Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tigáz "tévedés" fórum

Tigáz "tévedés" (beszélgetős fórum)

2012. szept. 19. 08:52

Az utóbbi időben a TIGÁZ tömegesen rágalmazza meg a fogyasztóit mérőóra mágnesezéssel, majd a saját,a tetemes kötbér kiszabásában érdekelté tett, de jogellenesen függetlenként beállított szakértőjének a szakvéleménye alapján több, mint félmillió forint kötbér kiszabásáról dönt.


Mivel a fórumszabályzat szerint a témával foglalkozó weblapok reklámozása tilos, akit érdekel a téma írja be a keresőbe, hogy "TIGÁZ kötbér" és rengeteg érdekes, egyben elképesztő történetet, újságcikket, bejegyzést fog találni.


Tárgyban már tiltakoztak fogyasztóvédők, gyakorló ügyvédek, polgármesterek, volt utcai demonstráció (keresd Zentai Mihály cikkeit és bejegyzéseit)és az illetékes minisztert interpellálta az Pócs János orsszággyűlési képviselő is, azonban a szolgáltató mentalitása érdemben sajnos nem változik.

15. danina (válaszként erre: 14. - Dovima)
2011. dec. 20. 14:54

Na végre, örülök, hogy rendeződött!

Hát,igen,végül is jogos a felháborodás,és igen,érdemes lenne ezt feljelenteni.De,ha nincs jó ismerősöd ügyvéd...akkor a gatyátok is rámegy,mire valamit kisajtol ezekből.Nekik is vannak jogászaik...

Én most per pillanat a cégemmel vagyok így-én munkahelyi baleset miatt fellebbezgetek már másodjára,és már 2x utasították el,csak azért,hogy ne kelljen kártérítést fizetniük.Ördögi kör,mert ha elmondom ügyvédnek,miről van szó,hát akkora tiszteletdíjakat mondanak,hogy majd' rámenne a kártérítésem...Így meg?Leráznak simán.

14. dovima (válaszként erre: 13. - Danina)
2011. dec. 20. 09:19
Most volt itt a Tigáztól egy férfi,aki visszakapcsolta a gázt,és azt mondta hogy nagyon reméli hogy feljelentem őket,mert ez abszolut szabálytalan volt...Mondtam hogy ez természetes hogy feljelentem,és azt is mondta hogy nem kellett volna beengednem,mert a vezetéket nem vághatja el...Nagyon rendes volt és azt mondta hogy szorít nekünk,de itt ezért vasokos forintokat lehet kaszírozni,ha nem hagyom magam...
13. danina (válaszként erre: 12. - Dovima)
2011. dec. 20. 08:19
Remélem,rendeződött már a dolog,és nem kell még ma is fáznotok?!
12. dovima (válaszként erre: 10. - Danina)
2011. dec. 19. 20:34
nem voltak még sztem ma már nem is jönnek,de holnap én leszek az első aki hívja a kedves ügyfélszolgálatot,ez nekik nagyon sokba fog kerülni....ahova csak lehet felteszem nagyon szép szolgáltató társaság....
2011. dec. 19. 19:31
Mocskos banda!
10. danina (válaszként erre: 9. - Dovima)
2011. dec. 19. 19:30

Vicc...

Nem voltak még a szerelők?

9. dovima (válaszként erre: 8. - 6b006fc769)
2011. dec. 19. 19:27

Van pofájuk ilyet felrakni ma az oldalukra....

DEC '1119

Karácsonyra gondoskodik a tigáz az otthon melegéről


Az ünnepek ideje alatt, 2011. december 23-től 2012. január 2-ig átmenetileg felfüggeszti a lejárt tartozás miatti gázszolgáltatás kikapcsolásokat a TIGÁZ Zrt. lakossági ügyfeleinél. Tovább

Még mindig nem értek ide,de már kaptam egy két tanácsot hogy mit írjak nekik,meglesz :)

8. 6b006fc769 (válaszként erre: 4. - Dovima)
2011. dec. 19. 17:30
hát van bajuk...
2011. dec. 19. 17:00
Most gőzerővel hívogatom őket,hogy mikor jönnek,kezd hűlni a lakás és van kis gyerekem is.....meg különben is hideg van és jó lenne ha a hibájukat elhárítanák, csak hergelem magam,de lesz még ennek gyümölcse...
6. édesmandula (válaszként erre: 4. - Dovima)
2011. dec. 19. 16:39
mindig írok nekik a facebook falukra kedves üzenetet ha valaki ismerősöm szív a hibájukból :DD mindig törlik XD sosem vádaskodom vagy üzletrontok, csupán tényeket közlök kissé karcosan :DDD
5. danina (válaszként erre: 4. - Dovima)
2011. dec. 19. 16:30
Igazad van! :-)
4. dovima (válaszként erre: 3. - Danina)
2011. dec. 19. 16:29
Undoritó egy banda,tuti nem hagyom annyiba és a létező összes helyre ahova csak lehet ezt felrakom...
3. danina (válaszként erre: 1. - Dovima)
2011. dec. 19. 16:19
Mi elköltöztünk.A házunk üresen maradt.Telefonon bejelentettem a végső mérőállást az E-onnak is,és a Tigáznak is.Mindkét szolgáltatónál átalányt fizettem,tehát havi egyenlő összegekben részszámlákat.Lényeg,az E-on felfogta,törölte,köszönte...de a Tigáz...még írásban is be kellett külön jelentenem,mert 2szeri telefonálás után is küldték a számlát,és már nem laktunk ott 3 hónapja...Harmadszorra telefonáltam ez ügyben,mire elszólta magát az ügyintéző,hogy írásban kell jelezni...Na akkor végre sikerült.Azóta csak mérőállásért fizetek.
2. édesmandula (válaszként erre: 1. - Dovima)
2011. dec. 19. 16:08

Válts szolgáltatót nyugodtan.

Náluk szerencsétlenebb, hülyébb és idiótább úgysincs :DD


Rám is rámzárták a gázt, úgy hogy már nem az eladó nevén volt a lakás, nem is szóltak hogy kikapcsolni jöttek, azt hittem az átírás miatt kell fotózniuk az órát...el kellett induljak otthonról így nem is foglalkoztam nagyon velük, azok meg tök kussban csinálták a dolgot. A 3 hetes és a 3 éves gyerekemmel álltunk a hidegben mikor hazaértünk és nem értettem mi van...10e ft-ről volt amúgy szó, a szerződés a saját hibájukból nem íratódott át, 2 hónapig ültek rajta.

Úgy üvöltöttem a telefonban :DD másnap visszakapcsolták, de egy éjszakát 4en egy szobában töltöttünk kint a nappaliban jó hideg volt :P se fürdés se semmi...

2011. dec. 19. 15:56

Sziasztok!

Ma történt velem,érdekes...

Volt gáz elmaradásunk,illetve számlareklamációnk,elmentem egy fiókirodába,ahol kiállítottak egy csekket,amit én aznap befizettem és be is mutattam az irodába,a hölgy elvileg le iy könyvelte,már kikapcsolásnál tartott a dolog mert ugye nem értettünk egyett így nem fizettük be a megadott határidőig,de ezt hangsulyozom csütörtökön rendeztem.Ma délelött megjelent 2 férfi,hogy azért jöttek mert ki kell kapcsolni a gázt,sőt el kell vinniük az órát...Elöször engem beakartak küldeni minden indokkal,hogy addig ő le ellenörzi az órát és majd le szereli,de persze én ezt nem engedtem...Mind1 a vége az lett,hogy az óránál lévő gázcsapot elzárta,és lefényképezte az óra állást és kitöltötte a munka lapot stb.Nem voltam rest telefonáltam,mire kiderült,hogy az irodában a hölgy vétett,mert nem könyvelte le és így a tartozás maradt...Mire nagy nehezen felhívtak Diósdról,hogy mélyen elnézést kérnek és a decemberi számlát ha befizetem és elfaxolom,már indítják is a visszakapcsolást,na mire a fax sikerült eltelt kb másfélóra,és 10 szer kellet megpróbálni...Végre sikerült,persze nem hagyom annyiban a dolgot,a hölgy aki hívott Diósdról mondta h belső vizsgálat indul és fegyelmit kap a irodai nő és a szerelő is mert a befizetett csekket el kellett volna fogadnia...Jah azt is mondta h nyujtsak be kártérítési kérelmet.Mondtam neki,hogy szépen megköszönöm eddigi munkájukat,de én inkább áttérek egy másik szolgáltatóhoz.Erre persze,jaj ne meg majd mindent megtesznek értünk,hozzáteszem védendő fogyasztók vagyunk.Jelen pillanatban várom a szerelőket hogy vissza kapcsolják,szerencsére nincs hideg mert jó a szigetelés,de ze az eljárási mód amit ez a pasi rendezett,kritikán aluli volt.Nem szeretnék semmi oktatásban részesülni,hogy időbe kell kifizetni,ki szotam de nem értettünk egyet a számlán szereplő összeggel,kiderült jogosan mert 15 ezer volt amivel kevesebbet kellett fizetni,és nekem is számít a pénz.csak azért írtam le,hogy ha valaki hasonló helyzetbe kerül,nagyon vigyázzon,mert ha nekünk kell fizetni akkor rögtön itt vannak,de ha ők tévednek akkor várjak türelemmel...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook