Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Találkoznátok vele, ha ilyen helyzetben lennétek? fórum

Találkoznátok vele, ha ilyen helyzetben lennétek? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
24. Mezei Virág (válaszként erre: 22. - Nati45)
2018. aug. 18. 17:18

Egyenes úton kéne járnod...

Nem válaszoltál a kérdéseinkre sem.

23. PöttyösPanka (válaszként erre: 18. - Nati45)
2018. aug. 18. 17:17
Ha csak úgy tudsz létezni, hogy egy férfitől függesz, ezért egyik kapcsolatból átugrasz a másikba, hogy menekülj az előzőből, akkor nagy eséllyel ugyanúgy belefutsz egy újabb rossz helyzetbe. Egyedül kellene megállnod a lábadon, és akkor nem kell eltűrnöd semmit sem egy férfitől sem. Lenne lehetőséged megismerni rendesen az új delikvenst, így nem sétálnál bele egy újabb csapdába. Persze, nehéz, de nem te lennél az első, aki egyedül nevel gyereket.
22. Nati45 (válaszként erre: 20. - 401f36ab4a)
2018. aug. 18. 17:15
Ti a helyzetemben egy talàlkozóra el mennétek vele?
21. Mezei Virág (válaszként erre: 19. - Bless the child)
2018. aug. 18. 17:09
Fogalmam sincs...
20. 401f36ab4a (válaszként erre: 18. - Nati45)
2018. aug. 18. 17:06
Két vélemény lehet, menj vagy ne menj. Erről beszéltem, hogy neked vajon melyik tetszene jobban a kettő közül.
19. Bless the child (válaszként erre: 16. - Mezei Virág)
2018. aug. 18. 17:03
Nati nem szerb? Vagy a gyerekorvosa az? Erre nem emlékszem pontosan
18. Nati45 (válaszként erre: 15. - 401f36ab4a)
2018. aug. 18. 17:03
Nem erről van szó csak kìváncsi lettem volna a véleményekre
17. 401f36ab4a (válaszként erre: 16. - Mezei Virág)
2018. aug. 18. 17:02
Hát erről még nem is hallottam, hogy a titkos randizás nemzethez kötött :)
16. Mezei Virág (válaszként erre: 15. - 401f36ab4a)
2018. aug. 18. 16:58
Na de a magyar furmányos, és nem jár egyenes úton... ;) 😉
15. 401f36ab4a (válaszként erre: 1. - Nati45)
2018. aug. 18. 16:54

Ha csak egy valaki azt írja, hogy persze menj csak randikra a netes ismeretségeiddel titokban, a férjedet átvágva, akkor máris könnyebben fogsz menni?

Nem az egyenes út a könnyebb?

14. Bless the child (válaszként erre: 13. - Lapbarna)
2018. aug. 18. 16:52

Jaj basszus, ezer bocs és málnabokor😪

Mivel tudlak kiengesztelni????

13. lapbarna (válaszként erre: 2. - Bless the child)
2018. aug. 18. 16:35

És nem szóltál!?

😠😠😠

12. Mezei Virág (válaszként erre: 10. - Nati45)
2018. aug. 18. 15:47

Ha nem tudsz a saját lábadra állni egyedül, akkor nehéz dolgod lesz!

El kéne válni, hogy tiszta lappal új életet kezdhess. Ha mindig mástól függsz, az csöbörből vödörbe !

Sokan nevelik egyedül a gyerekeiket, akik nem számíthatnak másra.

Magadra számíts, mert te vállaltad azt a gyereket!

11. Piroska52 (válaszként erre: 10. - Nati45)
2018. aug. 18. 15:38
A te döntésed.
10. Nati45 (válaszként erre: 9. - Piroska52)
2018. aug. 18. 15:37
Miért nem tudnk hogy rendesebb e vagy nem igaz nem ismerem de minden benne van a pakliban a jó és a rossz is.
9. Piroska52 (válaszként erre: 8. - Nati45)
2018. aug. 18. 15:33
Az se egyszerű amit csinálsz, majd egyszer belefutsz valami szadistába aztán leshetsz,mi lesz veled.
8. Nati45 (válaszként erre: 7. - Piroska52)
2018. aug. 18. 15:29
Csak ìgy nagyon nehéz hogy egy magam egy gyerekkel semkire se számìthatok.Īgy ez nem olyan egyszerű.Anyukám külföldön dolgozik.Apám elég zűrös életet êl iszik és munka kerülő is sajnos szóval nem olyan egyszerű a helyzet. Mint gondolod
7. Piroska52 (válaszként erre: 4. - Nati45)
2018. aug. 18. 15:23

-tök mindegy milyen tanácsot adunk egyik füleden be,a másikon ki,

Már nem is tudjuk követni ez hányadik netes ismeretség.

Ha lenne egy kis eszed elválnál, és aztán kezdenél új életet.

2018. aug. 18. 15:17
Őszintén úgy érzem szeretném meg ismerni ezt a férfit eddig szóban is sokat beszêlgettünk telefonon szóval nem csak ìrás volt.Meg a férjemmel hiába próbált rendezni a dolgaim ő nem is akar szinte meg halgatni úgy érzem nem is figyel rám.Pedig a lözös gyerekünk miatt szerettem volna rendbe hozni a dolgaink de úgy érzem ez már lehetlen.
2018. aug. 18. 15:12

Ez a netes férfi viszont arra kér hogy ismerjem meg szemêlyesen is milyen azzal el tudom dönteni hogy mit akarok persze idővel.Meg hogy egy találkozóban mincs semmi.Az persze igaz is.Viszont ìgy hogy itt a férjem ìgy ő nem jöhet rá mert ha rá jönne akkor nyilván vége a házasságnak.És az se meg oldás hogy egy idegen emberhez futni aki egyenlőre azt állìtja hogy ő neki a gyerek nem akadàly.Viszont ezt az idő döntemé csak el

Viszont egy részt szeretném meg ismerni mivel egy részt úgy érzem lehet meg érni egy esélyt kedvelem meg tetszik is eddig az alapján amiket tudok róla

2018. aug. 18. 15:07
Csak normális tanácsot szeretnêk hogy ti mit mondanátok neki.Vagy mit lépnétek.Ha a férjetek is ilyen lenne hogy el siklana a problémák felett.Mert hidjétek el próbáltam vele meg beszêlni de hiába úgy érzem ő nem akarja.
2018. aug. 18. 15:06
Annyit tudok róla erről a netes fiúról.Hogy ő komolyabban szeretne meg ismerni mivel már rêgen is tetszettem neki.Csak akkor fiatalabb voltam jóval ìgy valahogy el maradt a találkozó.Emlìtettem hogy van egy fiam aki komoly felelősséggel jár.Illetve kérdezgettem hogy meg tudjam hol êl,hogy meg tudjak az életéről valamit. Azt mondta van saját háza gyermeke még nincs nem,volt nős még csak komolyabb kapcsolatban élt.Neki nem lenne akadály a gyerek ő el fogadná.De azt mondta ahhoz találkoznunk kellene hogy meg ismerjük egymàst nincs mit veszìtenem azt mondta.Bár azérz ez nem teljessen ìgy van mert ên még házasságban êlek plussz a gyerek is van.Viszont az tény hogy szivesen meg ismermém ên is.
2. Bless the child (válaszként erre: 1. - Nati45)
2018. aug. 18. 15:05
Drágám! Ezeket a problémaidat kívűlről fújjuk, kis millió fórumban leírtad már. Hiába írtunk neked bármit, az egyik füleden be, a másikon ki. Most mit vársz ettől az újabb kiírásodtól?
2018. aug. 18. 15:00
A férjemmel sajnos a gyerek születése után meg romlott a házasságunk többek között azért mert tervezett volt a kis gyerek és ő egyszerűen nem foglalkozik vele nem segìt,nem játszik vele.Sőt ami még probléma közöttünk hogy anyósomék is úgy mond kūlönbséget tesznek az unokák között egy szóval az ên gyerekemre nem vigyàznak egyàltalán viszomt a férjem előző házasságából született gyerekére igen.Szóval semmi segìtségem nincs mivel ahol élek se anyósomékra nem számìthatok se a férjemre.A férjem úgy érzem nem is azon van hogy ezt meg oldjuk pedig tudja hogy ez egy probléma közöttünk.Nem régen egy régi férfi ismerősöm meg keresett akinek már régen is tetszettem bár személyesen nem ismerjük egymàst csak egy közösségi oldalon. És el kezdtünk beszélgetni és el mondtam neki hogy egy rossz házasságban élek a férjemmel röviden azt is tudja mi végett.És ő pedig szeretne meh ismerni szemêlyessen és a kis fiam is a gond az hogy akármilyen rossz is a házasságom de én még férjnél vagyok és ha kiderülne akkor abból nagy nézet eltérés lehetne.Viszont úgy érzem szeretném meg ismerni.Mivel a férjem nem halgat rám nem törődik velem.Hiába szerettem volna első sorban vele meg oldani a problémáim ha ő nem akarja.És őszintên szólva komoly tanácsokat szeretnék hogy ti mit mondanátok ennek a férfinak aki titokban találkozót kért.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook