Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ti mit csinálnátok ebben a helyzetben? fórum

Ti mit csinálnátok ebben a helyzetben? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
117. fincsi5 (válaszként erre: 111. - Anya4005)
2015. febr. 6. 17:36

Jó, hogy mondod, eszébe sem jutott, hogy külön éljen. Meg nem veszi észre, hogy M.o-on 4-5 -6 hónap meló, és már saját lábra lehet állni!


De köszi, hogy szóltál; szeptemberre már lakást bérel, és gondtalan élete lesz: munka után barátnő, mozizás, kávézás!

116. d1e807c461 (válaszként erre: 108. - *trillian*)
2015. febr. 6. 17:34
manapság ahhoz, h jöjjön-menjen egész nap, pénz is kell nem kevés.
115. gribedli*** (válaszként erre: 100. - 31bc25d879)
2015. febr. 6. 17:33
Még nem olvastam vissza a topikot, az első hszből nekem az jött le, hogy mindig a nőnél vannak, vagyis elképzelhető, hogy a pasi foglalt és "oda" nem akarja vinni. Most nem írom le, hogy erről mi a véleményem, mert nem is tudhatom, hogy tényleg így van-e és foglalt vagy mégsem, de végülis ha ez a nőnek így jó, úgysem tehetünk ellene semmit. Ez megmagyarázná azt is, hogy miért nem akarja bemutatni: pl. ismerős, családja van, vagy érzelmileg nincs ott a kapcsolat, hogy a nő hosszútávra gondolkldjon és szerinte jobb, ha a lánya nem kezd el kialakítani kapcsolatot mert úgysem annyira komoly, hogy egyszer csalàdtag legyen.
114. 31bc25d879 (válaszként erre: 112. - Fincsi5)
2015. febr. 6. 17:29
:)
113. anya4005 (válaszként erre: 112. - Fincsi5)
2015. febr. 6. 17:28

Mi 1,5 szobásba laktunk. Anyuék a húgommal a nagyszobában,a nővérem meg én a kicsiben. Számtalanszor vittük játszóra a húgomat,mert anyu megkért rá. 14-15 évesen már elég nagylány voltam,hogy felfogjam,mi a helyzet,nem sértődtem meg,megdumáltuk...

Ettől még nem nyomorított meg anyám lelkileg!

21 évesen meg már a fórumindítónak is lehetne igénye saját életre!


Amúgy nekem a műfateromat anyu akkor mutatta meg,amikor már terhes volt tőle. Igaz,ez azért alakúlt így,mert kiállhatatlan kis hiszterika voltam!:-)

112. fincsi5 (válaszként erre: 108. - *trillian*)
2015. febr. 6. 17:24

Nagyon nem vagyunk egyformák. Az enyém is egyetemre járt ennyi idősen, barátok, barátnők is voltak, de képzeld, itthon tanult.

Bár, ha 1x elküldtem volna, hogy menjen moziba, mert .....hatnékom van, nem tudom, ott lettem volna-e a diplomakiosztóján.

111. anya4005 (válaszként erre: 25. - 52d56478c5)
2015. febr. 6. 17:20
Nem olvastam végig,de a külön szobán kiakadtam! Lehet külön szobád! 21 éves vagy,nagykorú: költözz el! Jah,hogy a saját lábadra állni nehezebb,mint sírni,hogy anyád pasizik. Aham! Értem én,hogy car,hogy elváltak a szüleid: dolgozd fel,és ha iszik apád,még csak ne is csodálkozz! Értem én,hogy car,hogy anyád kirak,mikor pasizni akar,de könyörgöm! 21 évesen élhetnéd a saját életed! Dolgozz,gyüjtögess és 4-5 hónap múlva szabadulhatsz is ebből a "pokolból"! Kérdés,hogy azt hogyan viselnéd!
2015. febr. 6. 17:19
És az exről mi a véleményetek,azok alapján amit írtam? Énis,dolgozok,csak sajnos,az a baj hogy ez kevés az önnáló élethez. De majd azon,leszek biztos miást adódik,jobb munka,hogy lépjek egy jobb irányba.Barátaimmal lenni,nállunk nem igazán,tudok lenni a közös szoba végett.Így hétvégente találkozok,jobban velük amikor,tehetem.
2015. febr. 6. 17:10

Én értem, hogy fincsi mit mond és meg is értem, sőt egyetértek vele.


Lányos anyuka vagyok. 21 évesen már a saját életemet éltem, dolgoztam, tanultam és a lányom is dolgozott és főiskolára járt ennyi idősen. A mai világban nem lehet elheverni és csinálni a semmit.

De az való igaz: nem vagyunk egyformák.

108. *trillian* (válaszként erre: 106. - Fincsi5)
2015. febr. 6. 17:03
Én 21 évesen napi 6-8 órát ültem az egyetemen, utána még nyelvórára jártam, utána a barátaimmal mozizni mentünk, meg jártuk a várost, vagy barátnőztem, meg kirándulgattunk, múzeum, könyvtár, meg ami épp az eszembe jutott. Eszem ágában nem volt otthon rohadni a tévé előtt meg azt lesni, anyukám mit csinál. Építgettem az életem. Épp eleget ültem otthon hattól 18 éves koromig, utána már nem arra van szüksége egy fiatal felnőttnek, hogy anyu kezét fogja, rég rossz, ha akkor nem a külvilágot fedezi fel, hanem családi kupaktanácsra szorul. De engem önállóságra neveltek, és nem fogom bánni, ha az én lányom ennyi idősen már jön-megy egész nap. Nem vagyunk egyformák.
107. 31bc25d879 (válaszként erre: 106. - Fincsi5)
2015. febr. 6. 16:59
Inkább szólj hozzá még:)
106. fincsi5 (válaszként erre: 103. - *trillian*)
2015. febr. 6. 16:57

Utoljára szólok hozzá, bár még valakihez lenne egy.

Elég baj az, ha 21 évesen szépítkezni, meg internetezni jár haza.

Az nem otthon!!

Rettenetesen el vagyok képedve, hogy miket kap itt Jégvirág!!

És rajtad, Grib. különösen csodálkozom.Nem, és nem hiszem el, hogy ezt szívből írtad.Pont onnan, ahol talán a világon legfontosabb és legtovább vannak otthon a gyerekek. Mondd, hogy nem gondoltad át rendesen.:))))

2015. febr. 6. 16:55
Mega pasi tisztálkodási hiányáról nem is beszélve,ezzel teljessen ki készitett.Már úgy mond szexelni se volt vele aztán már kedvem.A beteges féltékenységi rohamai miatt. Szóval nem számithatam rá semmilyen téren.
2015. febr. 6. 16:53
Az exem akivel jártam 2-évet akivelnem rég lett vége a kapcsolatom. Ő pedig soha nem segitet igazán hogy jobb legyen nekem.Csak állandóan jött az üres igéretekkel meg egy romos házba élt..ami miatt kicsit sajnáltam,de valahol nem tudtam megérteni hogy egy 28-éves férfi hogy élhet ilyen körülmények között annak ellenére hogy munka helye is volt.Meg amikor otthon élt a szüleivel azok is smucigok voltak szerintem mert nálluk sose lehetett lenni állitólag a hely végett szinte párszor ha elvitt az jó.
103. *trillian* (válaszként erre: 102. - 52d56478c5)
2015. febr. 6. 16:40
Talán úgy érzi, hogy a fejére nőttél kicsit. Más 21 éves lány 6-8 órát kapásból iskolában vagy munkahelyen van egy nap, meg barátnőzik meg klubba jár meg akármi. Csak szépítkezni meg max internetezni megy haza. Te meg ha jól értem, folyton otthon vagy. Nem jó ez egyikőtöknek sem.
102. 52d56478c5 (válaszként erre: 100. - 31bc25d879)
2015. febr. 6. 16:38
Tán a pasinál is szoktak lenni.Hol itt hol ott.és anyu azért van ki akadva hogy most nem lehetnek itt.Mert múltkor a pasinál voltak.
101. 52d56478c5 (válaszként erre: 98. - 31bc25d879)
2015. febr. 6. 16:36
értem.Van benne valami,igazad van..
100. 31bc25d879 (válaszként erre: 97. - Gribedli***)
2015. febr. 6. 16:31
Csak szerényen és zárójelben kérdezem: a pasi miért nem hoz "áldozatot"? Tegyen már valamit ő is le az asztalra ha kefélni akar, könyörgöm. Miért mindig ezt a szegény kislányt kell kitessékelni az otthonából a légyottok miatt?:)
99. gribedli*** (válaszként erre: 37. - 52d56478c5)
2015. febr. 6. 16:31
Egyrészt te már nem vagy gyerek, másrészt egy anyuka az nő is, te sem gondolod komolyan, hogy onnantól, hogy lett gyereke valakinek, majd megszűnik ez. Persze vannak, akik egy kicsit jobban feszegetik a határokat, vannak, akik kevésbé, egyéni, de ettől függetlenül hibáztatni nem lehet. Tudok példát, amikor valaki a 6 hónapos gyereket hagyta otthon egyedül, hogy elmehessen diszkóba, ehhez képest a te szitud, ne haragudj, nem a legrosszabb, lehetsz te is egy kicsit megértőbb
98. 31bc25d879 (válaszként erre: 94. - 52d56478c5)
2015. febr. 6. 16:25
Az első szakma ingyenes. Tessék akkor munka mellet tanulni. 21 évesen lassan a lábadra kell állni. Sajnos, ha a szüleid, vagy a család nem tud segíteni, össze kell szorítani a fogadat és csak azért is megmutatni, hogy boldogulsz és haladsz előre.
97. gribedli*** (válaszként erre: 1. - 52d56478c5)
2015. febr. 6. 16:25

Mert szexelni akar vele és annyira meg nem biztos a kapcsolatban, hogy bemutassa, úgy értem, ha csak szexpartnernek használja, felesleges bemutatnia neked. Egyrészt, hogy ne kezdj el kötődni az új pasihoz, hogy na, végre anyukád talált valakit, hiszen lehet, hogy a pasi is csak szexet akar. Másrészt (ezt mint anya mondom), szerintem ciki a gyerek(ek) előtt felvállalni sok mindent. Azt, hogy ösztönlényként viselkedik a felnőtt, vagy azt, hogy nemcsak az ő apukájukba volt, lesz szerelmes az anyuka. Ezzel az utóbbival esetleg az a szándéka, hogy ne sértse meg az apukád iránt érzett érzelmeidet. De eleve a szex rész, hát kicsi lakásban nem lep meg, hogy nem akarják, hogy hallja/lássa őket más.


Még egymillió oka lehet: nős a pasi és nem akarja, hogy tudd, ki...nem pasi, hanem nő az illető...


Ha nős a pasi, ez azt is megmagyarázza, hogy miért mindig hozzátok mennek.


Sajnálom, hogy téged mindez érzékenyen érint. Igazat adok neked, de anyukádnak is igazat adok.

2015. febr. 6. 16:18
Próbáltam anyuval,beszélgetni erről,ma szépen higadtan.De ma is,azt kaptam amit eddig.Fel volt,háborodva,hogy ma is le kelett mondania a találkozót.Azt mondta holnap már el,hívja nem érdekli,semmi.A volt páromra akivel meg,két évet jártam,arra se számíthattam,ő egy régi,öreg,úgy mond leppukadt házban,lakott,oda nem szívesen mentem mert elég egészségtelenek,voltak a körülmények.
2015. febr. 6. 16:18

20 evesen pedig kellene valami megoldast keresni;

nem kifogast! azzal mar tele a padlas!

2015. febr. 6. 16:14
Sajnos,nincs annyi pénzem,hogy szakmát tanuljak.
2015. febr. 6. 15:45
Nem rugoznek azon, hogy az anyam nem szandekozik a "a pasijat" bemutatni. Minek?? Mit varhato egy ilyen gesztustol??
2015. febr. 6. 15:32
Ez a pasi nem "par"...
2015. febr. 6. 15:23

A bébiszitterkedésből' valóban nem lehet egzisztenciát felépíteni.

Nincs tanulásra lehetőséged? Valami szakma kellene. Mindenképp rendezni kellene az életedet.

2015. febr. 6. 15:23

Hiába jön most vagy később bárki is azzal, hogy anyucinak így vagy úgy kellene viselkednie, vagy ez nem megszokott, attól még anyuci így viselkedik és megváltozni nem fog.


Látható, hogy valami nagy gubanc van kettejük kapcsolatában, amin anyuci nem is szeretne változtatni. Jégvirág útban van neki és itt nem csak a pásztorórákra gondolok.


Jégvirág, hiába értem meg a problémád, ezen most csak te tudsz változtatni, különben még jobban sérülni fogsz. Gondold át, milyen lehetőségeid vannak függetlenedni anyukádtól.

89. *trillian* (válaszként erre: 88. - Fincsi5)
2015. febr. 6. 15:11
Pusztán azért mondtam, mert iskolázottság- és szakképesítés nélkülinek gondolom, és akkor a legkézenfekvőbb a gyár. Ami műszakos munka.
88. fincsi5 (válaszként erre: 69. - *trillian*)
2015. febr. 6. 15:09

Vagy legjobb a három műszakos munka. De ha nem jó valamelyik délután a pasinak, cseréljen műszakot.

Nem te vagy az anyja?? :(((((((((((

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook