem erőltetem senkire az enyémet, de nekem mindig meg akarják mwgyarázni hogy mi mitől jobb és hogy kéne… mert mást meg más nem köt le.

Attól hogy anya vagyok , vannak a gyerekemen kívül is dolgaim , nem olvadtunk eggyé totálisan. És nem fordult fel vagy robbant még fel a lányom emiatt 😃

Csak meguntam hogy kiakadnak azon ha én mellette vagyok mikor szüksége vsn rám de nem keringek körülötte mint egy bolygó..

17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Főnix3)
2023. febr. 13. 20:35
És mikor ők minősítenek másokat hogy “megtudod ha gyereked lesz?” és bele se gondol abba hogy másnak is vsn gondja. Netalán nem lehet gyereke?! Vagy simán mikor másik anyukát oktat ki aki már lehet így is szenved valami mástól?!
2023. febr. 13. 14:08
Te pedig pontosan ugyanazt csinálod, ami miatt téged irritálnak az "ősanyák", vagyis ferde szemmel nézel rájuk csupán azért, mert nem a te gyereknevelési elveidet istenítik. Úgy látom, hogy nem köt le eléggé a saját csemetéd ahhoz, ne jusson fölös energiád az ítélkezésre és utálkozásra.
15. tien
2023. febr. 13. 13:55
Nem érdekelnek,hidegen hagynak.
14. rabankari (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 13. 12:47

Engem nem irritálnak.

Mindenki úgy neveli a sajátját,ahogy akarja,tudja.

Az idő meg majd eldönti, ki csinálta jól,jobban.

13. Főnix3 (válaszként erre: 11. - Timycat)
2023. febr. 13. 12:13
Igen, elég szomorú. :(
2023. febr. 13. 12:08
Én akkor szoktam agyfrászt kapni, ha valamelyik celeb, vagy színészanyuka szül, akkor utána rögtön kap szinte kivétel nélkül valamennyi valami babás okoskodó műsort és mondják a tutit :)
11. timycat (válaszként erre: 3. - D3a0d82b9c)
2023. febr. 13. 11:31
Én ha vittem a gyereket a játszóra... ó te jó ég miket láttam-hallottam, ott éles lövészet ment, a két világháború együtt lófac ahhoz képest ami ott ment. Meg gondolom megy azóta is.
10. Channa* (válaszként erre: 8. - 96e4cb8ca7)
2023. febr. 13. 11:30
?
9. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 13. 11:28
Sosem érdekelt.
8. 96e4cb8ca7 (válaszként erre: 5. - 8d00a82c06)
2023. febr. 13. 11:13
Általában azért akkora az arcuk, mert van vagy 2-3 "segítségük" . Egyedül f.ngani nem tudnának, nem hogy gondozni egy csecsemőt. De arra van ész, hogy azokba rúgjanak bele akiknek nincs segítségük.
2023. febr. 13. 11:05
Én csak nevetni szoktam, mikor megszül egy ismerősöm és hirtelen tényleg azt hiszi, hogy a világon teljesen egyedülálló dolgot hajtott végre, másrészt azt, hogy ő aztán mindent jól fog csinálni. 2-3 hét múlva általában már rájön, hogy nem úgy van az. 2-3 év múlva meg majd velem nevet a frissen szült okosokon a dackorszak közepén :DDDDDDDDD
2023. febr. 13. 10:58

Mi a csodáért kell azzal foglalkozni, hogy a másik mit csinál, és azt hogyan csinálja?

Nincs tökéletes ember, nincs tökéletes anyuka , és ez így van rendjén!

Egy anyukának sem leányálom az élete,jó lenne, ha legalább mi nők tisztelnénk a másikat, nem pedig minősítenénk!

2023. febr. 13. 10:56

Èn szimplán kiröhögöm őket!

Szánalmasak!

A kedvencem az a fajta amelyik úgy dobálja magát,mintha rajta kívül mèg nem szült volna senki!

Szart se tud a gyereknevelésről,mert egy csecsemővel mèg semmit nem tud.

2023. febr. 13. 10:41
Nincs kisgyerekes anyuka a környezetemben. Ha lenne, akkor sem kritizálnám.
2023. febr. 13. 10:39
Engem is irritálnak. Inkább azért, mert felveszik ezt a kihaénnem stílust.
2023. febr. 13. 10:38
Én se értem a mostani gyermekgondozást, de irritálni nem irritálnak. Én inkább sajnálom őket, hogy ennyire nem bíznak magukban és másokban.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook