Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ti mit tennétek a helyemben? Picit tanácstalan vagyok fórum

Ti mit tennétek a helyemben? Picit tanácstalan vagyok (beszélgetős fórum)


1 2
41. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 40. - Syria)
2022. okt. 5. 11:38
Ebben is van igazság. Bár az utazás pont nem volt kellemetlen számomra, mert szeretek utazni, de sokkal kényelmesebb lesz, nem hajnalban kelni.
40. syria (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 5. 11:36
Látod, azzal is szaporodik az értékes szabadidőd, amit nem töltesz utazással.
39. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 38. - Sütikee)
2022. okt. 5. 09:19
Hát én is ingázok. Bár nem olyan sokat, de a bolt meg helyben van.
38. Sütikee (válaszként erre: 37. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 4. 22:22

Köszönöm 😊

Biztos hamar elmegy. Mondjuk én kicsit más helyzetben vagyok, mint te. Nekem 40 km az út naponta oda-vissza, és ilyen árak mellett, főleg ha eltörlik a benzin árstopot, nem tudom finanszírozni, így közelebb jövök. De maradok a szakmámnál.

37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 36. - Sütikee)
2022. okt. 4. 21:19
Hát akkor kitartást 😔. Reméljük hamar elrepül ez az idő.
36. Sütikee (válaszként erre: 35. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 4. 21:14

Ja, semmi gond, én értettelek félre, bocsánat 🤭

Jól tetted hogy felmondtál, és örülök hogy csak két heted van. Én is munkahely váltásban vagyok épp, de nekem két hónap a felmondási idő. Október 31-ig vagyok még.

35. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 34. - Sütikee)
2022. okt. 4. 21:10

Ja nem sértésnek meg úgy nem is neked szántam csak általánossàgban írtam, mert itt sok ilyen ember van aki mindenért beleköt mindenkibe.

Ma felmondtam, de két hetet még le kell dolgoznom.

34. Sütikee (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 4. 19:50

Én ilyent nem is írtam, hogy vadidegenekre hallgatsz, eszembe sem jutott. Sőt, inkább bíztattalak, én is váltanék, és együtt is érzek veled, dolgoztam én is gyomorideggel, ráadásul komoly gyomorbetegséggel, mikor már elszakadt a cérna, eljöttem.

Én a helyedben a kolléganő viselkedése után egyből felálltam és elköszöntem volna.

Felmondtál már?

Az embernek fontosabb a saját egészsége és családja.

33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Levarosbukta)
2022. okt. 4. 18:04
Azért a kezdődő gyomorfekelyem is közrejátszott a döntésemben. Egy munka miatt sem akarok 30 évesen elpatkolni.
32. libikóka (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 4. 17:30
😃🍾
31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Love Forever)
2022. okt. 4. 17:27
Köszönöm. Ma beszéltem az ajándékbolt tulajàval és ha a két hét felmondási idő letelik a mostani munkahelyemen, akkor kezdek az ajándékboltban 🥰.
2022. okt. 4. 12:57
Azt tanácsolom, hogy válts munkahelyet, mert egyetlen munkahely sem ér könnyeket, még akkor sem, ha többet fizetnek. Inkább legyen alacsonyabb a fizetés, de a pszichés állapotod jobb lesz, mert azt fogod csinálni, amit szeretsz
29. Charlize (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 4. 12:18
Az irodai munka önmagában teljesen rendben van. Arra írtam, hogy ha rosszul érzed magad ott, az betegít meg. Már most is rossz csak rá gondolnod is.
28. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 4. 12:11
Én most perpillanat biztos hogy nem váltanék álommeló ide álommeló oda. Sorban húzzák le a redőnyt az ilyen és ehhez hasonló kisboltok.
27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Charlize)
2022. okt. 4. 09:45
Igen? Hát köszönöm. Valószínűleg igazad van 🙂
26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Lompika2)
2022. okt. 4. 09:44
Jaj ne irigyelj! Vagy nem tudom miért teszed, de hát nincs miért irigynek lenni. De valóban kell váltani, mert így is kialakulófélben van már a gyomorfekélyem.
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Syria)
2022. okt. 4. 09:43
Igazad van. Bár családom csak a férjem van egyelőre, de valóban lehet mellette valami másodàllàst vállalni akár.
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Leoborta)
2022. okt. 4. 09:42
Igazad van, köszönöm a tanácsot!
23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Sütikee)
2022. okt. 4. 09:42

Köszönöm 🙂!

Most majd tudom ,jönnek azok, hogy az alapján döntöm el az életem, amit itt vadidegenek tanácsolnak, de mivel jelenlegi kíváncsi vagyok vadidegenek mit tennémek a helyemben, így ezeket a kommenteket majd figyelmen kívül hagyom 😄

22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Csemár)
2022. okt. 4. 09:40
Amúgy igazad van. Jó, hogy azért vannak ,akik átérzik, vagy legalábbis megértik ezt .
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Unom)
2022. okt. 4. 09:39
Ahová mennék, 20 éve ugyanazé a hölgyé, pörög a biznisz, még a gazdasági világválság idején is ment ezerrel. Ettől nem félek. A mostani munkám, meg nyilván fix, egy logisztikai cég. Vagy hát a mai világban ki tudja mi a fix. Lehet holnap innen repülök mert volt már vitàm egyik idősebb kolleginàval aki szóvà tette, hogy miért nem megyek már el gyereket szülni, én meg kiosztottam, hogy mivel foglalkozzon, aztán ment a fenyegetőzés, hogy kirúgat, mert nem tisztelem....
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Napsugár8)
2022. okt. 4. 09:35
Jaj Köszönöm, de kedvesen írtál 🙂. Igen amúgy osztottunk, szoroztunk, és végülis csak a ház felújítása miatt jó a mostani fizum, de úgyis csúsztatni akarjuk a maradék egy két kisebb munkát a jövő évre. Amúgy meg max nem kirándulunk annyit. Mert ez az ami nálunk "luxus" szokott lenni. De Magyarországon belül ám, nem Hawaiira megyünk minden hónapban 😄
19. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 4. 09:18

Hagyd az irodai munkát. Hosszú távon megbetegít.

Sajnos ezt saját tapasztalatból írom.

2022. okt. 4. 09:05
Ne gondolkozz! Válts! 6 órás meló mellé keress még valamit és mindjárt pénzednél vagy. Irigyellek!😀😀😀
17. syria (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 4. 08:23
A helyedben azonnal mennék az ajándékboltba. (Az maga az iszony, amikor az embernek ökölbe rándul a gyomra, ha munkába kell indulni, voltam én is ilyen helyzetben.) A 6 órás munka mellett több időd jut a családodra, de akár kiegészítő munkát is végezhetsz, pótolandó a kevesebb fizetést.
2022. okt. 4. 08:09
Mennék. Egészséged egy van, azt tönkre lehet tenni egy mérgezett helyen.
15. ,zumba (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 4. 07:48
Ha én lennék ilyen helyzetben: váltanék. Igen, fontos a pénz, abból élünk, de nem minden áron. Lehet alacsonyabb életszínvonal lesz, de kapsz cserébe nyugodtabb mindennapokat.
14. 3922e0e3cc (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 4. 07:45

Nagyon megértelek,én ugyan ebben a helyzetben vagyok :)

Igaz,én egy rehabos munkahelyen dolgozok,de pontosan úgy érzek,ahogyan te!

Én eldöntöttem,hogy nyitok itthon egy kis fodrász szalont,és november 1-el felmondok.

Én maximálisan támogatom hogy lépj,a belső egyensúlynál és a nyugalomnál nincs nagyobb érték :)

Sok sikert neked!! :)

13. Sütikee (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 4. 07:42
Egyértelmű! Álom meló! Nem minden a pénz, ha az ember gyomorideggel megy be, az már rég rossz! Ha meg tudtok élni, én nem is gondolkodnék.
12. csemár (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 4. 07:05

Ez így nagyon jól hangzik.

Másrészt pedig annak sincs sok értelme, hogy belebetegedj a mostani munkahelyi stresszbe, miközben azon ábrándozol, hogy elfoglalhattad VOLNA álmaid munkahelyét...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook