Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » TGYAS kifizetése tört hónapban és GYED igénylés fórum

TGYAS kifizetése tört hónapban és GYED igénylés (beszélgetős fórum)


6. encifinci (válaszként erre: 5. - Banita80)
2012. jún. 6. 13:25
igen sztem egyben kapod a köv fizuval.Sztem egy tefont megér inkább kérdezz rá akkor az oep-nél,mondjuk itt egy évebn egyszer kell nyilatkozni az adókedvezményről én kaptam a táppénzre utánna a tgyásra nem kellett külön igényelni így nem nagyon tudok segíteni
5. Banita80 (válaszként erre: 3. - Encifinci)
2012. jún. 6. 11:28
A GYED igénylőt nekem sem küldték ki, úgy töltöttem le az OEP honlapról és azt küldtem el a munkáltatónak. Mivel nem kifizetőhely, így ők is csak beküldik az OEP-hez a papírokat, ezért kérdezem, hogy nekem esetleg kell-e még beadnom valamit? Már a TGYAS-nál is sokat kavartak a családi kedvezménnyel 2 hónap alatt tudtam elintézni, hogy kapjak, ezért kérdezem, hogy a GYED-nél ezt a max. összegen felül számfejtik-e,vagy ne is foglalkozzak vele?Ezek szerint akkor a 4 napi TGYAS-t is csak jövőhónap elején küldik, mert a múlt havit ma reggel kaptam meg a számlámra, de ez a 4 nap nem volt benne.
2012. jún. 6. 11:09
ha a melóhely egyben a kifizetőhely is..ezt akartam írni*
3. encifinci (válaszként erre: 1. - Banita80)
2012. jún. 6. 11:08
huu jó kérdés ,nálunk úgy van ha a melóhely akkor oda kell leadni a ygedigénylőt meg a családi adókedvezmény igényléséről is a papírt,nekem jövőhó 3-án jár le a tgyás elvileg ,de még nem küldték ki a gyed igénylőt,a kifizites meg nálunk ugyanúgy van minden hó 5-én.
2012. jún. 6. 11:08
szia.én csak az első felére tudok irni neked,mikr én kaptam tgyás t nem teljes hónapot, azt a gyeddel együtt küldték ki a követjező hó elején,nem előbb..
2012. jún. 6. 11:05
Sziasztok! Tapasztaltabb anyukáktól szeretnék érdeklődni, hogy 04-vel járt le a TGYAS-om, ezt hóközben kiutalja a MÁK vagy csak a jövő hónapban amikor már a GYED-et kell kapnom az OEP-től?A GYED igényléshez kell nekem is beküldenem valamit az OEP-hez vagy elég az az igénylő lap amit megküldtem a munkáltatónak és nekem nem kell semmit sem benyújtanom?A maximális GYED összeghez plusszban hozzájön a családi kedvezmény ha én veszem igénybe vagy felesleges igényelnem és nem kapok több juttatást csak a max. GYED összegét? Légyszíves aki már túl van ezen az időszakon írja le, hogy tudjunk tanulni belőle. Köszönöm előre is a hozzászólásokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook