Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ti mit vinnétek 7 hónapos babának egy wellness hétvégére? fórum

Ti mit vinnétek 7 hónapos babának egy wellness hétvégére? (tudásbázis kérdés)


2015. jan. 21. 22:44
mi sokat utazunk miota 4 es fel honapos lett, nem wellness, de 4x egy hetes utak.(most 6 honapos, azota ket hetet voltunk csak otthon) Alap a pelenkazotaska, ami abban van, az kell (valtas ruha van benne) plusz annyi valtas ruha ahany napra mesz. Jatekok, potcumi, takaro es az etele- eddig mindenhol megvoltunk. Meglepoen keves kell egy babanak, ha anya ott van. Erdemes telefonalni, hogy mi az, amit adni tudnak pl kisagy, kiskad, de wellness helyen siman a medence melletti zuhanyban lezuhanyozhatod...
2015. jan. 21. 22:37
kiskadat semmikeppen :)
10. Dinnus
2015. jan. 21. 19:16
Koszonom jol jonnek az informaciok ! Gondolkodom meg a medencen meg persze megkerdezem ha ott leszunk !
2015. jan. 21. 10:48
Mi sokat wellnesselünk,de egy kiscsi sporttáskába belefér a ygerek cucca.Cumisüvegmosó kefét vittem még,de semmi extra cuccot.Déli alvás babakocsiban a medence szélénél,igy mi úszkáltunk és ráláttam,délutáni alvás szintén a medencénél.2éves kora óra felmegyünk a szobába ludni,azóta nincs babakocsink.
8. Dina68 (válaszként erre: 1. - Dinnus)
2015. jan. 21. 10:46
Simán,én 6 hónaposan már vittem és fürdött is.Úszópelus,fürdőköpeny.Bébiétel,nem kell fél ház bababarát szállodában van kiskád,etetőszék,evőeszköz.Én vittem 3 liter tejet,bedtam a konyhára és megbeszéltem velük reggel ha jövünk kajálni hozom a cumisüveget és megmelegitik a tejet.Szokásos alvócucc,alvóállatka,váltás ruha,kiskanál,pelenka.Ennyi.
2015. jan. 21. 09:59
Én is azt mondom,hogy ami csak befér a kocsiba és kellhet,vidd. Biztos,hogy az fog kelleni amit otthon hagysz. ( De wellnessezni én sem vinném az ekkora babát. A babaúszáson elméletileg másként kezelik a medencét és a vizet mint egy sima medencét.
2015. jan. 21. 09:50
Ugyanazt sajnos mint amit egy-másfél-kéthetes kiruccanás alkalmával, szóval gyakorlatilag mindent (bababarát hotel esetében nem kell melegítőeszköz, kiskád, ágy...), de mindenféle gyógyszer, orrszívó... stb szóval egy halom dolog kell. Az elsővel még mentünk ilyen kicsinek, most nem vágtam bele, de sokkal jobb volt így. Egyébként a miénk fürdött medencében (nem gyógyvíz), de korán mentünk vele mindig amíg a többiek még reggeliztek.
2015. jan. 21. 09:17

ha nem gyógyviz akkor igen, a babaúszásra is viszik a hasonló korú babákat,

vigyél neki úszópelenkát,aztán irány a nagy pancsi, biztos szereti a vizet

4. zzsuga (válaszként erre: 2. - Youlcsi)
2015. jan. 21. 09:17
Mi voltunk egy 8 hónapossal, baba barát hotelben. Simán bevittem a 30-32 fokos vízbe. Amit vittünk úszópelus, törülköző, fürdőnadrág vagy egyberészes úszóruha. Olyan úszógumi, amibe beletud ülni és szépen fenntartja a vizen. A kajája, vize ha nincs közelben bolt és a napi szükséges dolgok. Nekünk még sajna vinni kellett a porszívót is mert pont előtte volt beteg és kellett szívni az orrát. Nyílván lázcsillapító, krémek, hőmérő, fürdetője, popsikrém, stb
2015. jan. 21. 09:08
Eldobhato uszopelenkat, torolkozot es a napi kellekeket vinnem. Van aki kadat, sterilozalot mindent elvisz magaval, en nem az a tipus vagyok. A fiam 3 honapos lesz, mikor megyunk wellnessezni, es ezeket fogom elrakni neki.
2015. jan. 21. 09:04

nem biztos, hogy vinném... bár ha ekkora gyerek babaúszásra járhat, nyilván medencézhet, de ezt meg kellene kérdezni ott, ahova mentek, hogy babának alkalmas-e a medence-víz.


természetes vízbe minden gond nélkül vinném (már ha nyár lenne), vittem is ennyi idősen strandra... mondjuk 4 éves, és medencét még szerintem nem is látott, csak fotón :o

2015. jan. 21. 08:59

Sziasztok ! Elso babas anyukakent nem akarom az egesz lakast vinni! Szerintetek lehet furdenie a medenceben ?

Koszonom Nektek !

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook