Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ti mit csinálnátok ebben a helyzetben? fórum

Ti mit csinálnátok ebben a helyzetben? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
57. kleeri
2015. febr. 6. 14:41

nem értem mi a baj, ha megkér hogy menj el, biztos meg van rá az oka,

nem biztos hogy meg akarja veled ismertetni


neked van bartárod? lehet ez még fordítva is, mert lehet hogy neked se lesz hova menned vele, ha kettesben akartok maradni


21 évesen biztos nem kell az utcán kóborolnod addig, amig anyád is szeretne egy pásztorórát,


ha ilyen nehéz kürölmények között vagytok, akkor ez sajnos kényszerhelyzet


mindenkinek szüksége van egy kis magánéletre

2015. febr. 6. 14:39

Egyébként nálam sem lenne az a férfi, akiért a gyerekem bármilyen apró dologban is "sérülne".

Tőlem lehetne arany farka, akkor sem. A gyerekem mindenek felett!

2015. febr. 6. 14:37
Egyébként Jégvirág nálad mi újság? Munka, suli?
2015. febr. 6. 14:36
Ismerek én is ilyet. Csak ő nem lány hanem fiú, akit az anyja elküld mikor megy a szeretője, pedig az egy nagy családi ház, van vagy 3 szoba - bár a külömbség annyi, hogy ha jól tudom ismeri egymás a srác meg a szerető -, de ettől függetlenül, ha fúj ha esik, ha süt a nap a srácnak mennie kell otthonról, s neki sem esik jól, bár ő tudja az indokot, azaz, hogy épp eü. sex van soron. No meg a pasinak van felesége meg gyereke is...
53. 86347c4fbe (válaszként erre: 48. - Fincsi5)
2015. febr. 6. 14:33

Nem tisztem pálcát törni senki feje felett, de nem vagyok benne biztos, hogy normális esetben a válás után a lányom az apjához menne, aki alkesz és kötekedő (majdnem biztos, hogy válás előtt is ilyen volt) Szóval erre próbálok rávilágítani, hogy ezt a kérdést nem biztos, hogy az ideálishoz közeli nézőpontból kellene megközelíteni.

Szóval erről ennyi a véleményem.

Persze tévedhetek is.

2015. febr. 6. 14:29

Hát, nekem ez annyira nem életszerű, már bocs.

Te dolgozol? Vagy tanulsz? Van önálló kereseted?

Ha nem is csak egy szoba van, és lenne hová menned vagy menniük. Nem tudsz a fűtésbe, rezsibe besegíteni? Egészségesebb lenne neked is a külön szoba. Te is tudnál háborítatlanul vendéget fogadni.

Azt mondod, egy éve elküld. Nyáron is elküldött?

51. artmami (válaszként erre: 48. - Fincsi5)
2015. febr. 6. 14:25

Ezt jobban meg sem lehetett volna fogalmazni..

Csodálkozom, hogy nem ez az álláspont van többségben..

50. artmami (válaszként erre: 46. - 86347c4fbe)
2015. febr. 6. 14:23

De azt el tudod képzelni, hogy elküldöd a gyerekedet otthonról, mert jön a fickód és kell a szoba?

Szerintem ez egy sima lakótárssal is nehezen lépi meg az ember, mert kényelmetlen azt mondani valakinek, hogy "te figyelj már, útban vagy" tudva azt, hogy ez nem esik jól neki. Így meg, hogy nem is ismeri jégvirág azt aki miatt a küszöbön kívül találja magát amikor az bejelentkezik, pláne, hogy kirekesztve érzi magát.

Nem tudom, hogy én mit tennék, nekem még pocakban van a gyerkőc, de szerintem ha 20 éves lesz, akkor sem fogom az utcára küldeni, mert a csodafickó épp ráér egy kanyarra felugrani…

2015. febr. 6. 14:23
Kernek tole dupla mozijegyt vagy uszodaba egesz naposat szaunabelepovel
48. fincsi5 (válaszként erre: 46. - 86347c4fbe)
2015. febr. 6. 14:18

Bármi is a helyzet: nem zavarom el a gyerekemet, ha kefélni akarok!!!


Már, ha normális vagyok.

47. BESTia ☺ (válaszként erre: 44. - *trillian*)
2015. febr. 6. 14:17

Szerintem itt nem az az alaprobléma, hogy "viszonzásul" nem tud kit bemutatni Jégvirág. Így a helyzeten ez nem változtat.


Jégvirág, kérdezted már anyukádat, hogy ha lenne egy pasid és te kérnéd meg őt, hogy arra az időre menjen el, míg a srác ott van, akkor mit szólna hozzá?

46. 86347c4fbe (válaszként erre: 42. - Artmami)
2015. febr. 6. 14:16

Igazából nem tudom elképzelni a szituációt, a hetven közelében járó anyukámnál nem sok esélyt látok, hogy egy titokzatos lovaggal állítson be, főleg, hogy 13 éve özvegy, s nem volt ilyesmire igénye.


A fórumindítónak viszont nem lehet annyira felhőtlen a viszonya az anyukájával, ha eredetileg apunál volt, s most tért onnan vissza. Semmi előzményt nem ismerünk. Ki tudja, miért alakult úgy az életük, hogy eredetileg apuhoz ment, s ez kiben milyen nyomokat hagyott.

45. fincsi5 (válaszként erre: 44. - *trillian*)
2015. febr. 6. 14:15

Szerintem te valahogy úgy fogod fel a dolgot, mint Jéghegy anyukája.:(

Mi a franctól lenne már faca, kiegyensúlyozott élete, mikor egyik szülőtől el kell mennie, mert iszik, a másiktól pedig azért, mert e. ü. szeretkezés kell neki. 1 szobát nem tudnak fűteni, ennyi idősen 1 szobában van a c. anyjával, és carik mindenre; haverok, buli fanta.

Így kellene megélnie?!

44. *trillian* (válaszként erre: 43. - 52d56478c5)
2015. febr. 6. 14:07
Ennél lesznek még sokkal súlyosabb problémáid az életben. Mennyire kiegyensúlyozott egyébként az életed, tanulsz, van jövőképed, barátaid, hobbid? Ha lekötöd magad más dolgokkal, talán nem zavar ez sem ennyire. Udvaroltass magadnak fiúkkal :) Talán ha lesz egy kapcsolatod, te is be tudod mutatni anyukádnak, és akkor ő is bemutatja neked a partnerét.
43. 52d56478c5 (válaszként erre: 41. - *trillian*)
2015. febr. 6. 14:04
Nem akarok itélkezni mert való igaz ,hogy nem tudom hogy alakul az én életem se 20 év múlva.De ami fáj az ,fáj!
42. artmami (válaszként erre: 36. - 86347c4fbe)
2015. febr. 6. 13:58

Én nagyon egyszerűen oldanám meg. Amikor nincs otthon a gyerekem mert dolgozik, vagy iskolában van, ugyanis az az ő otthona is. Neked lenne kedved elmenni otthonról amikor édesanyád úgy dönt, hogy idő van?

Ha nem tudja azokban az időszakokban megoldani, akkor vagy megy a titokzatos férfihez vagy ahova akar.. vagy esetleg lemondja.

Az, hogy anyának miért izzik a segge és miért lépett első helyre a lovag és szorította ki a gyerekét azt csak ő tudja.. de komoly sebeket tud egy ilyen szitu okozni egy gyereknek.. és ehhez nem kell hatalmas empátia, hogy átérezze az ember..

41. *trillian* (válaszként erre: 37. - 52d56478c5)
2015. febr. 6. 13:58

Az a baj, hogy húszévesen az ember mindig ilyeneket mond, hogy ha neki gyereke lesz, meg ha majd ő nyugdíjas lesz, akkor majd mindent tökéletesen meg hibátlanul csinál... az élet sajnos nem ennyire fekete-fehér, és te sem voltál még soha negyvenikszéves nő, akinek biztos hatalmas kudarc a válása, plusz az anyagi nehézségek, és most lehet, hogy 20 év után érzi úgy, hogy végre fellélegezhet és kicsit jól érezheti magát valakivel... biztosan lehet valakire köveket hajigálni, hogy ha egyszer gyereket vállalt, akkor annak száz éves koráig köteles glédában meg vigyázzban állni és mindig mindenben a gyerek az első, de ha majd ott tartasz, hogy húsz évet végiggürcöltél és MINDIG a gyerek volt az első, vagy a férjed, és már tudod, hogy nem pasizhatsz sokáig, akkor lehet, hogy másképp fogod gondolni te is.


Ettől függetlenül megértem, hogy rosszul esik. Szerintem finoman próbálj meg anyukádhoz közeledni, kedvesen, beszélgetve (nem kifaggatva), mint egy barátnő. Hogy meséljen a pasiról. Vagy a nyaralásról. Hátha kicsit megnyílik.

2015. febr. 6. 13:56
Átlagba a közös szobára szokta fogni hogy nem lehetnénk hároman egy helyen hogy nézne már ki.Külnben van anyukámnak külön szobája csak azt nem tudjuk fűteni.Mert azt mondta ő azt hitte apukámnál fogok maradni de sajnos nem igy alakult mert mint mondtam apu folyamatossan viott ,piszkályt mindennel és kénytelen volt onnan is eljönni. és állitólag anyu nem készült be elég tüzelővel azért kell egy szobát használnunk.
39. 52d56478c5 (válaszként erre: 38. - 86347c4fbe)
2015. febr. 6. 13:50
Hát igen.Csak az a fájó dolog az egészben,hogy hiába is kérdezek rá mindig kibúvó válaszokat kapok úgy érzem :(De próbálkozni mindig lehet..
38. 86347c4fbe (válaszként erre: 35. - 52d56478c5)
2015. febr. 6. 13:48
Lehet, hogy újra érdemes lenne megkérdezni.
37. 52d56478c5 (válaszként erre: 34. - *trillian*)
2015. febr. 6. 13:48
Ez egy jó kérdés.Hát én ha lenne gyermekem biztos nem küldeném el egy pasi végett akár hány éves is lenne a gyerekem mert az normális esetbe mindig a legelső helyen kell hogy álljon!
36. 86347c4fbe (válaszként erre: 32. - Artmami)
2015. febr. 6. 13:47

Te hogyan oldanád meg?

Esetleg van ötleted, hogy miért viselkedik így az anyuka, vagy csak empátiát gyakorolni és gyakoroltatni jöttél?

35. 52d56478c5 (válaszként erre: 33. - 86347c4fbe)
2015. febr. 6. 13:46
Amikor rá kérdeztem.hogy miért nem akar bemutatni neki már 1-vée.Akkor azt a választ kaptam,hogy még nem volt rá alkalom,ami olyan kifogás szerűnek tnt mert sok alkalom születhetett volna már rá.Olyan konkrét választ nem adott.
34. *trillian* (válaszként erre: 31. - 52d56478c5)
2015. febr. 6. 13:42
Te mit tennél a helyében?
33. 86347c4fbe (válaszként erre: 29. - 52d56478c5)
2015. febr. 6. 13:42
Édesanyád mit mond, miért nem ismertet össze benneteket? Valami oka biztos van. Mármint az biztos, hogy az az oka, hogy nem akar hármótokból egy új családot kerekíteni, csak az indok kérdéses. Nem biztos, hogy az indokot szeretné veled ismertetni, mert lehet, hogy pl. szégyelli. Vagy csak nem áll készen. De lehet, hogy nem is kell tudnod, nem is akarod tudni.
2015. febr. 6. 13:41

A pofám leszakad.. ti ezt tényleg olyan dolognak tartjátok amin poénkodni kell? Természetesen anyának joga van sok mindenhez, de oldja úgy meg, hogy ne sérüljön a gyereke.

Hogy lehet valakit elküldeni otthonról, mert jön a pasi? Az jégvirág94 otthona is. Ő is küldje el a mutert ha jönnek a barátai?

Akkor bezzeg lenne hápogás, hogy pofátlan kölyök…

Sajnálatos, hogy nem érzitek át, hogy a kiszolgáltatottság és az az érzés, hogy útban van a saját anyjának nagyon fájdalmas tud lenni..és ez nem korfüggő...

31. 52d56478c5 (válaszként erre: 30. - *trillian*)
2015. febr. 6. 13:38
Nem azt mondom hogy mindenről számojon be.De ez szerintem akkor is kissé túlzás hogy el,küld állandóan itthonról,engem. Ez az ami fáj,hogy igy viselkedik!
30. *trillian* (válaszként erre: 25. - 52d56478c5)
2015. febr. 6. 13:34
Az én szüleim is 17 éves koromban váltak el, és engem is megviselt, de hidd el, hogy oka van, hogy anyukád nem akarja bemutatni. Az egy családba tartozás nem azt jelenti, hogy a család bármelyik tagjának ne lehetnének titkai vagy magánügyei... vagy te nem így gondolod?
29. 52d56478c5 (válaszként erre: 24. - 86347c4fbe)
2015. febr. 6. 13:34
Én úgy tudom,hogy nem nős és gyereke se nincs ,még de végülis ki tudja hogy ez is igaz e vagy nem.De már 30 év,felett van a hapsi meg anyukámtól fiatalabb azt hiszem két évvel.Ennyit elmesélt róla.Meg pár közös fotót mutatott róluk a nyaralásukról.Múltkor is amikor akart jönni a pasas hozzá és én véletlen itthon ragadtam mert nem értek ráa barátaim abban az időszakban akkor anyu ideges lett és azt mondta hogy majd a végén ,vége lessz a kapcsolatuknak.Úgy jött ki mintha miattam lenne vége emrt enm mentem el itthonról.
28. 3d787b167a (válaszként erre: 6. - 4740439ec6)
2015. febr. 6. 13:33
:DDD
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook