Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egyetemi jegyadási tévedésért szóljak, ha sok minden múlHAT rajta? fórum

Egyetemi jegyadási tévedésért szóljak, ha sok minden múlHAT rajta? (beszélgetős fórum)


15. Channa* (válaszként erre: 14. - Auróra2010)
2021. jan. 31. 16:51

Ilyenre csak akkor van lehetőség, ha UV-kén megteheti, egyéb esetben ismételnie kell a gyakorlatot és ez halasztással járhat, ha csak adott időben van rá lehetőség.


Én még akkoriba jártam főiskolára, amikor nem csak adott időszakban lehetett vizsgázni, hanem, akkor, amikor volt időpont, azaz ha az összes tanár kiírt vizsgaidőpontokat szeptember 30-ra, akkor akár levizsgázhattam mindenből (a teljes félévből) szeptember végén és hátradőlhettem januárig;)


Azt hiszem ez már nem így...

2021. jan. 31. 16:47
Miért nem adtad le, nyomós okod volt rá ? ha igen, akkoszerintem elfogadja az oktató - de pótolni kell. Beszélj vele mindenképpen.
2021. jan. 31. 16:40

A terepgyakorlaton vagy min részt vettél?

Nem lehet, hogy az ott nyújtott teljesítményedért kaptál ötöst?


Mit kellett volna leadnod? Egy tervet sem adtál le? Semmit?

12. Channa* (válaszként erre: 11. - Napsugár8)
2021. jan. 31. 16:39

Senkit nem érdekel a karácsony, a fáradtság és a kovid sem.

Le kell adni és kész.

2021. jan. 31. 15:53
Keresd meg és beszélj vele. Az a határidő annyira közel volt a karácsonyhoz, sok intéznivaló, fáradt is voltál, meg covid, és stb. stb... te annyira biztos voltál benne, hogy mindent elintéztél, és csak most találtad meg otthon a fiókodban a rengeteg papírt... és most nem tudod, mit is lehetne csinálni. Kéred, hogy segítsen, ne ezen múljon már...
10. Guruljka (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 31. 15:39
No de a Jóisten áldjon meg, miért nem adtad le?
9. Guruljka (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 31. 15:38

Nem tudom, de én is találtam a jegyeim között ilyet, aztán törölték és beírták a valós vizsgajegyet.

Terepgyakorlat nekem nem volt.

8. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 31. 15:36
Keresd meg az oktatót és beszéld meg vele!
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2021. jan. 31. 15:21

" előre saccolnak egy jegyet."


Mondjuk én még ilyenről sose hallottam mégis mi alapján saccolnának egy vadidegen hallgató külső gyakorlatát egy sokezer fős egyetemen?

2021. jan. 31. 15:21
Persze, szólj.
5. liliom10 (válaszként erre: 4. - Liliom10)
2021. jan. 31. 15:21
jövőmet NEM kezdeném
4. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 31. 15:21
Én biztos tisztáznám az oktatóval a jegyet. Szeretem, ha tiszta a lelkiismeretem, és a jövőmet kezdeném csalással, félreértéssel.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2021. jan. 31. 15:20
na a határidőt se firtassuk... elvileg a szorgalmi időszak utolsó napja volt, vagyis dec 15...
2021. jan. 31. 15:18

Neptunban előfordul, hogy adminisztrációs dolog miatt előre saccolnak egy jegyet.


Mi a leadási határidő?

2021. jan. 31. 15:07

Egyetemi szakmai gyakorlat oktatói jegyadási tévedésre felhívnátok az oktató figyelmét? Ha a diplomaszerzés múlhat rajta?



Minden egyetemista hallgató főfő mumusa a diploma előtt: intenzív terepgyakorlat 8 hetes magyarán szakmai gyak.

Ez eldönthet mindent mert lehet minden tárgy ötös meg le van adva a szakdolgoztat is, de ha ez nincs meg, akkor kaputt az államvizsgának (amíg ez nincs meg...)

Le kell adni terepnaplót, igazolást, ilyen olyan kérdőívet kitöltve, gyak vezetői véleményezést ...


nem folytatom, én semmit se adta le.

Erre a neptunban a tárgy zárása: jeles (5)

Semmit se adtam le.

Nyilvánvaló tévedés.

Szóljak?????


Mi a dilemma? Az oktató maga is rájöhet a tévedésre később is és törölheti a jegyet-és akkor néhány kellemetlen kérdésre is kell majd válaszolnom miért nem szóltam stb...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook