Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogy lehet megoldani, hogy az iPhone előlapi kamerájával készült kép ne legyen furán ferde? fórum

Hogy lehet megoldani, hogy az iPhone előlapi kamerájával készült kép ne legyen furán ferde? (beszélgetős fórum)


5. Chelsey (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 27. 20:12
Az elkészült képet is tudod szerkeszteni, forgatni, ahogy szeretnéd. Kiválasztod a képet és rákattintasz a szerkesztésre, majd a forgatás ikonra és addig forgatod, amíg elég egyenesnek nem találod.
4. Lau_Ra (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 27. 17:46

Fordítsd meg a kamerát :)

Beállítások

Kamera

Első kamera tükrözése-ezt bekapcs. A kompoziíció címszó alatt lesz :)

2021. szept. 27. 11:45
A portré móddal szerintem egész jó fotókat lehet készíteni és úgy tudom ez az előlapi kameránál is működik.
2021. szept. 27. 09:49
Fu hát ez aztán a first world problem :D de távolabbról fotózd magad, minden telefon kamerája torzít közelről. Plusz tuti van valami applikáció ami kiküszöböli a torzítást, bár egy iphone-ról azt gondolnám hogy van valami beauty filter direkt a szelfikhez, amit ha nem nyomsz fel maxra akkor pont erre jó. :) A tükrözést meg a beállítások között egész biztosan ki lehet kapcsolni.
2021. szept. 27. 01:07

Sziasztok!


Amennyire tudom tükrözi a képet az előlapi kamera (iphone 11 pro max), de egyszerűen borzalmas amit kitudok hozni belőle. Ritkán cserélek profilképet, de már ideje lenne. Ma próbálkoztam és egyszerűen ferde az összes. Mármint én leszek ferde, mert nem az lesz az eredmény, mint amit látok. Gondolom tudjátok mire gondolok.


Aki tud megoldást annak köszönöm szépen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook