Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ti hogyan oldanátok meg, hogy jusson idő minderre? fórum

Ti hogyan oldanátok meg, hogy jusson idő minderre? (beszélgetős fórum)


13. Frufru26 (válaszként erre: 10. - Highlander73)
2020. ápr. 23. 14:46
Köszi az értelmes válaszod :)
12. Kacsahercegno (válaszként erre: 10. - Highlander73)
2020. ápr. 23. 13:46
Najó, az azért hozzátartozik a dolgokhoz hogy a fórumindítónak ez már nem az első ilyesmi témájú fóruma, amiből inkább az jön le hogy unalmában szórakozik velünk, szóval érthető az is akinek zörgeti a zizijeit. Én azért szeretném hinni hogy tényleg sikerül elérni a céljait, írnám hogy ennyi próbálkozás után, de szerintem még csak elméleti síkon megy a próbálkozás :))))
2020. ápr. 23. 13:29
Mindenre? Lehetetlen!
10. Highlander73 (válaszként erre: 8. - Kacsahercegno)
2020. ápr. 23. 13:00

Ez volt az első normális hozzászólás!

Nem értem minek kell cseszteni a fórumokon mindenkit?!

Látom megint sok a tökéletes anyuka/nő.


Persze,arra van időd amire akarod.Ki lehet szakítani 20-30 percet naponta.Ha másképp nem akkor korábban fel kell kelni.

De a motiváció tényleg fontos.Legyen szó sportról, tanulásról, bármiről!


Sok sikert kívánok a fogyáshoz!

9. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Frufru26)
2020. ápr. 23. 12:33
Ja ès a hàztartàsra fogni is baromsàg,mivel itt az èlő pèlda,4szobàs nagy hàzunk van,mègis minden nap takarìtva 1-2òràt simàn van idő minden màsra is,ràadàsul 2kicsi gyerekkel.Szòval a hàztartàsra nem lehet fogni🙄
8. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - Frufru26)
2020. ápr. 23. 12:28

Nekem teljesen az jön le ezekből a fórumokból, hogy a környezetedben ezzel csesztet valaki hogy duci vagy, neked pedig eszed ágában sincs lefogyni, és ezért gyártod a kifogásokat hogy magad előtt is validáld hogy márpedig ez neked nem megy. Nem kötelező ám mindenkinek sportosnak és fittnek lennie, teljesen rendben van, ha jól érzed magad ahogy vagy. Akik szeretnek azok ducibban is szeretni fognak, akiket meg egy ilyen külsőség zavar, azok akkor sem szeretnének igazán, ha lefogynál.


Ha viszont tényleg le akarsz fogyni akkor sürgősen keress valami belső motivációt, mert anélkül soha a büdös életben nem fog sikerülni (tapasztalat :D). Ha pedig lesz motivációd, akkor mindegy hogy nem bírsz egyhuzamban egy órát edzeni, vagy csak napi 15 perced van rá, igenis nyomni fogod. Hajrá, én így a sokadik fórum után is drukkolok hogy vagy sikerüljön elindulnod ezen az úton, vagy el tudd engedni a témát!

2020. ápr. 23. 12:17

Hajnali kelès,kora reggeli hàzimunka,főzès stb,amikbe akàr a gyereket is be lehet vonni,aztàn ott az egèsz dèlutàn szabadidős dolgokra.


Viszont ha valakinèl màr megvan a napi rutin,szerintem nagyon nehèz abbòl kizökkenni ès ùjba kezdeni.

2020. ápr. 23. 11:43

Nem nyitnék hetente 2-3 fórumot a fogyásról, hanem helyette elkezdenék valóban edzeni.

Attól, hogy beszélünk róla, még fogyni nem fogsz!

5. NomNom (válaszként erre: 1. - Frufru26)
2020. ápr. 23. 11:13
Van egy YouTuber akit követek, 3 öt év alatti gyereke van. Minden nap 5-kor kel, tornával vagy csak nyújtással kezdi a napot, aztán reggelit készít a családnak. Persze ehhez az is kell, hogy a gyerekeknek megvan a napirendje, gondolom legtöbbször ők még olyankor nincsenek fent.
2020. ápr. 23. 11:09
beosztással
2020. ápr. 23. 10:58
Okosan időbeosztással
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Frufru26)
2020. ápr. 23. 10:52

Időbeosztással.

Amúgy arra van időd amire akarod, hogy legyen.

Pl kevesebbet netezel, kevesebbet pasizol. Amennyi időd ezzel felszabadul, az bőven elég az edzésre.

2020. ápr. 23. 10:46
Akik edzenek azoknak a válaszára vagyok kíváncsi és akik egyben kis gyermekes anyukám hogy oldjátok meg hogy jusson idő edzeni a gyerekre hetente és a háztartásra is

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook