Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » TGYÁS igénylésével kapcsolatban tudnátok segíteni? fórum

TGYÁS igénylésével kapcsolatban tudnátok segíteni? (tudásbázis kérdés)


2013. okt. 29. 10:59
Arra figyelj,hogy az igénylés napjától 42 napon belül küld be a papírokat,különben nem kapsz TGYS-t,csak ha ezeket pótoltad.
2013. okt. 25. 12:36

Köszönöm a válaszokat!!! :-)

Sajnos nem TB kifizetőhely a munkahelyem, ezért kell nekem intéznem... Bár kértem segítséget, csak annyit mondtak küldjem el a kicsi papirjainak másolatát, ha az nem elég, akkor úgyis szólnak..köszi. Csak én már most szeretné elintézni, hogy későb ne kelljen vele foglalkozni...

2013. okt. 25. 11:42
Ha a munkahelyed TB-kifizető hely akkor a TGYÁS-t teljes egészében velük kell elrendezni.
2013. okt. 25. 11:29

Hívd fel az oeptet és megmondják!

06-1-288-5100

de ilyenkor már csak az anyakönyvit kell bemutatni és a taj kártyát ha jól tudom!

2013. okt. 25. 11:14
Szerintem a baba születési anyakönyvi kivonatának másolatát, taj, lakcímkártya másolatát érdemes beküldeni. Az oep honlapján részletesen is le vanírva, és vannak letölthető nyomtatványok is.
2013. okt. 25. 11:14

[link]


Ha születése előtt már igénybe veszed akkor a terhességi kiskönyved másolatát is csatold!

2013. okt. 25. 10:30

Sziasztok!


Kislányom születése előtt igényeltem a TGYÁS-t. most megérkezetek a baba papirjai. Mit kell beküldenem, illetve kell valamit még kitöltni?

A válaszokat előre is köszönöm!

2013. okt. 25. 10:28
TGYÁS igénylésével kapcsolatban lenne kérdésem!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook