Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A Skype-on való telefonálás kifizetése csak euróval történhet? fórum

A Skype-on való telefonálás kifizetése csak euróval történhet? (tudásbázis kérdés)

9. mazsola 58 (válaszként erre: 4. - Nyulacska88)
2013. okt. 16. 17:30
HA a kábeles nettel van kapcsolatod, akkor kiváló a minősége, ha mobil-net, akkor vannak még hibák. Én Angliába, Németországba is telefonáltam nem is egyszer, és ott is kifogástalanul működött.Ha Te Mobil-net kapcsolattal rendelkezel ott vannak gondok sajnos a barátaimnál már tapasztaltam. Nekem UPC-s kábel-net van az tökéletesen működik.
2013. okt. 16. 10:28

Olcsó, jó minőségű hívás. Élvezem, hogy a mobilomról, 3G-s Inteneten keresztül relatíve ingyen beszélhetek a világgal. Ha sokat szeretnéd használni, akkor érdemes európai, vagy világcsomagot venni. 5-10 euró havonta és a világcsomaggal egy csomó ország mobilszámát is "ingyen" hívod ezért a havi fix összegért.


Automatikusan vonja tőlem a pénzt, euróban, az tuti, de úgy tudom, ez régiónként máshogy vagy. Ha pl. az USA-ból skype-olsz, akkor alapjáraton dollárban vonja.Nem tudom, hogy be lehet-e állítani, hogy máshogy tegye.

2013. okt. 16. 09:43

Én használom a Skypo-t, de semmi gondom vele, se videóval, se anélkül.


Ismerőseim,akik telefonálásra használják, elégedettek a szolgáltatással.


Én még nem töltöttem fel kreditet telefonáláshoz, így nem tudom hogyan lehet fizetni.

6. Suesue (válaszként erre: 2. - Access)
2013. okt. 16. 08:59
Mi fontban fizetjük.
5. Szilvamama (válaszként erre: 4. - Nyulacska88)
2013. okt. 16. 08:38
Én a "normál" hívást használom a skypeon, de nincs vele gondom. Videóval vagy anélkül is működik. Jó, persze, a maratoni beszélgetéseknél előfordul, hogy szétkapcsol, de ezt a kb. 1 órás hívások fölött vettem csak eddig észre.
2013. okt. 16. 08:16
Szia mazsola 58, szeretném megkérdezni, hogy a fizetős telefonálási lehetőség is olyan rossz minőségű, mint amilyen mostanában a skype. Én folyamatosan beszélgetek ügyfeleimmel, barátaimmal, és azt tapasztaltam, hogy a hívás minősége romlott az utóbbi fél évben. Zajos a vonal, gyakran szétkapcsol. A videót egyáltalán nem bírja el, attól teljesen behülyül. Válaszodat megköszönöm.
2013. okt. 16. 06:47

Szia!

Én a munkámból kifolyólag sokáig használtam. Kiválasztod, hogy melyik csomag kell, kapsz egy kódot ill. a hozzá tartozó összeget. Azt a bankon keresztül a legcélszerűbb utalni vagy ott befizetni a pénztárban. Utána élesítik a hívási lehetőségedet és már használhatod is. Erről kapsz értesítést. Mielőtt lejárna előtte pár nappal ismét szólnak majd, hogy a következő havit is tudd utalni.Így folyamatos lesz a kapcsolatod .

2013. okt. 16. 05:57
Egyenleg feltöltés Euró-val történik. Mást nem fogad el eddig még.
2013. okt. 16. 05:29
A skypot szeretném itthoni vezetékes telefonálásra használni.Van-e valakinek tapsztalata?A fizetés csak euróval történhet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook