Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ti furán néznétek? fórum

Ti furán néznétek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2021. dec. 12. 12:04

Köszönöm a válaszokat.

A családban mindenki magas. Apukám 195, Anyukám 176, az öcsém 189.

Nem ők zavarnának, hanem a többi ember. Otthon teljesen normálisnak érzem a magasságomat. Mikor kilépek az utcára magassarkúban feltűnik, hogy egy óriás vagyok.

Pasim nincs. :(

25. New(l)
2021. dec. 12. 11:53
Én még idáig sem jutottam, hogy egyáltalán elgondolkodjak a magassarkún a 172 centimmel. Így is gólemnek érzem magam, viszont más nőkön tetszik ha magasak, és nagyon vagánynak gondolom ha bátran fölveszik a tűsarkút. Szóval hajrá! 😉
2021. dec. 12. 11:48
Én 175 cm vagyok és sokszor van rajtam magassarkú. Szerintem, ha vki tudja viselni és nem úgy megy benne, mint egy trampli, nyugodtan vegye fel, mindegy milyen magas.
23. bogyoka89 (válaszként erre: 22. - Syria)
2021. dec. 12. 11:46

Pontosan így vagyok vele én is. Irigykedve nézném...😃

Nálunk én vagyok a legkisebb a családban a 162 cm-es magasságommal, ráadásul még a kisebb sarkú cipőket sem szerettem soha.

FI, vedd fel nyugodtan, azt mondtad tetszel magadnak, ennél fontosabb pedig nincs!

22. syria (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 12. 11:19
Én nem furán, hanem irigykedve néznélek. 😁 Öltözz úgy, ahogy jól érzed magadat! Akinek nem tetszik, legfeljebb nem néz rád.
21. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 12. 10:49
Különleges leszel, biztos meg néznek,ne gondolj semmi negatívra ,érezd jól magad 😄
2021. dec. 12. 10:42

Én furán néznék;)


Aránylag kicsi vagyok és számomra fura, ha egy nő magas, nem kell hozzá magassarkú sem:D


Én a 165 cm magasságommal mindig debellának érzem magam a magassarkú cipőkben annak ellenére, hogy a fiúk körülöttem magasak és még egy 10 cm-es sarokkal is van köztünk minimum 10 cm különbség.


De az én fura nézésem nem arról szólna, hogy rondának tartom az ilyen magas nőket, hanem egy bizonyos meglepettség a törpeségem miatt;)

19. Sirga
2021. dec. 12. 10:41

De, elsőre furán néznék. De 1 pillanat múlva megcsodálnálak, hogy milyen csinos vagy. :)

Nyugodtan vedd fel, és érezd jól Magad!

18. Sziszi69 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 12. 08:57

Milyen sokszor hallottam már ezt a kérdést... A lányom pont ilyen magas,mint Te vagy és neki is mindig nagy dilemma a cipősarok magasság. Zsiráfnak érzi magát"nyakig" érő lábakkal

Neked is azt tudom mondani,ha jól érzed magad benne akkor másokkal nem kell foglalkozni.

Vedd fel nyugodtan😀

17. Scherlock (válaszként erre: 10. - Gyöngy:))
2021. dec. 12. 08:56
:DDD
2021. dec. 12. 08:49
Nem. Szép magasra nőttél. Nem úgy mint én. 😊
15. 37e1ff8723 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 12. 08:46
Én is túl magasnak érzem magam magassarkúban, pedig sokkal alacsonyabb vagyok nálad. Valahányszor szóvá teszem, kiröhögnek. 😄 Nem vagyok oda a magassarkúért. Ha neked tetszik, és jól érzed magad így, vedd fel.
14. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 12. 08:32
Azt irtad, "tetszek benne magamnak", és ez a lényeges. Tehát viseld csak azt a cipőt az új ruhához. Bármikor, bárhol. Egész életedben úgysem fogsz laposban járni, nehogy "furán nézzenek". :)
13. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 12. 08:32

Nem értem, miért néznének furán? Hiszen családi ebédről van szó. A családnak nem szokatlan a magasságod, eddig is tudtak róla.

Miért mondod, hogy kár, hogy mindenkinél magasabb vagy cipő nélkül is? Miért lenne kár? :O

Én meg a családban a legalacsonyabb vagyok. Na és?


Szóval szerintem ne foglalkozz azzal, hogy valaki is furán nézne rád. Ha te jól érzed magad a ruhádban tűsarkúval, akkor az úgy van jól.

Egyébként meg az is lehet, hogy az étteremben rád szegeződnek majd az idegen szemek. Megállapítják, hogy milyen csinos vagy.

12. gyöngy:) (válaszként erre: 11. - L.luiselotte)
2021. dec. 12. 08:31

Én is.😁


Épp nemrég volt egy ilyen helyzet, olyan helyre ment, hogy magassarkút vett fel, de a barátja is magas szerencsére.🙂

11. l.luiselotte (válaszként erre: 10. - Gyöngy:))
2021. dec. 12. 08:26
Első olvasásra én is lányodra gondoltam :)
10. gyöngy:) (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 12. 08:25

Te vagy az lányom?

Milyen családi ebédre megyünk? nem tudok róla.

😁

2021. dec. 12. 08:15

Nem, nálunk az egész család magas. én l75 cm vagyok és én sem járok lapossarkúba. Fiam 2 m feletti, ő szokta mondani,ha valamit a szekrény tetejéről felső polcról nem érek el, hogy "kár, hogy olyan alacsony vagy anyukám "


Gondolom, hogy az egész családod ,szüleid ,nagyszüleid magasak, igy megszokhattátok.

én más területen éreztem hátrányát a daliás termetemnek, de partnert férjet többször is találtam, családomat munkámat szeretem, igy nem érzem hogy gáz lenne.


Azért a családi ebéden hátha lesz néhány magas személy, fiúknál a 180 - 185 cm nem nagy durranás.

8. kannanana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 12. 08:09
Nem, viseld nyugodtan!
2021. dec. 12. 06:54
Szerintem a családod eddig is tudott a magasságodról
6. Napsugár8 (válaszként erre: 5. - Dogiz)
2021. dec. 12. 06:36
Nem vicc! Pontosan ez jutott eszembe nekem is. Az asztalnál nem lesz feltűnő, állva pedig: pont azért vett új ruhát, hogy mindenki lássa, nézze! :))
5. dogiz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 12. 06:26
Azt mondod családi ebéd, szerintem mindenki tudja, hogy magasabb vagy mint ők, ez nem egy extrém magasság.Ha leülsz, úgy sem látszik ;) ( Az utolsó mondatot csak viccnek szántam)
4. BeauIieu (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 12. 05:45

Ha azt mondom igen, akkor veszel másik cipőt?

Nekem az 5 centi előnyöddel nem tűnsz magasnak.

2021. dec. 12. 05:13
Kicsit biztos. De hát kit érdekel idegenek véleménye. Ha te tetszel magadnak, az számít. Mindenki más meg foglalkozzon a saját magasságával meg kinézetével.
2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 12. 05:04
Nem. Akkor használd ki az alkalmat, és keress/találj magadnak egy még magasabb srácot.
2021. dec. 12. 05:01

Furán néznétek ha egy 179cm magas lány 8-9 centis tűsarkút húzna? Családi ebédre vagyok hivatalos egy hét múlva. Vettem egy nagyon csinos ruhát, tűsarkúval az igazi.

Tetszek benne magamnak. Vékony, hosszú lábak. Kár, hogy mindenkinél magasabb vagyok cipő nélkül is. Ti nem néznétek furán ha egy közel 190centis(cipővel együtt) lány lépne be az étterembe?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook