Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti mit tennétek?:(( fórum

Ti mit tennétek?:(( (beszélgetős fórum)


1 2 3
15. zsuzsu 13 (válaszként erre: 14. - A14deb9047)
2012. márc. 3. 21:36

Igen megszokta , hogy nincs gyerek teljesen máshogy éltek a feleségével anno.

Biztos, hogy idős korban nem úgy gondolkozik már mint egy 20 éves lehet ha annyi éved lenne simán bele menne a donor lehetőségbe.

Sokszor elképzelem, hogy szépen össze pakolok elmegyek de látom magam ahogy kimegyek a kapun vissza nézek és vissza rohanok a páromhoz:((((((

2012. márc. 3. 21:33
Nekem az az érzésem, hogy a férfi nem akarja felvállalni a gyermekneveléssel járó kötelezettséget, felelősséget. Ha eddig nem, ezután még inkább kevésbé. Még néhány év, és még jobban ki fog ütközni az életkori különbség.
13. zsuzsu 13 (válaszként erre: 10. - 6b006fc769)
2012. márc. 3. 21:31

Igen kb én is így voltam mert anno mondta párom, hogy így a donor úgy nem volt ellene Ő vetette fel:( vagy csak azért, hogy ne hagyjam el nem tudom már )És teltek az évek és közölte velem, hogy nem akar donort lehet régen mondott ilyet de Ő már nem emlékszik rá és elkezdte mondani miért is van ezek ellen.

Hát ha akkor azt mondja donort se akar talán nem így alakul de azt hittem akkor, hogy bele megy:(Későn okos az ember ez tény.

2012. márc. 3. 21:27

Igen tudom, hogy ahogy telik az idő annál jobban fogom szeretni megszokni...DE annyira nehéz elhagyni akivel szeretjük egymást:(

Nyissz bele gondoltam abba is, hogy oké párommal leszek aztán 10-15 év múlva történik vele valami ott leszek egy szál egymagam se társ se gyerek:(8És akkor lehet azt mondom bár ne így döntöttem volna.(Nem tudni mikor cselekszünk jól

2012. márc. 3. 21:26

En ugy gondolom, hogy nem attol apa valaki, hogy gyermeket nemz, hanem attol, hogy felneveli. Probald ilyen meglatasba helyezni a kerdest, hatha igy belemegy a donor babas megoldasba.

Azert nehez ez, mert ha mondjuk kulon mentek, ki tudja mikorra talalnal egy olyan ferfit akivel aztan csaladot szeretnel alapitani. Eloszor ezen a kapcsolaton kell tullenned, majd talalni valakit... Nemtudom, kozosen kellene megoldast talalnatok.

2012. márc. 3. 21:25

28 éves múltam, mikor megismertem a férjemet. Megmondtam, hogy 32-34 éves korom körül babát szeretnék; ha így is jó vagyok, vágjunk bele. Ő eredetileg nem akart gyereket, de azt mondta, hogy vállalja.

Ha az elején azt mondta volna, hogy nem akar gyereket, akkor még el tudtam volna hagyni, később nem hiszem, hogy ez könnyen ment volna. De akkor megkeserítette volna az a közös életünket, hogy az ígéretét nem vállalva egy életre arra kárhoztat, hogy az álmom ne teljesüljön.

9. rohiani (válaszként erre: 6. - Zsuzsu 13)
2012. márc. 3. 21:23
Neki is volt 5 éve, hogy elkezdjen ezen gondolkozni, de nem tette, nem változtatott. Neki nem lehet gyereke, hát akkor neked se legyen. Én elhagynám, belehalnék, de elhagynám. Idővel jobb lesz és lesz egy igazi családod (férj, gyerek(ek))Minden amire vágysz és amit ő nem akar megadni.
8. 303b0747dd (válaszként erre: 3. - Zsuzsu 13)
2012. márc. 3. 21:22
Itt mindenki azt mondja majd,hogy a gyereket válaszd.Én nem így gondolom.Én azt választanám,akit nagyon szeretek,és mellettem van.
7. jstefan (válaszként erre: 1. - Zsuzsu 13)
2012. márc. 3. 21:21
Racionálisan kell döntened, a saját életedről a boldogságodról van szó! Sajnos más valakit kell keresned amíg nem késő, mert csak így lehetsz boldog.Most lehet hogy nagyon rendes ,és figyelmes hozzád, ezzel kompenzálja a fogyatékosságát, de később ebből adódóan ideges és féltékeny lehet, mert a kudarcot nem minden férfi tudja hosszú távon türelmesen feldolgozni.Erre számítva kétszeresen is rosszul járnál.
6. zsuzsu 13 (válaszként erre: 4. - Rohiani)
2012. márc. 3. 21:19

Igen nem lehet babája és r50 körül aki így élte le az élet lehet azt mondani már nem nagyon menne bele más gyerek nevelésébe.Beletörődött:(Részben megértem.Hisz azért nyilván mindenki a saját gyermekét szeretné nevelni.

Igen valószinű a baba mellett kellene dönteni mert ha nem és párom választom majd történik vele x idő után bármi ott leszek egyedül és akkor lehet késő a babához már.Szóval oly nehéz ez:(((

2012. márc. 3. 21:15
Egyébként a gyermeket választanám...
4. rohiani (válaszként erre: 1. - Zsuzsu 13)
2012. márc. 3. 21:14

Én egy ilyen szituban a gyereket választanám.

Hiába mondja a pasi, hogy szeret téged, ha igazán szeretne valamelyik megoldás (donor sperma, örökbefogadás) legalább elgondolkoztatná, főleg ha tudja, hogy mennyire fontos ez neked.

Olvastam a korábbi hozzászólásaidat is és láttam, hogy ő 50 körüli és azért van itt más probléma is.

2012. márc. 3. 20:52
Persze ez nem kérdés.És fáj is neki erről beszélnie de örökbefogadás,donor nem jöhet szóba részéről:((Igy nekem kell döntenem:(Nem befolyásol azt mondta rossz lesz ha külön megyünk de józan gondolkodik és tudja, hogy ez benne van a dologban:( legszivesebben vele élnék semmi bajunk nincs csak hát...(
2012. márc. 3. 20:50
Szeret téged egyáltalán ez a férfi????
2012. márc. 3. 20:33

Páromat 5 éves ismertem meg lassan 30 éves leszek.Mikor megismerkedtünk tudtam, hogy nem lehet gyerek azt mondta nem fog megharagudni ha ezért elhagyom tisztában vele, hogy szeretnék majd egyszer babát de Ő ezt sajnos nekem nem tudja megadni de mit sem törödve éltünk boldogan.Még párom mondta is, hogy majd donor babát igénybe veszünk.

Eltelt pár év arra jöttem rá, hogy nincs babánk ami nagyon hiányzik.A donor baba párom részéről nem igaz mondván nem csinálna ilyet.

Most ott vagyok, hogy imádom a párom meg minden de szeretnék babát de nem tudom elhagyni:(((

Közben telik az év baba meg sehol.Nem tudom mit tegyek mind kettőt szeretném párom at és a babát.De tudom, hogy döntenem kell vagy baba nélkül élni vagy baba és elhagyni a szerelmemet.Ha mind két dologra gondolok már sirhatnékom van:((((((

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook