Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ti egy szobában vagytok a babával? fórum

Ti egy szobában vagytok a babával? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. aug. 23. 17:41
Külön szobában van az első naptól kezdve. Semmi gondja, és az első gyerekem. Kinek hogyan tetszik, mi így akartuk, és bevált, átalussza az éjszakákat 3 hónapos korától, nyugodtan, egyedül.
2012. aug. 23. 17:40

Eszembe sem jutott volna,hogy az újszülött kisbabám,aki éppen belecsöppen egy vadidegen világba, még külön tegyem egy külön szobába....:S

Júniusban múlt 2 éves,és kb.4-5 hónapja alszik külön szobában,hamarabb nem szerette volna,rá pedig semmiképp nem erőltettük volna.

Ne aggódj,nem fog a szülői közelséghez 20 éves koráig ragaszkodni,mi mindig ezt beszéltük a férjemmel. Ki kell használni azt a kis időt,amíg kis ragaszkodóak,hiszen nem attól lesz önálló meg nem tudom milyen személyiség,ha 3 napos korától külön,egyedül alszik!

Szerintem ;o)

4. Vancsa1977 (válaszként erre: 1. - Szeszi22)
2012. aug. 23. 17:40
Nekünk 2 éves múlt a fiam,és velünk alszik 1 szobába.Főleg télen nem tudnánk +szobát fűteni,és amúgy is 1 szobában lenne velünk.
3. 342402de6d (válaszként erre: 1. - Szeszi22)
2012. aug. 23. 17:36
Nem kell külön tenni!De mindenki azt csinál amit akar,nekem meg sem fordulna ekkora hülyeség a fejemben,hogy ne egy szobában aludjon velem.Ha még egyszer szülnék is biztos ezt tenném.
2012. aug. 23. 17:35
Nekem a 3.babám.Mellettünk van a kiságyban.Így könnyebb szerintem.Külön,majd 1 éves kor után kerül.
2012. aug. 23. 17:34

Ti egy szobába vagytok a babával?

Úgy tervezzük, hogy amíg majd szopik, meg míg kicsi velünk lesz, de mindenhonnan azt hallom, hogy ez sem a szülőknek sem a babának nem jó. Én mindig is úgy gondoltam, mind a babának s mind a mamának ez a legjobb, az éjszakai szopizás szempontjából. Az első babám lesz, de már bele gondolni is rossz, hogy ha külön lennénk milyen lenne. Nem is bírnék nyugodtan aludni.

Miért gondolják sokan úgy, hogy a babát külön kell tenni?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook