Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti mit tennétek a helyemben?Annyira tanácstalan vagyok.. fórum

Ti mit tennétek a helyemben?Annyira tanácstalan vagyok.. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
97. virag32 (válaszként erre: 96. - Orsibigyu)
2012. jún. 23. 16:29

Ösztönösen, tudat alatt ezt választjuk, ez törvény.


Amíg az ember nem találja meg magában, magától az önbizalmat, addig soha az életben nem fog olyat találni, aki teljes értékű emberként néz(fel)rá. A legnagyobb hiba, amit egy nő elkövethet szerintem, az az,hogy a párjától vár olyan megerősítéseket, amiket magától kéne megkapnia. Ilyenkor lehet naggggggyon durván beleszerelmesedni pasikba, mert az ember olyanokat hall, amiket hallani szeretne.

96. orsibigyu (válaszként erre: 94. - -meva-)
2012. jún. 22. 23:28
Egyetertek mindennel amit irtal. Csak onmagaval van baja. Sajnos a parkapcsolatokban van 1 torveny, de nem ertem rajtam kivul ezt miert nem veszik eszre az emberek?! Sok olyat ismerek, hogy valaki elhagyta a ferjet, mert reszeges volt, majd talalt mast aki nem ivott, majd par even belul az is inni kezdett. Nem tudom ilyenkor egyszeruen csak ugyanazt a tipust valsztjuk osztonosen, vagy mi tesszuk azza?
95. f1b56d2803 (válaszként erre: 1. - B489304ffd)
2012. jún. 22. 16:40

Érthető a kétség, de az újra felmelegített káposzta sem mindig jó, sajnos bele estem én is egy ilyen újra kezdős hibába, többször is...

A szívedre hallgass, és hogy a gyermekednek mi a jobb.

94. -meva- (válaszként erre: 84. - B489304ffd)
2012. jún. 22. 13:18

Szerintem Neked önmagaddal van bajod, nem a pároddal. A másik férfi csak kisegít a testi problémáidból, nehogy azt gondold tudatosan... azért mert neki jó. De neki az is megfelel, hogy nem veled/melletted alszik el este, nem neked mondja Jó éjt!. Ha nem értékelik őt sem otthon, ő is igazolást akar kapni , hogy tud kedves és figyelmes lenni. kár Veled, ideig óráig, nem egész nap nem 8 éven keresztül. Nem küzdöttél vele az életben, nem játszanak a hétköznapi körülmények, max abban mikor találkoztok...

Egykoron örültél volna a műtétnek, most már tőle nem kell? Nem gondolod örömet szeretne okozni, hogy megbékélj magaddal és azt is sugározd? Én nem ítéllek meg, ne értsd félre, nem is akarlak bántani, bántod Te magad, de szerintem illúziókat kergetsz. Ha megéri, és ez Neked elég, legyél szeretője egy házas embernek.

93. nzs2001 (válaszként erre: 91. - Csgybzs)
2012. jún. 22. 12:37
Egyet értek, én is ezt akartam sugallni
92. b489304ffd (válaszként erre: 91. - Csgybzs)
2012. jún. 22. 12:23
igazad lehet
91. csgybzs (válaszként erre: 90. - B489304ffd)
2012. jún. 22. 12:19
Nem. Miért kéne foggal-körömmel ragaszkodni a gyereked apjához, mikor nem szereted? Senki nem várhatja el tőled, hogy a gyerekedért feladd a saját életed..... Ha nem szereted, nem szereted, ennyi, elmúlt. Nem kell másik pasi karjába rohanni sem, de megkergülnöd sem kell az őrlődéstől... Hagyd a régit a fenébe és ne kezdj semmit az újjal.... csak várj és magaddal legyél tisztában!
90. b489304ffd (válaszként erre: 89. - Nzs2001)
2012. jún. 22. 12:14
tudom...de akkor is mindig ő jár a fejemben..és így próbálok neki esélyt adni,de ha fejben máshol vagyok meg lélekben akkor hogy csináljam?Arra is gondoltam h elmenekülök..kilépek a munkahelyemről és úgy hátha elfelejtem és újra tudnám szeretni a gyerekem apját..ezt kellene csinálni?
2012. jún. 22. 12:06

Elég egyértelmű, hogy igazolást keresel a párod elhagyására. Tedd meg, mert úgy néz ki már minden megnyilvánulásában rosszat látsz. Az új szerelemmel kapcsolatban vigyázz, mert ritkaság az a férfi aki kilép a házasságából sokkal gyakoribbak a kifogások, hogy most épp miért nem. Főleg a gyerekre hivatkoznak.Az asszonyt nem szeretem, nem élünk jól, csak elvagyunk egymás mellett, stb. de a gyerek miatt nem birom otthagyni, most ez vagy az van (itt millió féle változatos kifogás lehet), de majd utána megmondom, hogy elhagyom, stb. Közben az asszonynak fogalma sincs róla, hogy rossz a házasságuk.

Egyébként pedig másfél hónap amit nem is töltöttetek együtt egész nap, csak lopott órákat nagyon kevés ahhoz, hogy megismerd. Ennyi ideig könnyű a szupermegértő, szuperlángoló, szuper mindenben férfit előadni.

88. b489304ffd (válaszként erre: 87. - Júliusi)
2012. jún. 22. 12:05
nincs garancia..de hogy adjak neki esélyt ha folyamatosan másra gondolok?
87. júliusi (válaszként erre: 84. - B489304ffd)
2012. jún. 22. 11:34

Tuti, hogy szerelmes beléd, azért látja szépnek még a hibáidat is!

DE! Mi a garancia, ha már eloszlik a rózsaszín köd,is ilyen marad?

Amúgy, az biztos,hogy egy nőnek se esnének jól a párod megjegyzései,javaslatai, elég önbizalomromboló...

86. pethoevi (válaszként erre: 84. - B489304ffd)
2012. jún. 22. 10:17

Te ezt már eldöntötted,szerintem.Csak megerősítésre vársz tőlünk,de valósat itt nem kapsz,mert nem látunk bele.Írtál 3 példát,de...Köröm:miért baj,na neki jobban tetszik a műköröm?Lehet,h élvezi,ha vakarod vele a hátát.:-DDD

Heg.Lehet,h csak a rossz megjegyzésektől akart védeni,mert eddig téged is zavart.

Testrész.Nyilván,az első hónapban senkit nem érdekelnek az ilyen testi "hibák".Szóval én is azt látom,h egyik sem lesz jobb a másiknál,csak ideig-óráig.De neked kell dönteni.Bár amíg a nős pasi el nem válik,ne higgy neki 100%ban.

85. csgybzs (válaszként erre: 84. - B489304ffd)
2012. jún. 22. 09:36

Hát.. igazából még jó, hogy 1-2 hónap után a pasi még el van ájulva tőled.... ez tök normális... lehet 8 év után már ő se így gondolná.. főleg, hogy az idő telik, mindenkin fog, akár tetszik, akár nem.....


A párod nem tűnik egy nagyon érzékeny , női lelket ismerő egyénnek, de te ezt akkor is tudtad, mikor együtt voltál vele, gyereket szültél neki, gondolom.


Én egyiket se fogom tanácsolni neked, mert szerintem egyik sem jó....

2012. jún. 22. 09:25

Sziasztok!


Volt 1-2észrevételem a párommal kapcsolatban,kiváncsi lennék mit gondoltok róla.

Kb3éve mióta megszületett a kislányom nincs mükörmöm,előtte is csak azert lett,mert neki az tetszett..Tök jól megvagyok nélküle,kb 2nap után azzal fogadott mióta újra próbálkozunk,h megcsináltatja a körömet és h ezt nem miatta hanem mert tudja h szerettem,mondtam neki h de én megvagyok nélküle,de ő meg megkérdezte h jobban tetszett úgy a kezed?mondtam h igen..na akkor menjek a körmöshöz..ma reggel meg mondta h majd mutogassam a szép körmeimet az irodába..én ezen jól felhúztam magam..h ez már megint külsőség..

a másik:Van 1 szép nagy heg a hátamon..erre a másik férfi azt mondta vicesen:imádom azt a golyó ütötte hegedet..ő vele meg elmente fölsőt nézni és megtetszett egy olyan aminek a háta kivágott és erre azt mondta h inkább a másik legyen mert abból kilátszik a heged..

3.példa:Van 1 testrészem amit soha nem tudtam elfogadni és minden vágyam egy plasztikai műtét ő mindig csak annyit mondott h ő igy elfogad engem..Ezzel szemben a másik férfi:úgy imád mindenemet h életemben először ha nem is tudtam elfogadni magam de a gátlásaimat 70%-át levetkőztem..ezt mondtam a páromnak aki azt mondta h ha velem maradsz szeptemberben megműttetjük..ami csodás lenne mert ez minden vágyam de a másik férfinek műtét nélkül is elhiszem h szép vagyok...js és volt még egy olyan eset h megmutatta azt a lányt akivel lefeküdt amig külön voltunk..és bombázó..erre én teljesen kiakadtam h hogy gondolja h megmutatja..mire ő:féleértesz azért mutatom meg h hiába nézz igy ki nem őt szeretem nekem te kellesz..

na ezek után is szerintetek van esély rá h változik..én úgy érzem 99%h vele nem leszek boldog

83. Szerénke83 (válaszként erre: 81. - Csgybzs)
2012. jún. 21. 15:50
Persze a gyerek az első, de nem mindenáron.
82. júliusi (válaszként erre: 76. - B489304ffd)
2012. jún. 21. 15:42
Konkrétan mit értesz azalatt,hogy "nőnek érzed magad" a nős pasi mellett,,és a párod is nőként kezel azóta?
81. csgybzs (válaszként erre: 80. - Szerénke83)
2012. jún. 21. 15:08
Nem tudom.
80. Szerénke83 (válaszként erre: 78. - Csgybzs)
2012. jún. 21. 14:56
De annak mi értelme?
79. -meva- (válaszként erre: 76. - B489304ffd)
2012. jún. 21. 14:49
Én pont ilyen helyzetben vagyok, annyi különbséggel, hogy nincs más férfi az életemben. Nem tartottak nőnek, sem semminek, még meg is aláztak. pont. Most ad,tesz, kitart. Tudja mit tett, mit nem tett! Engem nem más , a külvilág tart nőnek és az jól esik. Ergo nem kell másik férfi, hogy megkapjam az önigazolást, ami persze pillanatnyi illúzió csupán. Az én párom mindent elismert, mit tud csinálni? Elkezdi bebizonyítani tényleg úgy gondolja. Nagyon nagyon szuper dolog a változás és hidd el neki! 8 év után ennyit megelőlegezhetsz.
2012. jún. 21. 14:49
Tényleg az.... a régi párodról még egy pozitívumot nem írtál, csak a másikról áradozol. Ez bizony szerelem, nem fog tudni a volt párod visszahódítani, legfeljebb megalkuszol a gyerek miatt....
2012. jún. 21. 14:48

Szerintem annyira egyértelmű, hogy kivel szeretnél lenni.

Akkor tegyél úgy!

76. b489304ffd (válaszként erre: 75. - -meva-)
2012. jún. 21. 14:45
tudom..igazad van..de ő olyan dolgokat hozott ki belőlem amit senki soha..végre nőnek éreztem magam..szép nőnek..nem pedig elnyomva..erre jött rá a párom h mekkora hülye volt..és most nőként is kezel..de ez számomra olyan furcsa érzés h valaki 8évig kritizál,semmi nem jó bennem és most én vagyok a minden..másiknál meg elejétől fogva még a hibáimat is édesnek tartja bennem..ezt értve a belső tulajdonságomra..mellette kivirultam..más lettem..
75. -meva- (válaszként erre: 74. - B489304ffd)
2012. jún. 21. 14:40

Igen lutri. Nem tudsz biztosra menni, nem is az a lényeg. Az a lényeg, hogy Te miben tudsz önmagadra találni. Kicsit próbáld beleélni magad a másik két ember pillanatnyi gondolataiba/érzésébe. Az viszont fontos, hogy nem pillanatnyi lángolás határozza meg mit fogsz kapni, mert ha elmúlik, akkor ugyanarra a pontra kerülsz, ahol most vagy.

És ez már csak az én magánvéleményem: Istenem, házas ember, akit otthon vár a felesége. Ne haragudj ezen mondatomért, de hát én így gondolom...

74. b489304ffd (válaszként erre: 72. - -meva-)
2012. jún. 21. 14:31
Tudod próbálnék úgy gondolkodni h figyelmen kivül hagyni h van az a másik férfi..de nem megy..pedig akkor tisztán látnám h kell e nekem ez a kapcsolat a párommal..de így h mindig Ő jár a fejemben nagyon nehéz tisztán gondolkodni..ja és persze h mind2 választás lutri..
73. b489304ffd (válaszként erre: 71. - Csgybzs)
2012. jún. 21. 14:29
Annyira szereti a gyerekeit..h addig nem lép amíg nem érzi érdemes lépnie..megmondta h ha ott lesz a pillanat h együtt,akkor nagyon nehéz lesz de majd az ad erőt neki h mellette leszek....most azt mondta h békén hagy amíg nem döntök,mert úgy nem tudok tisztán gondolkodni ha a közelemben van és ha én mellette döntök azt akarja h 100%-ba vele legyek..fejben is..és mert igy tisztességes..mondjuk levelezés nélkül nem birtuk,de még mindig jobb mintha látnám
72. -meva-
2012. jún. 21. 14:26

Szerintem a társas magány mint érzés a legtöbb kapcsolatban előjön, időnként. Ha hosszabb ideig tart, az valakinek nagyon tud fájni, vagy mindkettőtöknek. Egy idő után se Te sem Ő már képtelen nyitni úgy, hogy a sérelmeket ne mutasd ki. Eljön az a pont mikor a sors elédtol egy elágazást az utadon és felajánlja a döntést, Mit akarsz, Mit vársz, Mik számodra az értékek... Nyilvánvalóan azt kaptad a másik férfitól, ami hiányzott, de gondolom Te is mást adtál mint a volt párodnak... Hiszen Tőle elfordultál, nem hiszel már a változásban. Egyet szerintem tarts szem elött: Te is rombolsz most, a volt párodat, a házas férfit, de leginkább önmagadat.

Ne rózsaszínben gondolkodj, az élet színesebb ennél... Nem okoskodni akarok, mindenkinek relatív a gondolkodása ebben a témában is, de megéltem pár dolgot, sajnos. Kívánom, hogy jól dönts és találd meg benne örömöd nagyon sokáig.

71. csgybzs (válaszként erre: 69. - B489304ffd)
2012. jún. 21. 14:20
Nem is azért kéne elválnia, hogy te a karjába omolhassa, hanem mert NEKI nem jó abban a házasságban.
70. 9f98008a3b (válaszként erre: 69. - B489304ffd)
2012. jún. 21. 14:19
Próba cseresznye! :)
2012. jún. 21. 14:13

Elolvastam amiket irtatok..okosabb nem lettem..A párom(nem volt férjem)azt mondta h előttem annyit csalódott h ezért nemtudta kimutatni nekem..meg még 1000dolog amivel bántott és mind megbánta..elég volt neki ez a másfél hónap h rájöjjön mennyire szeret..de lutri ő is mert kitudja 1év múlva mi lesz..

A másik férfi viszont higyjétek el bizonyított ő már annyit nekem ez alatt az 1hónap alatt h tudom h tényleg szeret..és azt is elmondta ha működne a dolog tudna lépni mert van kiért és mert nem boldog otthon..de 1hónapért 14évet nem várhatom h feladjon amikor lehet h tényleg csak a rózsaszin köd van és utána elmúlik az érzés..viszont az is lehet h ő az igazi..

2012. jún. 21. 13:16

Én csak annyit mondanék hogy 8 évet meg kell beszélni kérdezd meg a férjedtől hogy miért hanyagolt el mindenek van oka.Am az a házas férfi csak egy szerelem és nem is ismred ahoz hogy jól meg ismerjétek egymást.egy biztos jövőhöz teljesen meg kell ismerjétek egymást hogy biztos legyetek benne hogy egymást akarfjátok.1.5 hónap allat korlátozva nem lehet meg ismerniegymást.Az a férfi azért vette el a feleségét mert szerette és szerelmes volt bele.És még most is szeri mert biztos nem említett neked kedves anyuka hogy válni akar.próbáld meg beszélni a pároddal 8 évnyi kapcsolat csak azért lett nyolc év mert szereted.

Egy tanács biztos kapcsolatból ne lépj ki egy bizonytalan szerelemért.Üdv

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook