Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti hogy kezeltétek, ha ilyen hazugságot terjesztettek rólatok? fórum

Ti hogy kezeltétek, ha ilyen hazugságot terjesztettek rólatok? (beszélgetős fórum)


1 2
29. 8d00a82c06 (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 3. 18:14

Igazából már teljesen mindegy mit teszel.

Az elejèn kellett volna lazán kezelni ès már csak emlék lenne.

28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 26. - 8d00a82c06)
2022. dec. 3. 18:13
Próbálom nem mutatni, a hiénák előtt főleg nem.
27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Napsugár8)
2022. dec. 3. 18:11

Ez sajnos munkahelyi közeg, nem tudok más társaságot keresni. Barátaim tudják, hogy ez nem igaz.

Amúgy igazad van. Próbálom elengedni, nem foglalkozni vele, de bánt és rossz belegondolni abba, hogy mikor nem vagyok ott, a hátam mögött k.váznak (sajnos van pár nagyon primitív kolléga, akiket hallottam ilyen stílusban beszélni).

26. 8d00a82c06 (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 3. 18:11

Akkor viszont ne csodálkozz semmin!

Látják hogy cèlt èrtek,ők szórakoznak jól helyetted!

Rajtad áll,hogy mikor lesz vège.

25. michelle.r (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 3. 18:09
Nem miattuk történik. Amiatt van, ahogy a fickó erre reagál. Ha nincs arra igénye, hogy téged megkérdezzen, jobb is, hogy távol marad tőled. Kellene neked egy olyan kapcsolat, ahol a partner a szőnyeg alá söpri a problémákat ahelyett, hogy megbeszélné?
24. michelle.r (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 3. 18:06

Tekintve, hogy nem tehetsz ellene semmit, a legjobb, ha jól szórakozol rajta.


Ha konkrét személyt is megemlítenek, vigyorogva válaszold azt, hogy megfordult a fejedben, de ha lefeküdnél vele, soha többé nem akarna haza menni. Te meg nem akarod, hogy a nyakadon maradjon.

23. Napsugár8 (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 3. 18:05

Gondolom, ez az eset úgy belédvésődött, hogy már esetleg akaratlanul is ezt a megalázottságot sugárzod magadból. És nem biztos, hogy hallotta a pletykát. A saját alacsony önbecsülésed, a önmagadba vetett hited hiánya kisugárzik, és már ez is sokszor elég, hogy valaki tovább lépjen.

Ne foglalkozz agyilag sem!!! ezekkel a károgó emberekkel. Szakíts velük, ne legyél náluk szem előtt, keress magadnak másik baráti társaságot, ahol valós önmagadat mutatod meg.

Valószínű nagyobb jelentőséget tulajdonítasz nekik, mint amit érdemel az egész! És ha igazuk is lenne? A mai világban ez szinte minden napos. A fiatalok gyorsabban élnek, keresik az igazit, és "körbejárják" minden oldalról, mielőtt összekapcsolják az életüket.

22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - 8d00a82c06)
2022. dec. 3. 18:05

Mit beszéljek meg vele? Ahogy Napsugár is írta, az ilyet hagyni kell.

Nem magát a srácot bánom, hanem a helyzetet, ha érted mire gondolok…

21. 8d00a82c06 (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 3. 18:04
Ès ráhagytad vagy odamentèl hozzá megbeszèlni a dolgokat?
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - 8d00a82c06)
2022. dec. 3. 18:02
Nagyon gyanús. Akkor lett hideg, mikor meghallotta őket.
19. 8d00a82c06 (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 3. 18:00
Biztos vagy benne,hogy a pletykák eredmènye,hogy nem lett köztetek semmi?
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Napsugár8)
2022. dec. 3. 17:59
Igen, ezt én is így gondolom, csak már nem először járok így. Dühítő, hogy pár rosszindulatú ember miatt történik ez.
17. Napsugár8 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 3. 17:57
Akkor ő nem is akart igazán veled komoly kapcsolatot. Ha mások véleményére hallgat, és nem veszi a fáradságot, hogy saját maga győződjön meg arról, milyen is vagy valójában, az jobb, ha mielőbb megy is.
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Napsugár8)
2022. dec. 3. 17:57
Ez jó, köszi!XD
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Amaunet)
2022. dec. 3. 17:56

Kezdem azt hinni, hogy igazad van….

Végülis már szinte mindegy.

2022. dec. 3. 17:55

Egyébként 16 éves koromban a szomszédasszony (31 évesen!) megtartotta nekem a szexis felvilágosítást, miszerint:

Jegyezd meg: nem az a qurv@, aki izgat és ad, hanem aki izgat és nem ad. :))

Azóta is eszembe jut ez a tanítás, ha azt hallom, hogy valakiről ilyesmit mondanak.

Ha úgy adódik, nevetve mondd ezt a szemükbe, és figyeld az arcukon a hatást! Hidd el, jó kis móka. És abbahagyják, nem foglalkoznak veled tovább.

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Napsugár8)
2022. dec. 3. 17:55

Ja, ezt már évek óta pletykálják rólam, eddig nem sikerült nekik megunni.

Csak az “bánt” a dologban, hogy volt egy kollégám legutóbb, akivel úgy tűnt kölcsönös a szimpátia, persze még semmi nem volt köztünk, de már terjesztették, hogy van. Ő pedig valószínűleg a pletykák miatt távolságtartó lett velem, megváltozott hirtelen a viselkedése.

12. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 3. 17:55
Ha már hírbehoztak, akkor tegyél róla, hogy ne hiába szenvedj tőle! Ha valamelyik pasi/nő tetszik, akkor érezzétek jól egymást!
11. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 3. 17:51

Aki számít az életedben, az tudja, hogy nem igaz! Aki pedig nem jelentős az életedben, ne foglalkozz vele, a véleménye csak felületes ismeretségen, (vagy éppen) mások elmondása alapján született meg.

Nem kell ellene tiltakozni, ne próbáld meg tagadni, mert minél jobban tiltakozol, annál inkább "gyanús" a szemükben.

Minden csoda 3 napig tart, majd találnak maguknak más kiszemeltet, más érdekességet.

Ha azt látják, hogy nem foglalkozol velük, abbahagyják a károgást.

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - _Berry_)
2022. dec. 3. 17:50
Hallottam olyan neveket igen, akikkel az égvilágon semmi nem volt. Egyikükkel csak szimplán jóban voltunk, másikkal még csak az sem.
9. globus (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 3. 17:50
Pont azért csinálják, mert látják, hogy idegesít. Kontrázz rájuk legközelebb, duplázd meg a számot. Meglátod, pukkadni fognak, és leszállnak rólad. Kutyaharapást szőrével.
8. Kótyomfity (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 3. 17:46
Nem voltam még ilyen szituban, de azt hiszem bármennyire is bántana a dolog, úgy tennék, mint akit nem érdekel. Ha elkezdesz magyarázkodni és mentegetőzni, csak jobban téma leszel. Az emberek szeretnek pletykálni és minél több az új infó egy adott témában, annál tovább tart az azon való csámcsogás. Próbálj nem törődni vele, majd lesz új, izgalmasabb témájuk!
7. 8d00a82c06 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 3. 17:46

Mert túl komolyan veszed!

Engedd el magad!

Ne lègy karótnyelt!

6. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 3. 17:46
Konkrétan azt is terjesztik, hogy kivel feküdtél le?
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - 8d00a82c06)
2022. dec. 3. 17:45
Azért mikor mindenki egy hamis pletyka alapján ítéli el az embert, hidd el, hogy nem olyan szórakoztató…
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Epresturmix)
2022. dec. 3. 17:44
Örülök neki. Viszont a kérdés nem ez volt.
3. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 3. 17:39

Adnám alájuk a lovat.

Ha lúd legyen kövèr!

Nagyon jól szórakoznèk!

2022. dec. 3. 17:37
Én megtettem, mégsem beszélt rólam senki. Okosan csináltam. 😀
2022. dec. 3. 17:33

Ha egy közösségben az terjesztik rólatok, hogy fűvel-fával lefekszetek, de ez nem igaz, azt hogy kezelitek? Egyáltalán miért jó hazugságokat terjeszteni másokról?

Egy másik fórumon olvastam megdöbbenve, hogy rajtam kívül is mennyi nő van ilyen helyzetben (akár iskolában, akár munkahelyen) és hogy mennyire megkeserítheti ez a pletyka az ember életét. Nagyon durva sztorikat olvastam és elgondolkodtam rajta, hogy az embereknek vajon mi a jó abban, hogy ilyeneket találnak ki másokról és főleg, hogy mi közük van mások magánéletéhez.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook