Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ti mit gondoltok Farkas Péter volt olimpiai bajnokunk viselkedéséről? (most hozták haza) fórum

Ti mit gondoltok Farkas Péter volt olimpiai bajnokunk viselkedéséről? (most hozták haza) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. márc. 3. 20:54

Meg is érdemli! És gondolom felvette a hava apanázst amit az olimpia óta kap! Szégyenfolt a kis hazánknak. Tipikusan az aki a nagy ölébe pottyant lehetőséget nem tudta hogyan kihasználni.

Csak nehogy példakép legyen!

2. 91675d4a35 (válaszként erre: 1. - 2c2de63135)
2010. márc. 3. 20:53

Teljesen igazad van, egyetértek veled.


Mondjuk a vigyorgós képen én is vigyorogtam, mert kaphatott párat, van ott egy méretesebb foghíj. :))

2010. márc. 3. 20:50

sziasztok!

gondoltam megkérdezem, neketek mi a véleményetek róla! nekem megáll az eszem, hogy finom legyek!

Sportiskolába jártam, ő épp ekkor lett olimpiai bajnok, én totál felnéztem rá, nagyon szerettem, így ismeretlenül is. Erre belekeveredik ebbe a kábítószeres ügybe(hogy a házában nevelgeti a palántákat..), majd nem vállalva ennek következményeit megszökik, most meg olyan vigyorral jött haza(mármint hozták a kommandósok), hogy nekem leesett az állam. Csak nekem fura ez? nem értem, hogy van képe még ezen vigyorogni, jópofizni, (és azokat sem értem, akik még zászlóval éljenezik a hazaérkezésekor??) ahelyett, hogy elsüllyedne szégyenében...

ok, ő biztos egy öntörvényű embernek tartja magát, de azért vannak határok! és most borítékolom, ha szabadul, a következő dolog, amiről hallani fogunk róla, ismét valami negatív dolog lesz...teljesen egyenlővé tette magát egy senkiházi bűnözővel, nem??

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook